Leczenie niepłodności

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą klinik leczenia niepłodności, chcą Państwo zapytać o zabieg, termin, konsultacje, cenę lub po prostu rozwiać wątpliwości, prosimy o skorzystanie z formularza. Pytania wędrują bezpośrednio do lekarzy i placówek. Korzystanie z portalu jest bezpłatne, nie pobieramy prowizji, jedynie ułatwiamy kontakt.

 

Lista klinik:

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Leczenie niepłodności
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 5-2 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   

Informacje o leczeniu niepłodności

In vitro. Czekając na tatę i mamę

Nasze dzieci czekają, gdy będziemy gotowi, wtedy i one chętnie pojawiają się na świecie, by wymówić najpiękniejsze słowa każdego języka: mama, tata. Błogosławieństwo macierzyństwa, ojcostwa czasami bywa na tyle problematyczne, że jedynym rozwiązaniem staje się pomoc współczesnej nauki i medycyny. Jak bowiem pokazują niezliczone przykłady z naszego kraju niepłodność można skutecznie leczyć. Choćby metodą in vitro. Problem dotyczy obu płci.

Lekarze i specjalistyczne ośrodku potrafią przyjść z pomocą dotkniętym niepłodnością kobietom i mężczyznom. Pomoc ginekologiczna i andrologiczna jaką oferują specjalistyczne ośrodki leczenia niepłodności i wspierania macierzyństwa jest jedną z lepszych w Europie.

Kliniki wyspecjalizowane oparte są na trzech filarach: diagnostyce, leczeniu i utrzymaniu płodności. Poza specjalistycznymi badaniami oferują także szereg towarzyszących usług w postaci wsparcia psychologicznego, edukacyjnego czy wychowawczego. Niejednokrotnie problem miewa naturę nie tylko czysto medyczną, ale także emocjonalną, psychologiczną. In vitro jest właśnie jedną z takich metod. Skuteczną i bezpieczną.

Rodzinna Polska

Zabiegi in vitro są coraz bardziej popularne.

Zabiegi in vitro są coraz bardziej popularne.

Znani jesteśmy w świecie z przywiązania do rodziny i wartości z nią związanych. Coraz bardziej stajemy się także znani ze skutecznego urzeczywistniania marzeń wielu par. Zabiegi in vitro są w naszym kraju bardzo popularne. Ilość ośrodków i powstawanie nowych dobitnie pokazuje, że dysponujemy wiedzą, zapleczem medycznym, farmakologicznym skutecznie podwyższającym współczynnik narodzeń nowych obywateli. Jakość usług nie pozostawia wątpliwości. Komfort, bezpieczeństwo i satysfakcja pacjentów staje się nadrzędnym celem i wartością.

Polskie kliniki leczenia niepłodności

Na zapłodnienie in vitro w Polsce decyduje się coraz więcej osób z zagranicy. Powód? Świetnie przygotowane do tego delikatnego zabiegu kliniki niepłodności. W Polsce stawia się przede wszystkim na dobre samopoczucie przyszłej matki. Doskonała opieka psychologiczna pomaga i czuwa nad kobietami. Turyści medyczni pozytywnie rekomendują polskie kliniki.

W jakiej cenie in vitro w Polsce ?

Coraz większa popularnością cieszą się zabiegi in vitro w Polsce. Powstają nowe, doskonale wyposażone kliniki, z najlepszą aparaturą medyczną i szeregiem lekarzy specjalistów. Do Polski przyjeżdża coraz więcej par, pragnących mieć dziecko - w tym kraju spełnia się ich największe marzenie! Bez komplikacji i z dużymi szansami na powodzenie zabiegu. 

Jakie są ceny in vitro w Polsce? W porównaniu z innymi krajami europejskimi - niewielkie. Jesteśmy tańsi od strefy euro czy funta brytyjskiego. Zabieg w Polsce (metodami ISCI albo IMSI) jest tańszy o 1/3 niż w krajach Europy Zachodniej. Niektóre kliniki w cenę zabiegu wliczają nie tylko kurację przygotowawczą ale również, szereg badań i pozostałe procedury towarzyszące zapłodnieniu in vitro- warto zwrócić uwagę na tę kwestię.

Turystyka medyczna, co Ty na to?

Polskie ośrodki leczenia niepłodności reprezentują światowy poziom.

Polskie ośrodki leczenia niepłodności reprezentują światowy poziom.

Ośrodki leczenia metodą in vitro są ulokowane niemal w każdym regionie Polski. Każdy z nich ma na swoim koncie sukcesy. Może pochwalić się i skutecznością i najlepszą z możliwych jakością usług. Powoływanie do życia małych Jasiów i pięknych Monik jest z oczywistych względów zajęciem przyjemnym. Ale nie miej przyjemne może być wypełnianie czasu równie absorbującymi rzeczami. Poddając się badaniom, analizom czasami warto oderwać myśli i zaczerpnąć świeżego powietrza, udać się w poszukiwanie pobliskich atrakcji. A tych przecież w naszym pięknym kraju nie brakuje. Planując wizytę, dłuższy pobyt w ośrodku leczenia niepłodności warto skorzystać z atrakcji, które oferują nam miasta i ich okolice.

W ciężkim wyborze imienia nie jesteśmy Państwu w stanie pomóc, ale w nieco mniej trudnym wyborze muzeum czy uroków natury już tak. Proponujemy wybierać piękne imiona w pięknych miejscach. Proponujemy skorzystać z bogatej oferty turystyki medycznej.

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej