Medical SPA, Sanatoria, Rehabilitacja

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą ośrodków Medical SPA&Wellness, sanatoryjnych, rehabilitacyjnych, chcą Państwo zapytać o pakiety pobytowe, zabieg, termin, konsultacje, cenę lub po prostu rozwiać wątpliwości, prosimy o skorzystanie z formularza. Pytania wędrują bezpośrednio do ośrodków. Tylko u nas najlepsze uzdrowiska, Medical SPA, rehabilitacja i sanatoria w Polsce. Korzystanie z portalu jest bezpłatne, nie pobieramy prowizji, jedynie ułatwiamy kontakt.

 

Lista ośrodków:

 • Miasto: Okole koło Starogardu Gdańskiego

  Rezydencja Live jest największą i najnowocześniejszą kliniką rehabilitacyjną na Pomorzu. Zajmuje się leczeniem przewlekłego i nagłego bólu, chorobami cywilizacyjnymi, rehabilitacją po udarach, wylewach, operacjach w luksusowej oprawie przy użyciu najnowocześniejszych  światowych hitów leczniczych i wykwalifikowanej kadry medycznej. »

 • Miasto: Ciechocinek

  W Sanatorium świadczymy usługi na rzecz pacjentów, kuracjuszy pełnopłatnych oraz gości hotelowych. Dysponujemy znakomitą bazą zabiegową z basenem solankowym. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne dofinansowane z PFRON, pobyty lecznicze, pobyty kuracyjne, pakiety usprawniające i rehabilitacyjne, wczasy dla seniorów, pobyty długoterminowe dla seniorów. »

 • Miasto: Kraków

  Ortopedicum jest nowoczesnym ośrodkiem ortopedii i rehabilitacji. Oferuje kompleksową opiekę w pełnym zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W ofercie szpitala jest ponad 100 typów zabiegów w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Głównym obszarem działalności medycznej szpitala jest protezoplastyka stawu biodrowego i kolanowego. »

 • Miasto: Polanica-Zdrój

  SCM oferuje odpłatne świadczenia zdrowotne w zakresie hospitalizacji w ramach Zespołu Chirurgii Jednego Dnia oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej - w ramach Poradni Specjalistycznych. W ofercie: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, okulistyka, chirurgia ogólna i naczyniowa, otolaryngologia, neurochirurgia, stomatologia, a także turnusy rehabilitacyjne. »

 • Miasto: Polanica-Zdrój

  Sanatorium i uzdrowisko Polanica to idealne miejsce dla wszystkich alergików, rodzin i ich dzieci, a także dla osobób starszych. Nasza kadra składająca się z pomocy medycznej, dietetycznej i szefa kuchni profesjonalnie zadba o Państwa zdrowie, łącząc ruch z leczniczą i przepyszną kuchnią oraz zabiegami wodoleczniczymi i fizjoterapią. »

 • Miasto: Kamień Pomorski

  Uzdrowisko oferuje specjalistyczną rehabilitację między innymi przy zastosowaniu egzoszkieletu,  profesjonalne leczenie, szeroki wachlarz zabiegów przyrodoleczniczych oraz aktywny wypoczynek. Dzięki nowo otwartej klinice stomatologicznej na światowym poziomie, uzdrowisko oferuje również kompleksowe leczenie stomatologiczne. »

 • Miasto: Ustka

  Hotel Grand Lubicz to największy i najlepiej wyposażony kompleks wypoczynkowy na Pomorzu Środkowym. Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, gdzie poza luksusowymi pokojami znajduje się atrakcyjna strefa Spa & Wellness oraz kompleksowa strefa Medical, a urokliwa okolica dodatkowo sprzyja aktywnym formom wypoczynku. »

 • Miasto: Częstochowa

  Dysponujemy najnowszym i światowej klasy sprzętem oraz aparaturą medyczną, która  pozwala na wykonanie prawie każdego zabiegu operacyjnego. Wykonujemy zabiegi operacyjne z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurgii ogólnej oraz urologii i chirurgii naczyń. W naszym centrum świadczymy również usługi z zakresu rehabilitacji i medycyny estetycznej. »

 • Miasto: Jelenia Góra

  Viva Medica to ultranowoczesna klinika świadcząca szeroką gamę zabiegów z zakresu rehabilitacji i nieinwazyjnej estetyki ciała. Wady postawy, schorzenia neurologiczne, bóle kręgosłupa, nadwaga i otyłość, nadmiar tkanki tłuszczowej - wszystkie te schorzenia i problemy można skutecznie wyleczyć w Centrum Viva Medica. »

 • Miasto: Bobrowniki (k. Zielonej Góry)

  Meditour Villa Uroczysko to ośrodek oferujący turnusy rehabilitacyjne, połączone z diagnostyką i kierunkowym leczeniem, a także wypoczynkiem oraz atrakcjami turystycznymi. Pomożemy Państwu uporać się m.in. z zapaleniem stawów, zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa czy też ostrą chorobą reumatyczną. Współpracujemy z Centrum Medycznym Aldemed w Zielonej Górze. »

 • Miasto: Wieniec-Zdrój

  Bazując na naturalnych surowcach leczniczych oraz szerokiej gamie zabiegów leczniczych wykonywanych przez  doświadczony i życzliwy personel  stworzyliśmy  możliwość kompleksowego leczenia i rehabilitacji w schorzeniach: ortopedyczno-urazowych, reumatologicznych, neurologicznych,  kardiologicznych i nadciśnienia tętniczego. »

 • Miasto: Łódź

  Medical Margaret Spa to nowoczesny ośrodek z tradycjami, działający na rynku od 1999 roku. Personel stanowi wykwalifikowana kadra lekarzy medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej, okulistyki oraz fizjoterapeuci i kosmetolodzy. Tylko u nas szeroka gama zabiegów medycznych i upiększających. »

 • Miasto: Polanica Zdrój

  Willa mieści w sobie szesnaście gustownie urządzonych apartamentów wraz z bogato wyposażona strefa Medical & Wellness z siłownią. We współpracy z Centrum Odnowy Revita oferujemy również szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane są przez dyplomowany personel i zespół lekarzy - specjalistów medycyny estetycznej. »

 • Miasto: Sopot

  Zakres świadczeń zdrowotnych w Centrum Rehabilitacji Mewa obejmuje kompleksową rehabilitację ortopedyczną, neurologiczną, pourazową, powypadkową, poudarową, sportową, jak również szereg profilaktycznych programów prozdrowotnych. Jest to pierwsza tak kompleksowo wykonującą swoje usługi placówka rehabilitacyjna w Sopocie. »

 • Miasto: Przecław (Szczecin)

  Centrum Rehabilitacji to nowoczesny podmiot leczniczy, specjalizujący się w intensywnej rehabilitacji osób po: operacjach ortopedycznych, urazach, wypadkach, wylewach, udarach, kontuzjach sportowych, a także pozostałych dolegliwościach utrudniających sprawność fizyczną. Oferujemy rehabilitację dzienną oraz pobyty lecznicze – turnusy rehabilitacyjne. »

 • Miasto: Busko Zdrój

  Lawendowy Zdrój Pensjonat Medyczny&SPA to nowopowstały, luksusowy kompleks hotelowo-uzdrowiskowy. Podczas leczenia w naszym Ośrodku wykorzystujemy naturalne surowce, takie jak wody siarczkowe i borowinę w połączniu z Holistyczną Medycyną Manualną, w której się specjalizujemy. »

 • Miasto: Augustów

  Augustów Medical SPA to jedyny taki obiekt w województwie podlaskim. W czasie pobytu u nas skorzystać można z wielu zabiegów. Specjalizujemy się w leczeniu: chorób ortopedyczno-urazowych, reumatologicznych, naczyń obwodowych, osteoporozy, a także w podnoszeniu odporności. »

 • Miasto: Busko-Zdrój

  Kompleks uzdrowiskowy usytuowany jest w ścisłym centrum Buska-Zdroju. Obok bogatych zasobów naturalnych: leczniczych wód siarczkowcyh, jodkowo-bromowych i borowiny, do Państwa dyspozycji oddajemy najwyższej klasy sprzęt medyczny, rehabilitacyjny oraz doświadczony zespół. »

 • Miasto: Warszawa

  Carolina Medical Center to prywatny szpital ortopedii, medycyny sportowej i neurochirurgii kręgosłupa świadczący kompleksowe usługi od zdiagnozowania problemu poprzez leczenie operacyjne do rehabilitacji. Główne obszary działalności ośrodka to leczenie chorób narządów ruchu, urazów układu kostnego i tkanek miękkich. »

 • Miasto: Karpacz

  W Hotelu Artus czekają na Państwa komforotwe i przytulne pokoje. Bezpośrednie sąsiedztwo Karkonoskiego Parku Narodowego oraz nasze Centrum Rehabilitacji pozwolą Państwu odpocząć i dojść do zdrowia. Specjalizujemy się w rehabilitacji medycznej, sportowej i zawodowej. »

 • Miasto: Świeradów Zdrój

  Malinowy Dwór to nowoczesny hotel Medical SPA  z centrum rehabilitacji i odnową biologiczną. Jest pierwszym obiektem, który zdobył i posiada tytuł najlepszego Resortu SPA w Polsce.  Centrum Rehabilitacji Malinowy Dwór działa w oparciu o najsilniejszą na świecie wodę siarczkową. »

 • Miasto: Sopot

  Wiktormed to centrum rehabilitacyjne, gdzie stosuje się najnowsze zabiegi regeneracyjne i sukcesywnie zwalcza się schorzenia związane z narządami ruchu. Nasz personel specjalizuje się m. in. w medycynie sportowej, neurologii, reumatologii, ortopedii, medycynie kosmetycznej i pediatrii. »

 • Miasto: Polanica Zdrój

  Nasz czterogwiazdkowy hotel to miejsce, gdzie oprócz wypoczynku można skorzystać z leczniczej kuracji w naszym wyjątkowym Medical SPA oraz odprężyć się i zadbać o piękny wygląd w strefie Beauty & Wellness SPA. Oferujemy także intensywną i profesjonalną rehabilitację. »

 • Miasto: Ustroń

  Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe "Ustroń" S.A. dysponuje kompleksem czterech sanatoriów: "Kos", "Równica", "Narcyz" oraz "Rosomak". W Ustroniu leczy się głównie choroby reumatyczne i narządu ruchu, serca i naczyń krwionośnych, neurologiczne i układu oddechowego, cukrzycę i otyłość. »

 • Miasto: Tyczn

  Reh-MediQ specjalizuje się w rehabilitacji medycznej. Zgodnie z nowoczesnym modelem fizjoterapii oferujemy kompleksową opiekę diagnostyczna i zabiegową. Przebieg leczenia i rehabilitacji nadzorują lekarze specjaliści: rehabilitacji medycznej, ortopedii i traumatologii oraz fizjoterapeuci. »

 • Miasto: Rumia/Gdynia

  Hotel SPA Faltom**** to nowoczesny obiekt z 110 eleganckimi pokojami i 3 luksusowymi apartamentami. Położony jest 8 kilometrów od Gdyni i 25 km od lotniska Gdańsk-Rębiechowo. W hotelu znajduje się Centrum SPA & Wellness – jedno z największych w Polsce. »

 • Miasto: Solec Zdrój

  Malinowy Zdrój  to nowoczesny hotel Medical SPA  z centrum rehabilitacji i odnową biologiczną.  Jest pierwszym w Polsce obiektem, który zdobył i posiada niemiecki Certyfikat Medical Wellness potwierdzający europejski standard jakości usług. Wielokrotny zwycięzca prestiżowych konkursów. »

 • Miasto: Szczecin

  BALTICA Wellness & Spa to największe na Pomorzu Zachodnim centrum zdrowia i urody. Na 2000m2 czeka na Gości kompleksowa odnowa biologiczna, pełna rehabilitacja, usługi kosmetyczne, fryzjerskie, gastronomiczne oraz możliwość zakupu profesjonalnych kosmetyków i produktów SPA. »

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Medical SPA, Sanatoria, Rehabilitacja
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 2+3 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   

Informacje o SPA, sanatoriach i rehabilitacji

Aktywny wypoczynek podczas pobytu w sanatorium w górach.

Aktywny wypoczynek podczas pobytu w sanatorium w górach.

Z dużą odpowiedzialnością za słowa i małą przesadą można stwierdzić, że Polska leczy. Liczne uzdrowiska, sanatoria, miejsca o szczególnych właściwościach leczniczych, ośrodki rehabilitacyjne oraz salony i hotele SPA & Wellness czynią nasz kraj bardzo atrakcyjnym. Niemniej niż kuchnia polska, która ma swoich fanów na świecie. Niemal dla każdego kto chciałby wyzdrowieć bądź po prostu dojść do formy. Polska leczy z wielu dolegliwości, pomaga przezwyciężać różne choroby, niedomagania. Jest świetna na kurację, odpoczynek, relaks. Mamy potencjał jaki inne kraje mogą nam szczerze zazdrościć. Jednym słowem turystyka medyczna w naszym raju rozkwita.

Kilkadziesiąt miejsc rozsianych po całym kraju. Kilkadziesiąt charakterystycznych warunków naturalnych sprzyjających zdrowiu, urodzie, wypoczynkowi. Kilkaset najlepszych ośrodków ulokowanych na linii brzegowej morza, w górach, w centralnej Polsce. Oto ciekawe miejsca w Polsce. Ich walory lecznicze wynikają z położenia geograficznego, jonizacji powietrza, specyficznego ciśnienia atmosferycznego, temperatury i panującego klimatu. Czy będzie to sanatorium czy uzdrowisko efekt zawsze będzie taki sam: lepsza kondycja.

Hotele i ośrodki SPA&Wellness

SPA w Polsce cechuje światowy poziom.

SPA w Polsce cechuje światowy poziom.

Ośrodki SPA w Polsce ulegają przeobrażeniu. Otwarte na klientów z zagranicy, nowoczesne, luksusowe pozwalają na odnowę biologiczną w pełnym zakresie. Można korzystać w nich nie tylko z podstawowego zakresu zabiegów, takich jak masaży, sauny czy krioterapii. SPA w Polsce to też przede wszystkim odnowa ducha, a więc zabiegi przywracające do równowagi wewnętrznej i do poprawienia przepływu powietrza w organizmie. Jedź śmiało Polski na wczasy lecznicze! Polskie hotele SPA oferują opiekę zdrowotną na najwyższym, europejskim poziomie. Badania, konsultacje lekarskie u specjalistów, a przede wszystkim dużo zajęć z terapeutami - dzięki temu wszystkiemu wrócisz do domu jak nowy! Turyści medyczni z całego świata ściągają coraz tłumniej do Polski. SPA chwalą, podkreślając znakomity stosunek jakości do ceny. Bo ceny mamy najniższe!

Najlepsze SPA w Polsce

Gdzie znajdują się najlepsze SPA w Polsce? Przede wszystkim w miastach uzdrowiskowych. Do najbardziej profesjonalnych zaliczają się ośrodki odnowy biologicznej w Ustce, Solcu-Zdroju czy też w Ostródzie. Co działa na ich korzyść, to brak barier językowych. Turyści medyczni z całego świata mogą więc śmiało wyruszać na odnowę biologiczną do Polski!

Rehabilitacja i fizjoterapia

Wyjedź za granicę, kiedy potrzebujesz rehabilitanta - to się opłaca! Rehabilitacja w Polsce stoi na wysokim poziomie. Kliniki oferują kompleksowe leczenie, oparte na indywidualnym planie zajęć, układanym specjalnie na potrzeby każdego pacjenta. Poza działaniem docelowym, wzbogaconym o kinezyterapię i fizykoterapię, dbają one o zdrowie chorego w każdy możliwy sposób. Konsultują się z nim lekarze specjaliści z wielu dziedzin, zalecając dodatkowe zajęcia - na basenie, w saunie, w jacuzzi (które znajdują się na terenie klinik).

Kliniki rehabilitacyjne w Polsce

Ćwiczenia w Centrum Rehabilitacyjno-Medycznym REH-MEDIQ.

Ćwiczenia w Centrum Rehabilitacyjno-Medycznym REH-MEDIQ.

W Polsce mile widziani są turysci medyczni z zagranicy. Kliniki rehabilitacyjne w Polsce przyjmują bowiem na zabiegi oraz operacje wszystkich, którzy potrzebują pomocy. W klinice zostaniesz przede wszystkim zdiagnozowany, a następnie poddany rehabilitacji oraz leczeniu. Leczy się tam między innymi choroby narządu ruchu (dolegliwości reumatyczne i ortopedyczne), jak również zajmuje rehabilitacją neurologiczną. Sprawowana jest nich też opieka fizjoterapeutyczna - zarówno krótkoterminowa, jak i długoterminowa.

Wczasy odchudzające i lecznicze

Niekwestionowanym liderem wśród celów, które obierają turyści medyczni z całego świata, są miejscowości uzdrowiskowe, oferujące atrakcyjne i bardzo skuteczne wczasy odchudzające, pobyty lecznicze i  rehabilitacyjne w Polsce. Popularność tę determinuje doskonale rozwinięta infrastruktura turystyczna, obok znakomitej opieki medycznej. Najlepsze i jednocześnie tańsze niż gdzie indziej usługi medyczne znaleźć można tylko w Polsce!

Czytaj więcej ▼
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej