medi-TOUR

Implantacja sztucznych włosów Biofibre

Implantacja włosów Biofibre® to obecnie najbardziej innowacyjna metoda, której celem jest zagęszczenie włosów. Metoda została opracowana przez włoską firmę Medicap®. Technologia polega na wszczepianiu sztucznych włosów, co umożliwia zwiększenie gęstości już w przeciągu kilku godzin.

Biofibre - piekne i gęste włosy

Implantacja włosów Biofibre® dedykowana jest, gdy u pacjenta występuje:

  • Łysienie androgenne
  • Utrata gęstości włosów
  • Łysienie plackowate
  • Łysienie w obrębie blizn

Należy podkreślić, iż zabieg jest w pełni bezpieczny i skuteczny. Jednocześnie pacjent osiąga maksymalny komfort życia. Nie ma ograniczeń wiekowych. Określa się ją mianem anti-aging, gdyż poprawa wyglądu jest natychmiastowa i długotrwala. Włosy wykonane są ze biozgodnych materiałów. Są miękkie, giętkie a jednocześnie odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Biofibre - sztuczne włosyWłosy mają certyfikat dopuszczenia do stosowania, jako bezpieczny dla zdrowia. Urządzenie do Biofibre® spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, określone przez Dyrektywę 93/42/EEC. Potwierdza to certyfikat CE 0373. Pacjenci mają do wyboru trzynaście odcieni. Włosy mają długość od 15 do 45 centymetrów. Dostępne są zarówno włosy kręcone, faliste, jak i proste. Wszystko po to, aby uzyskać jak najbardziej naturalny wygląd. W trakcie pierwszych zabiegów wszczepia się około 100 włosów. Zabieg powtarzany jest po upływie trzech miesięcy. Zabieg wykonywany jest w specjalistycznym gabinecie w ramach procedury dermo-estetycznej. Jest to technologia leczenia, należąca do działu chirurgii dermatologicznej i medycyny estetycznej.

Implantacja włosów Biofibre - najlepsze kliniki w Polsce: