Chirurgia - kardiologia, ortopedia, laryngologia

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą klinik chirurgii, laryngolii, ortopedii i kardiologii, chcą Państwo zapytać o zabieg, termin, konsultacje, cenę lub po prostu rozwiać wątpliwości, prosimy o skorzystanie z formularza. Pytania wędrują bezpośrednio do lekarzy i placówek. Korzystanie z portalu jest bezpłatne, nie pobieramy prowizji, jedynie ułatwiamy kontakt.

 

Lista klinik:

 • Miasto: Warszawa

  Revival Clinic to renomowana placówka specjalizująca się w nowoczesnych, innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii estetycznej i ogólnej, ginekologii estetycznej i ogólnej, kosmetologii, laryngologii, chirurgii, proktologii i flebologii. Pracują w niej wysoko wykwalifikowani specjaliści zapewniający usługi na najwyższym poziomie. »

 • Miasto: Kraków

  Ortopedicum jest nowoczesnym ośrodkiem ortopedii i rehabilitacji. Oferuje kompleksową opiekę w pełnym zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W ofercie szpitala jest ponad 100 typów zabiegów w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Głównym obszarem działalności medycznej szpitala jest protezoplastyka stawu biodrowego i kolanowego. »

 • Miasto: Polanica-Zdrój

  SCM oferuje odpłatne świadczenia zdrowotne w zakresie hospitalizacji w ramach Zespołu Chirurgii Jednego Dnia oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej - w ramach Poradni Specjalistycznych. W ofercie: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, okulistyka, chirurgia ogólna i naczyniowa, otolaryngologia, neurochirurgia, stomatologia, a także turnusy rehabilitacyjne. »

 • Miasto: Katowice

  Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach to nowoczesna, prywatna placówka świadcząca szeroki wachlarz kompleksowych usług medycznych, spełniających najwyższe, światowe standardy. Zdrowie naszych Pacjentów powierzamy autorytetom, najlepszym specjalistom w poszczególnych dziedzinach medycyny, lekarzom z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. »

 • Miasto: Częstochowa

  Dysponujemy najnowszym i światowej klasy sprzętem oraz aparaturą medyczną, która  pozwala na wykonanie prawie każdego zabiegu operacyjnego. Wykonujemy zabiegi operacyjne z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurgii ogólnej oraz urologii i chirurgii naczyń. W naszym centrum świadczymy również usługi z zakresu rehabilitacji i medycyny estetycznej. »

 • Miasto: Kamień Pomorski

  Meritum to nowoczesna Klinika, wyposażona w zaawansowany sprzęt medyczny, w której do Państwa dyspozycji pozostaje  wysoko wyspecjalizowana kadra medyczna. W Klinice wykonywane są operacje i zabiegi chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, ortopedyczne oraz urologiczne. Meritum to jakość, bezpieczeństwo i zadowolenie Pacjenta. »

 • Miasto: Koszalin

  Profesjonalna klinika chirurgiczna wyróżniająca się wieloletnim doświadczeniem, której nadrzędnym celem jest zagwarantowanie najwyżej jakości kompleksowej opieki medycznej i zagwarantowanie bezpieczeństwa pacjentom. Konsultacje i zabiegi w zakresie: chirurgii ogólnej, urazowo-ortopedycznej, neurochirurgii, ginekologii, laryngologii, badania USG i endoskopowe. »

 • Miasto: Warszawa

  Carolina Medical Center to prywatny szpital ortopedii, medycyny sportowej i neurochirurgii kręgosłupa świadczący kompleksowe usługi od zdiagnozowania problemu poprzez leczenie operacyjne do rehabilitacji. Główne obszary działalności ośrodka to leczenie chorób narządów ruchu, urazów układu kostnego i tkanek miękkich. »

 • Ustroń / Sieć Oddziałów w Polsce

  Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca świadczą najnowsze metody leczenia schorzeń sercowo-naczyniowych w swojej sieci nowoczesnych oddziałów kardiologicznych i angiologicznych, gdzie dysponują łącznie około 134 łóżkami hospitalizacyjnymi i obecnie zatrudniają ponad 233 lekarzy. »

 • Miasto: Wrocław

  Wykwalifikowany zespół pracowników, nowoczesny sprzęt i funkcjonalne wnętrze, to mocne strony Noa Clinic. Pracownicy Noa Clinic to doświadczeni specjaliści chirurgii plastycznej i ogólnej, wysokiej klasy profesjonaliści z zakresu kosmetologii oraz dermatologii. »

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Chirurgia - kardiologia, ortopedia, laryngologia
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 2+3 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   

Informacje o chirurgii, laryngologii, ortopedii, kardiologii, bariatrii

Współczesna chirurgia to nie tylko wielogodzinne skomplikowane operacje, których stawką jest uratowanie ludzkiego życia. To także mniej skomplikowane, ale nie mniej ważne z punktu widzenia zdrowia i kondycji, zabiegi i operacje. Laryngologia, ortopedia, kardiologia, kardiochirurgia oraz bariatria to tylko niektóre dziedziny medycyny wchodzące w skład chirurgii ogólnej. Zabiegi operacyjne wykonane pod okiem fachowców, lekarzy specjalizujących się w danych schorzeniach, z użyciem najwyższej jakości światowego sprzętu potrafią odmienić codzienne życie niejednego pacjenta.

Tam, gdzie leczenie farmakologiczne wyczerpało swoje możliwości chirurgia jest w stanie przywrócić zdrowie, albo zastopować rozwój choroby. Pomimo ingerencji ryzyko powikłań jest zdecydowanie mniejsze niż jeszcze dekadę temu, nieporównywalnie niskie niż dwie dekady temu. To dynamiczny rozwój chirurgii sprawia, że jest ona metodą popularną, bezpieczną i skuteczną. Zabiegi chirurgiczne stosunkowo często są stosowane jako skuteczna metoda w laryngologii, ortopedii,  leczeniu chorobliwej otyłości (bariatria) czy  kardiochirurgii.

Zabiegi i operacje chirurgiczne przywracają zdrowie, dobre samopoczucie i poprawiają ogólną jakość życia. Dzięki rozwojowi metod operacyjnych, zaawansowanemu sprzętowi, świetnej opiece oraz wysoko wykwalifikowanym lekarzom są bezpieczne, skuteczne i coraz mniej podatne na powikłania pooperacyjne. Wszystko to sprawia, że pacjenci bez obaw korzystają z pomocy doświadczonych, polskich chirurgów.

Kardiologia i kardiochirurgia

Serce jest najważniejsze, pamiętaj o tym. Kardiologia w Polsce jest jedną z najlepszych na świecie. Na najwyższym poziomie stoją tu profilaktyka chorób układu krążenia oraz bardzo zaawansowane ich leczenie. W Polsce dokonano jednego z pierwszych przeszczepów serca. Znakomici lekarze oraz chirurdzy znani są na całym świecie. W ich ręce oddaje się rokrocznie tysiące pacjentów.

Kliniki kardiologii w Polsce

Jeżeli potrzebna Ci dobra klinika kardiologii, Polska może pochwalić się niejedną taką! Turyści medyczni chwalą profesjonalizm lekarzy, ich żywe zaangażowanie i odpowiedzialność, z jaką podchodzą do każdego badania oraz zabiegu. Szybka bezbłędna diagnostyka, doskonali specjaliści, nowoczesny sprzęt stawiają kliniki kardiologii w Polsce na najwyższym europejskim poziomie.

Bypass serca, pomostowanie tętnic

Jakie zabiegi wykonuje się w Polsce? Wymieniać można długo. To między innymi: angiografia, bypass serca, pomostowanie tętnic. Wszczepienie pomostów aortalno-wieńcowych tak zwanych bajpasów (bay-pass) przeprowadzana jest u pacjentów u których nie można spodziewać się, bądź uzyskać droga farmakologiczną poprawy ukrwienia mięśnia sercowego. W efekcie operacji pacjenci odzyskują szansę na normalne funkcjonowanie, oczywiście z zachowaniem oszczędnego trybu życia. Wszczepienie by-passów znacznie poprawia kondycję, zmniejsza niedogodności i ograniczenia wynikające z choroby wieńcowej, a w wielu przypadkach znacznie wydłuża życie. W Polsce można zrobić niemal wszystko. I więcej, bo tutaj jest znacznie taniej niż w innych ośrodkach kardiologicznych w Europie. Zabiegi bywają tańsze nawet o 60%.

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej