medi-TOUR

Zobacz problemy ze wzrokiem w nowym świetle

Wzrok to zmysł, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie życia. Gdy pojawiają się więc problemy, zaczynamy obawiać się, by nie pogorszył się on nam na tyle, że go stracimy. Jeśli jednak oddamy go w dobre ręce, możemy mieć pewność, że uda nam się zapobiec rozwojowi choroby, a jeśli to możliwe - wyleczyć ją. Na nasze problemy możemy więc spojrzeć w zupełnie innym świetle.

Z perspektywy fachowca 

Znajdując dobrego fachowca, nie tylko uspokoimy nasze obawy, ale też szybko podejmiemy odpowiednie leczenie. A to zapewni nam MEGA-LENS - profesjonalna lecznica okulistyczna, która w swojej ofercie posiada między innymi salon optyczny oferujący doskonałej jakości soczewki kontaktowe. Warszawa jest natomiast miastem, gdzie znajdziemy 5 filii lecznicy. W każdej z nich na pacjenta czekają nie tylko najlepsi specjaliści, ale też atmosfera pełna troski o jego dobro i nowoczesny sprzęt specjalistyczny, który nadaje świadczonym usługom najwyższe standardy.

Zaczynając od diagnostyki…

Szybka i bezbłędna diagnostyka jest niewątpliwie fundamentem leczenia i gwarantem jego skuteczności. Dlatego też w MEGA-LENS badania diagnostyczne przeprowadzane są na najwyższym poziomie i przy użyciu nowoczesnych metod i urządzeń. Wśród przeprowadzanych przez nas badań wymienić możemy między innymi badanie śródbłonka rogówki, komputerowe badanie pola widzenia, pachymetrię, USG gałki ocznej, czy zdjęcie barwne dna oka. Badania te pozwalają na szybką diagnozę i rozpoczęcie optymalnie dobranej terapii. 

Poprzez leczenie… 

Leczenie w wielu przypadkach zapobiega rozpowszechnianiu się szkodliwych procesów na tyle skutecznie, że nie trzeba podejmować interwencji chirurgicznej, czy przeprowadzać zabiegu. Tak jest w przypadku wcześnie wykrytej jaskry. Zaniedbana niestety może prowadzić nawet do utraty wzroku. Wcześnie wykryta, leczona jest najczęściej poprzez stosowanie kropli. A co w sytuacji, gdy krople nie wystarczają? Jak wówczas wygląda leczenie jaskry? Warszawa, jako miasto nowoczesne, tętniące życiem, inspiruje nas do wykorzystywania metod innowacyjnych, opartych na rozwoju technologicznym. I tak… 

…dochodzimy do specjalistycznych zabiegów i operacji 

Wśród nich wymienić możemy między innymi laseroterapię. Wykorzystanie lasera pozwala powstrzymać procesy prowadzące do uszkodzenia nerwu wzrokowego. Poza tym, za jego pomocą wykonywana jest również laseroterapia siatkówki. Warszawa jest więc miastem, gdzie znaleźć można opiekę okulistyczną na miarę XXI wieku. Niezwykle skuteczny i w pełni bezpieczny laser pozwoli spojrzeć na swoje problemy z nowej perspektywy, dającej pewność, że mimo choroby, wzrokiem będziemy mogli cieszyć się przez długie lata.