medi-TOUR

KriomezoLifting w walce z rumieniem i naczynkami

Kriomezolifting to metoda dedykowana na problemy ze starzeniem się skóry, a także do walki z widocznymi naczynkami i rumieniem. Według specjalistów KrioMezoLifting jest sprzymierzeńcem w walce ze zmarszczkami, wynikającymi ze starzenia się skóry, w tym mimicznymi, opadającym owalem twarzy, opadającymi powiekami, przebarwieniami i widocznymi naczynkami i rumieniem. Pozwala skutecznie odświeżyć skórę zmęczoną a nawet szarą.

Kriomezolifting - sposobem na rumień i widoczne naczynka

Zabieg jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry. Proces przeprowadzany jest na obszarze szyi, dekoltu i twarzy. Należy zaznaczyć, iż jest to nowa metoda, ale dokładnie sprawdzona i dająca rewelacyjne efekty. W trakcie zabiegu dokonywana jest biorewitalizacja skóry. To określenie fachowe, a faktycznie w trakcie jednej sesji łączy się ciepło i zimno. Ta mieszana metoda plus specjalne preparaty, które działają odmładzająco, pozwalają wspólnie na uzyskanie rewelacyjnych efektów.

Zadaniem tego procesu jest nawilżenie skóry i dotlenienie jej. Następuje zniwelowanie zmarszczek mimicznych, poprawia się owal twarzy a sama cera nabiera młodego, zdrowego wyglądu. Dotychczas cudownym preparatem w tej metodzie była witamina C. Obecnie stawia się na AA2G. Ten drugi działa o wiele lepiej i szybciej. Zapobiega przede wszystkim pigmentacji skóry, rozjaśnia ją. Metoda ta jednoznacznie zmniejsza przebarwienia i zapobiega powstawaniu rumienia i zaczerwienień, w tym widocznych naczynek. Zdaniem specjalistów daje prawie natychmiastowy efekt.

Rekomendowane kliniki i gabinety medycyny estetycznej: