Stomatologia

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą klinik i gabinetów stomatologicznych, chcą Państwo zapytać o termin, konsultacje, cenę lub po prostu rozwiac wątpliwości, prosimy o skorzystanie z formularza. Pytania wędrują bezpośrednio do lekarzy i placówek. Korzystanie z portalu jest bezpłatne, nie pobieramy prowizji, jedynie ułatwiamy kontakt.

 

Lista klinik:

 • Miasto: Bydgoszcz

  Klinika spełnia najwyższe standardy zarówno w leczeniu stomatologicznym jak i w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Klinika specjalizuje się w odbudowie i naprawie uśmiechów – zarówno na naturalnych zębach, jak i na implantach. W klinice wykorzystywane są najnowocześniejsze metody leczenia. Pacjenci traktowani są holistycznie i indywidualnie. »

 • Miasto: Polanica-Zdrój

  SCM oferuje odpłatne świadczenia zdrowotne w zakresie hospitalizacji w ramach Zespołu Chirurgii Jednego Dnia oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej - w ramach Poradni Specjalistycznych. W ofercie: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, okulistyka, chirurgia ogólna i naczyniowa, otolaryngologia, neurochirurgia, stomatologia, a także turnusy rehabilitacyjne. »

 • Miasto: Kamień Pomorski

  Uzdrowisko oferuje specjalistyczną rehabilitację między innymi przy zastosowaniu egzoszkieletu,  profesjonalne leczenie, szeroki wachlarz zabiegów przyrodoleczniczych oraz aktywny wypoczynek. Dzięki nowo otwartej klinice stomatologicznej na światowym poziomie, uzdrowisko oferuje również kompleksowe leczenie stomatologiczne. »

 • Miasto: Gdańsk

  Klinika HappySmile to nowoczesny gabinet spełniający najwyższe standardy w leczeniu stomatologicznym jak i również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Klinika spełnia najwyższe europejskie standardy. Wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt medyczny, dzięki temu w klinice wykorzystywane są nowoczesne metody leczenia. »

 • Miasto: Kraków

  Albusdent to profesjonalna klinika stomatologiczna, która oferuje najwyższej jakości kompleksowe usługi stomatologiczne. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów z poza Krakowa stworzyliśmy specjalny projekt Dental Treatment Poland, który obejmuje takie usługi jak: Dental Implants Cracow, Orthodontics Cracow i wiele innych. Serdecznie zapraszamy! »

 • Miasto: Busko-Zdrój

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTALVITA to nowoczesna klinika świadcząca kompleksowe usługi stomatologiczne z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii, laseroterapii, stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej, endodoncji, protetyki stomatologicznej, periodontologii oraz ortodoncji. »

 • Miasto: Szczecin

  Wieloletnie doświadczenie zawodowe naszego zespołu lekarzy w dziedzinie stomatologii, jak i również dermatologii stanowi dla naszych Pacjentów gwarancję jakości wykonywanych usług. Zabiegi w naszej klinice przeprowadzane są bezpiecznie, kompleksowo oraz bezboleśnie, przy wykorzystaniu najnowocześniejszej aparatury specjalistycznej. »

 • Miasto: Gdańsk

  Gabinet Stomatologiczny DentiNeo oferuje nowoczesne i komfortowe leczenie stomatologiczne w Gdańsku. Pasjonata stomatologii dr Adam Bielawski zapewni Państwu kompleksowy i najwyższy standard leczenia stomatologicznego.  W DentiNeo zadowolenie pacjentów stanowi wartość priorytetową. »

 • Miasto: Wrocław

  Centrum Stomatologiczne „Dens” istnieje we Wrocławiu już od 1988r. Posiadamy filie w 3 różnych miejscach Wrocławia, w tym w ścisłym centrum Starego Miasta. Nasze metody leczenia oparte są na osiągnięciach najnowocześniejszej współczesnej stomatologii. Korzystamy z najnowszego sprzętu i materiałów renomowanych światowych firm. »

 • Miasto: Władysławowo

  Gabinet we Władysławowie istnieje na rynku od 1987 roku. Gwarancja doświadczenia, profesjonalny sprzęt, wykwalifikowany personel, stabilizacja i zaufanie wsparte są wieloletnim doskonaleniem zawodowym. Możemy pochwalić się setkami zadowolonych Pacjentów z kraju jak i również z zagranicy. »

 • Miasto: Warszawa

  W naszych komfortowych, klimatyzowanych wnętrzach oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w oparciu o nowoczesny sprzęt, najnowsze techniki leczenia oraz miłą i fachową kadrę lekarzy specjalistów. Naszym pacjentom gwarantujemy indywidualne podejście, najwyższą jakość i długotrwałe efekty leczenia. »

 • Miasto: Gdynia

  Clinica del Mare znajduje się w prestiżowym kompleksie Sea Towers w Gdyni.  Klinika oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne przez lekarzy dentystów o uznanej w środowisku pozycji zawodowej. Posiadamy najnowocześcniejszy sprzęt oraz pracujemy na sprawdzonych materiałach, co gwarantuje najwyższy poziom zabiegów i najwyższy standard usług. »

 • Miasto: Warszawa

  Centrum Stomatologii Dental Fraternity to nowoczesna klinika stomatologiczna w Warszawie. Wysoko wykwalifikowany oraz doświadczony zespół lekarzy kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta. Oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. »

 • Miasto: Szczecin

  Klinika specjalizuje się przede wszystkim w usługach z zakresu chirurgii szczękowej, implantologii, protetyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej oraz ortodoncji. W procesie leczenia stosujemy najnowocześniejsze techniki współczesnej stomatologii, protetyki i ortodoncji. »

 • Miasto: Warszawa

  MCS to 6 wyspecjalizowanych poradni, gdzie lekarze specjaliści udzielają świadczeń zdrowotnych we wszystkich dziedzinach stomatologii: endodoncji, stomatologii estetycznej, implantologii, protetyki, periodontologii, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej, stomatologii zachowawczej i dziecięcej. »

 • Miasto: Słubice

  Klinika świadczy szeroki zakres leczenia stomatologicznego oraz ortodontycznego. Ciągły, szybki rozwój pozwala stale podnosić poziom naszych usług oraz umożliwia korzystanie z nowoczesnych rozwiązań - dysponujemy bardzo dobrym wyposażeniem. »

 • Miasto: Kraków

  Profesjonalne Studio Stomatologii Aesthetica Dermadent powstało z myślą o zapewnieniu Państwu pięknego wyglądu i uśmiechu oraz zdrowia Państwa zębów, dziąseł i całej jamy ustnej. Nasza klinika spełnia najostrzejsze światowe standardy, stosujemy systemy ISO 9001:2008 oraz 14001. »

 • Miasto: Bielsko-Biała

  Naszym celem jest zapewnienie klientowi komfortu oraz wysokiej jakości prac poprzez świadczenie usług stomatologicznych na światowym poziomie. Korzystamy z najnowszej wiedzy i technik bazując na wieloletnim doświadczeniu. Stosujemy nowoczesne, bezwiertłowe techniki leczenia zębów. »

 • Miasto: Wrocław

  Platinum Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej powstała w myśl zasady, że dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość naszych usług poprzez stosowanie najnowocześniejszych technologii i doświadczenie zespołu. »

 • Miasto: Szczecin-Mierzyn

  Klinika specjalizuje się w kompleksowej rehabilitacji narządu żucia z użyciem implantów stomatologicznych. Dysponuje pełnym zakresem sprzętu niezbędnego do cyfrowej diagnostyki RTG, planowania leczenia i jego wykonania, łącznie z pracownią techniczną. »

 • Miasto: Szczecin

  Zajmujemy się wszystkimi dziedzinami stomatologii. W trosce o dobro naszych pacjentów dbamy o stałe podnoszenie kwalifikacji i każdy stomatolog z naszego gabinetu bierze udział w licznych kongresach i szkoleniach dla dentystów z zakresu stomatologii, implantologii i protetyki.  »

 • Miasto: Gdańsk

  Przychodnia stomatologiczno-implantologiczna NZOZ Miladent jest nowoczesną siecią klinik spełniającą najwyższe standardy leczenia stomatologicznego. Zapewnia fachową opiekę specjalistów z różnych dziedzin stomatologii oraz dermatologii kosmetycznej. »

 • Miasto: Kraków

  Centrum Stomatologii Estetycznej INDEXMEDICA dzięki połączeniu doświadczenia i umiejętności wraz z nowoczesnymi materiałami i technikami zapewnia Pacjentom bezstresowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie. Zapraszamy na leczenie do Krakowa. »

 • Miasto: Wrocław

  Nasza praktyka dostarcza pełny zakres usług dentystycznych: profilaktyka, estetyka, stomatologia odtwórcza -implanty, licówki porcelanowe, korony, mosty dentystyczne, protezy częściowe i protezy całkowite, a także wypełnienia (plomby), stabilizacja zębów ruchomych oraz wybielanie zębów. »

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Stomatologia
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 2+2 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   

Informacje o stomatologii

Piękny uśmiech to wizytówka każdego człowieka, nie tylko gwiazd filmowych. Zdrowe, zadbane zęby to dziś wymóg stawiany wobec każdej osoby, która chce dobrze wyglądać, być za taką uważana. Zdrowie i uroda idą dziś w parze, to niemal synonimy udanego życia, które pomoże zapewnić nam dobry stomatolog. Współczesna stomatologia to nie tylko nieprzyjemne borowanie czy uzupełnianie ubytków. Coraz częściej dentysta jak i również wizyta  w gabiniecie, czy w klinice stomatologicznej kojarzy się nie z bólem, strachem, ale z efektem estetycznym – w skrócie ze stomatologią estetyczną. Bogata gama usług leczniczych, profilaktycznych oraz estetycznych, szczególnie takich jak implanty, wybielanie zębów przyciąga uwagę coraz liczniejszej grupy pacjentów.

Pięknie znaczy zdrowo

Pacjentka podczas zabiegu stomatologicznego.

Pacjentka podczas zabiegu stomatologicznego.

Przywrócenie świetności, koloru, blasku ma także swoje medyczne uzasadnienie. Częstokroć bowiem wady wpływają na wygląd twarzy, szczęki, policzków czy uszu. Stomatologia estetyczna najczęściej kojarzona jest z bielą zębów. Nic bardziej mylnego. Ta prężnie rozwijająca się dziedzina ma o wiele wiele więcej do zaoferowania. Licówki porcelanowe, kosmetyczne wypełnienia światłoutwardzalne, pełnoceramiczne korony i mosty bez metalu, pełnoceramiczne uzupełnienia na implantach te wszystkie trudne nazwy są najpopularniejszymi zabiegami z tego zakresu. Dzięki nim zmienimy kolor, kształt zębów, dokonamy wypełnienia ubytków. Stomatologia współczesna kładzie nacisk na zdrowie i urodę. Jakość usługi determinuje oba wymogi. Doskonała obsługa, najnowocześniejszy sprzęt, doświadczenie są niezwykle ważne i wpływają na efekt końcowy. Taka jest też oferta polskich ośrodków stomatologi estetycznej.

Turystyka stomatologiczna do Polski cieszy sie coraz większą popularnością. Statystyki wyraźnie pokazują, że ceny usług stomatologicznych w Polsce są jednymi z najniższych w Europie.  Warto sprawdzić! Ciekawe miejsca w Polsce będą dodatkową atrakcją na pewno rekompensującą.

Czytaj więcej ▼
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej