Albusdent


ul. Balicka 73
30-149 Kraków

tel.:   +48 12 376 00 00
kom.: +48 69 376 00 00

 

Centrum Stomatologiczne czynne:
Pon.-Pt.: 8:00-22:00

Pracownia RTG czynna:
Pon.-Pt.:9:00-20:00


O nas
Serdecznie witamy w Centrum Stomatologicznym ALBUSDENT!

Centrum Stomatologiczne ALBUSDENT powstało w 2009 roku. Naszą misją od samego początku działania jest łączenie profesjonalizmu zespołu lekarzy stomatologów i asystentek, nowoczesnego leczenia w oparciu o najnowsze technologie z dbałością o komfort i zdrowie Pacjentów. Dobro Pacjenta oraz wychodzenie naprzeciw Państwa oczekiwaniom związanym z kompleksową i rzetelną opieką dentystyczną, stanowią nasze nadrzędne cele. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci nie tylko wychodzili od nas z uśmiechem, ale i z radością odwiedzali naszą klinikę.

Uczciwość, kompetencje, pasja!

Dlaczego grono naszych Pacjentów stale rośnie? Ponieważ Pacjentów traktujemy jak partnerów, a nie jak osoby, których zadaniem jest korzystanie z naszych usług. Z uczciwością podchodzimy do działań, aby Pacjent płacił za rzeczywiste usługi. Leczymy nie tylko zęby, ale swoją pracą pragniemy zmieniać nawyki związane z dbaniem o higienę jamy ustnej. W codziennej praktyce korzystamy z najlepszych i sprawdzonych materiałów stomatologicznych, wykorzystujemy nowoczesny i bezpieczny sprzęt, dbamy o jakość usług oraz miłą atmosferę w naszej klinice. Dzięki temu, działamy profesjonalnie i zgodnie z etyką zawodu, który naszym zdaniem odmienia uśmiech, a czasem nawet życie.

Klinika AlbusdentKlinika ALBUSDNET jest tworzona przez zespół dentystów i personel pomocniczy, dla których stomatologia nie jest jedynie sposobem na zarabianie pieniędzy. Nasi specjaliści to osoby wesołe, lubiące kontakt z Pacjentami, działające z pasją i zaangażowaniem. Ich motywacja do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, to dowód na to, iż kochają stomatologię i dostrzegają dynamiczne zmiany zarówno w leczeniu, jak i oczekiwaniach Pacjentów.

Każdy Pacjent to dla nas odrębna historia. Nie liczymy numerków na liście Pacjentów do przyjęcia... Widzimy człowieka, któremu należy pomóc, doradzić, poświęcić chwilę, aby rozwiać jego wątpliwości... Nie wahaj się! Zaufaj nam i zostań naszym kolejnym zadowolonym Pacjentem.

Medical Travel Cracow to wyjątkowy program leczenia stomatologicznego

Albusdent to profesjonalna klinika stomatologiczna, która oferuje najwyższej jakości usługi. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów z poza Krakowa stworzyliśmy specjalny projekt Dental Treatment Poland, który obejmuje takie usługi jak: Dental Implants Cracow, Orthodontics Cracow i wiele innych. Naszym priorytetem jest troska o zdrowie i bezpieczeństwo klientów.

Ideą Medical Travel Cracow jest stworzenie optymalnych warunków pobytu pacjenta w Krakowie. Warto podkreślić, że oferujemy pomoc opiekuna, który będzie do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Wspólnie zaplanujecie wszelkie atrakcje na miejscu, dlatego wizyta u stomatologa już nigdy nie będzie kojarzona przez Ciebie z nieprzyjemnymi emocjami. Z naszych usług korzystają zarówno klienci z Polski, jak i zagranicy.

Albusdent - turystyka medyczna w Krakowie

Turystyka medyczna z Albusdent

Rynek Dentistry in Cracow nieustannie się rozwija, a Albusdent stale poszerza ofertę skierowaną do pacjenta i zapewnia najwyższy komfort i stałą troskę o zdrowie swoich gości. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z zakresu stomatologii, którzy są odpowiedzialni za kompletne zdiagnozowanie aktualnego stanu zdrowia i stworzą optymalny plan leczenia. Wykorzystujemy zaawansowany technologicznie sprzęt, posiadamy własną pracownię rentgenowską oraz i stosujemy nowatorskie metody leczenia. Na bieżąco śledzimy wszelkie trendy w zakresie osiągnięć światowej stomatologii.

Nasze usługi
  • Stomatologia estetyczna
  • Endodoncja
  • Protetyka
  • Periodontologia
  • Chirurgia stomatologiczna
  • Implantologia
  • Pedodoncja
  • Ortodoncja
  • Wybielanie zębów

 

Cennik

Znieczulenie od 30 PLN
Aparaty ortodontyczne stałe od 1700 PLN do 2500 PLN
Konsultacja stomatologiczna od 100 PLN
Korony od 840 PLN do 2200 PLN
Implanty zębowe od 5500 PLN
Protezy od 600 PLN do 3920 PLN
Endodoncja- leczenia kanałowe od 300 PLN
Higienizacja od 250 PLN
Wybielanie zębów
BEYOND™ POLUS
od 599 PLN
Wypełnienie ubytku światło utwardzalne od 140 PLN
RTG od 25 PLN do 60 PLN

 

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Albusdent
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 1+4 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej