Kliniki okulistyczne w Polsce

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą klinik okulistycznych, chcą Państwo zapytać o zabieg, termin, konsultacje, cenę lub po prostu rozwiać wątpliwości, prosimy o skorzystanie z formularza. Pytania wędrują bezpośrednio do lekarzy i placówek. Korzystanie z portalu jest bezpłatne, nie pobieramy prowizji, jedynie ułatwiamy kontakt.

 

Lista klinik:

 • Miasto: Polanica-Zdrój

  SCM oferuje odpłatne świadczenia zdrowotne w zakresie hospitalizacji w ramach Zespołu Chirurgii Jednego Dnia oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej - w ramach Poradni Specjalistycznych. W ofercie: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, okulistyka, chirurgia ogólna i naczyniowa, otolaryngologia, neurochirurgia, stomatologia, a także turnusy rehabilitacyjne. »

 • Miasto: Łódź

  Medical Margaret Spa to nowoczesny ośrodek z tradycjami, działający na rynku od 1999 roku. Personel stanowi wykwalifikowana kadra lekarzy medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej, okulistyki oraz fizjoterapeuci i kosmetolodzy. Tylko u nas szeroka gama zabiegów medycznych i upiększających. »

 • Miasto: Chorzów

  Szpital należy do sieci klinik okulistycznych Optomed działających na terenie Polski. Został oddany do użytku pod koniec 2013 roku. Nowoczesny sprzęt i doświadczona kadra lekarska zapewni Państwu pełny zakres badań diagnostycznych oraz zabiegów operacyjnych z dziedziny okulistyki. Na teranie szpitala znajduje się również optyk. »

 • Miasto: Koszalin

  Oferujemy Państwu szerokie spektrum usług medycznych z zakresu okulistyki, obejmujących zarówno podstawową jak i rozszerzoną diagnostykę oraz leczenie operacyjne. W naszym Centrum znajduję się również salon optyczny. »

 

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Kliniki okulistyczne w Polsce
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 5-2 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   

Informacje o okulistyce

Dlaczego klinika okulistyczna w Polsce ?

Kliniki i szpitale okulistyczne wyposażone są w światowej klasy sprzęt. Dzięki niemu możliwa jest szybka i precyzyjna diagnostyka. Niemal każda klinika okulistyczna w Polsce wykonuje takie zabiegi jak witrektomia, przeszczep soczewki czy laserowa korekcja wzroku. Pacjenci chwalą profesjonalne podejście lekarzy, ich zaangażowanie oraz doskonałą aparaturę medyczną.

Zobaczyć to uwierzyć

Nie wszyscy jednak widzą na tyle dobrze, by móc „wierzyć”. Pozostaje im wierzyć na tak zwane słowo. Ale wiarę można przywrócić, można ją odzyskać. Można zobaczyć nie wysilając przesadnie wzroku gdzie jest to możliwe, a wszystko to zapewnią kompleksowo kliniki okulistyczne, doskonali okuliści oraz laserowa korekcja wad wzroku metodą: LASIK, LASEK, EPI-LASIK lub SBK-LASIK.

Okulista polski

Pacjent podczas badania okulistycznego.

Pacjent podczas badania okulistycznego.

Polscy okuliści cieszą się renomą na świecie i uważani są za jednych z najlepszych fachowców tej specjalizacji medycznej. Dysponują doskonałym wykształceniem, sprzętem najwyższego zaawansowania technologicznego, jakiego nie powstydziłby się żaden zachodni ośrodek. Okulistyka w Polsce posiada potencjał jaki inne kraje mogą nam szczerze zazdrościć. Kliniki, specjalistyczne gabinety, centra i szpitale okulistyczne nie tylko poprawiają wzrok swoich pacjentów, nie tak znów rzadko go po prostu przywracają. Laserowymi zabiegami korekcyjnymi, operacjami czy stałą kontrolą stanu zdrowia. Współcześnie medycyna w większości przypadków potrafi poradzić sobie z niedowidzeniem, wadami wzroku czy ociemnieniem. Życie bez okularów korekcyjnych, soczewek jest w zasięgu ręki każdego pacjenta.

Laserowa korekcja wzroku, ceny Lasik w Polsce

Pacjentka po laserowej korekcji wzroku.

Pacjentka po laserowej korekcji wzroku.

Oczy są najważniejsze – dbaj o nie! Okulistyka rozwija się, dzięki czemu możesz zredukować swoją wadę wzroku do zera. Laserowa korekcja wzroku w Polsce to zabieg bezbolesny i bezpowikłaniowy, na który decyduje się coraz więcej turystów medycznych. To rozwiązanie skuteczne i tanie. LASIK, czyli operacja korekcyjna wzroku, wykonywana za pomocą lasera, cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Leczy się nią astygmatyzm, krótkowzroczność i dalekowzroczność. Turyści medyczni z całej Europy przyjeżdżają tutaj, by wyleczyć się za pomocą metody LASIK. Cena w Polsce takiego zabiegu jest niższa niż w Europie.

 

Okulista znosi przykrości cysty spojówki

Laserowa korekcja wzroku wykonywana jest z powodzeniem w Polsce od około dziesięciu lat. Chirurgia refrakcyjna należy do jednej z najpopularniejszych metod. Jako precyzyjniejsza i skuteczniejsza od tradycyjnej metody „skalpelowej” zyskała sobie wielu zwolenników, a efekty przekonały pacjentów. Pokonała ich lęk, czasami niedowierzanie. Leczenie zaćmy także należy do popularniejszych w ofercie polskich okulistów, podobnie jak leczenie i usuwanie zeza. 

Nowością są operacje plastyczne powiek znoszące między innymi takie niedoskonałości jak: wywinięcie brzegu powieki dolnej do środka, opadanie powieki górnej, zwyrodnienie szkliste spojówki, kaszaki powiek czy cysty spojówki. Oczywiście pomoc okulistyczna nie sprowadza się tylko i wyłącznie do ingerencji chirurgicznej. To także cały szereg badań diagnostycznych, opracowywanie planu leczenia, odpowiedni dobór szkieł, ćwiczeń korekcyjnych i stała opieka nad pacjentem.

Zobaczyć na własne oczy

Chyba nikt, kto nie ma problemów ze wzrokiem nie zrozumie radości osoby niedowidzącej, ociemniałej czy w inny sposób dotkniętej dyskomfortem widzenia. Świat odzyskuje ostrość, wyrazistość, barwy, a okulista, pod którego opiekę trafiliśmy staje się naszym wybawcą. Jak wspominają szczęśliwi pacjencji to wrażenie i doznanie ponownych narodzin. Bliscy wydają się jeszcze bliżsi, a świat jeszcze piękniejszy.

Turystyka medyczna, czyli co by tu można zobaczyć

Czyż nie będzie podwójną wartością odzyskać zdrowie, jakość widzenia w miejscu, które swoimi atrakcjami nas zachwyci, oczaruje i zapadnie w pamięć? Miejscu pełnym atrakcji, które na długo wcześniej zaplanowaliśmy zobaczyć, zwiedzić. Wyjazd do kliniki może okazać się najważniejszą wycieczką życia, taką której próżno szukać w ofercie tradycyjnych biur podróży.

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej