Raty na zabiegi, kredyty dla lekarzy i NZOZ - CredoMedica

Zabiegi medyczne na raty

Nasza oferta to kompleksowy program finansowania usług medycznych. Dzięki kredytowi ratalnemu na leczenie Państwa Pacjenci mogą finansować prywatne operacje, zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, usługi stomatologiczne, a także pobyty w SPA, sanatoriach i uzdrowiskach oraz wiele innych. Korzystne warunki finansowe, dogodne raty, jak i również możliwość wyboru dowolnej kliniki, szpitala, gabinetu, lekarza oraz zabiegu lub operacji sprawiają, że od teraz leczenie i poprawa zdrowia lub urody będą dla Państwa Klientów na wyciągnięcie ręki.

CredoMedicaZespół CredoMedica tworzą fachowcy z 20-letnim doświadczeniem w branży finansowej, co zapewnia klientom obsługę o najwyższym standardzie. Jako autoryzowany przedstawiciel renomowanych banków staramy się w pełni dopasować do Państwa możliwości i wymagań, aby zadowolenie i komfort wybranych ofert był jak największy.

Współpraca z CredoMedica przyniesie bardzo dużo korzyści, m.in.  dodatkowe przychody ze sprzedaży usług, które pacjenci sfinansują kredytem ratalnym. Natychmiastowe pokrycie kosztów wykonanych zabiegów ograniczy ryzyko utraty Pacjenta. Dzięki finansowaniu kosztów leczenia na raty utworzy się trwała relacja z Pacjentami.

Dla Państwa Pacjentów współpraca z CredoMedica również przyniesie pożytek. Dzięki Nam Pacjent uzyska natychmiastową pomoc bez stania w długich kolejkach. CredoMedica sfinansuje każdą kwotę zabiegu. Minimum formalności – 16000zł na oświadczenie, natychmiastowa decyzja, profesjonalne podejście oraz dobór najlepszej oferty - to atuty CredoMedica. Aby zobaczyć szczegółową ofertę i korzyści dla Twoich Klientów kliknij tutaj.

Kredyty dla lekarzy i branży medycznej

CredoMedica oferuje również kredyty dla lekarzy na oświadczenie oraz wiele produktów i usług finansowych, ktore umożliwią szybki dostęp do taniego źródła finansowania lub kapitału na rozwój Twojej kliniki, czy gabinetu NZOZ.

  • kredyt dla lekarzy na oświadczenie (bez zaświadczeń o dochodach, bez ZUS i US, bez zabezpieczeń i poręczycieli) - do 550 000 zł na okres 144 miesięcy
  • kredyt lub pożyczka medyczna na zakup szprzętu, gabinetu, lokalu
  • konsolidacje lub refinansowanie kredytu
  • kredyt obrotowy
  • kredyt inwestycyjny
  • leasing
Natychmiastowa decyzja kredytowa, szybki proces i minimum formalności!
Nie czekaj tylko zadzwoń na infolinię CredoMedica: 733 000 778 lub odwiedź naszą stronę:

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Medi-tour Polska. Turystyka medyczna.

 

 

Zadzwoń lub napisz do nas:


Infolinia CredoMedica: 733 000 778

 

Formularz kontaktowy: Raty na zabiegi, kredyty dla lekarzy i NZOZ - CredoMedica
Jeśli chcą Państwo podjąć współpracę, prosimy wypełnić poniższy formularz. Nasz agent skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia pozostałych szczegółów.

Temat:
Treść pytania:
Nazwa placówki: *
Imię i nazwisko: *
Telefon: *
Adres e-mail: *
AntySpam - Podaj wynik:
1+4 =
Zaznacz jeśli chcesz otrzymać kopię wiadomości na Twój adres e-mail
   
Leczenie na raty OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej