O serwisie

Polska medycyna stoi na światowym poziomie. Polska turystyka medyczna również. Liczne gabinety, kliniki i szpitale świadczą odpłatne usługi jakich oczekuje wymagający klient z Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii czy Włoch. Polscy pacjencji także są świadomi, dobrze zorientowani i mają sprecyzowane i wcale nie skromne oczekiwania.

Sytuacja ta cieszy. Na pewno jest powodem i do dumy i do poczucia bezpieczeństwa. Bezpowrotnie minęły bowiem czasy, gdy niektóre metody leczenia były w naszym kraju niedostępne. Dziś już nie wyjeżdżamy dalej niż do najbliższego miasta, gdy chcemy zadbać o swoje zdrowie. Turyści z Europy, z dalekiego Lionu, Bolonii czy Manchesteru muszą pokonać o wiele większy dystans. Obecnie to my gościmy ich.

Gościnna turystyka medyczna w Polsce

Lecząc chcemy także przybliżać nasz kraj. Obcokrajowcom jak również rodakom, bo prawdą nadal jest, że cudze chwalimy a swego nie znamy. Walory geograficzne, piękno polskiej natury, zabytki, bogata historia, niezwykła kultura. Mnogość drobnych, czasem większych ciekawostek jakie kryje każdy region, każde miasto i jego okolice to potencjał z jakim chcemy zapoznawać turystów w międzyczasie leczenia.

Dostrzegając zainteresowanie turystyką medyczną pragniemy przybliżać obie sfery. W naszym serwisie znajdą więc Państwo oferty placówek specjalizujących się w:

  • chirurgii plastycznej
  • medycynie estetycznej
  • stomatologii
  • okulistyce
  • leczeniu niepłodności
  • chirurgii
  • a także oferty uzdrowisk i salonów SPA  

Nic tak nie sprzyja leczeniu jak pobyt w komfortowym hotelu, możliwość posilenia się w dobrej restauracji, zwiedzenia lokalnych atrakcji. Dzięki szeregu funkcjom jesteśmy pomocni każdemu pacjentowi w zaplanowaniu pobytu. Serwis skierowany jest zarówno do turystów z krajów europejskich jak i rodaków. Cieszmy się zdrowiem i turystyką medyczną!

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej