HappySmile


ul. Wileńska 56
80-215 Gdańsk


 

Godziny otwarcia:
08:00 - 20:00 od poniedziałku do piątku

 


HappySmile - Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej

Klinika HappySmile to nowoczesny gabinet spełniający najwyższe standardy w leczeniu stomatologicznym jak i również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Klinika spełnia najwyższe europejskie standardy. Wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt medyczny, dzięki temu w klinice wykorzystywane są nowoczesne metody leczenia. Do Państwa dyspozycji pozostają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie poszerzają wiedzę na szkoleniach, konferencjach i sympozjach krajowych oraz zagranicznych.

Celem zespołu HappySmile jest zapewnienie wszelkich możliwych rozwiązań w kreowaniu zdrowego, pięknego i atrakcyjnego uśmiechu oraz pięknego wyglądu. Dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi, zaawansowanej technologii i pasji klinika jest w stanie spełnić najwyższe oczekiwania pacjentów.

W klinice najważniejszy jest pacjent, dlatego HappySmile każdego traktuje z indywidualnym podejściem oraz z należytą starannością. Klinika stawia również na najnowocześniejsze techniki leczenia stomatologicznego oraz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, bezpieczeństwo, skuteczność oraz bezbolesność procedur w Klinice HappySmile. W trakcie konsultacji nadrzędnym zadaniem jest rozwianie wszelkich wątpliwości pacjentów oraz pomoc w uzyskaniu jak najlepszych efektów i zadowolenia z przebytego leczenia i zabiegów.


 

Zespół w Klinice HappySmile

Miłosława Pancerz-ŁośDr n. med. Miłosława Panczerz-Łoś

Lekarz stomatolog, specjalista protetyki stomatologicznej, właściciel HappySmile.

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, która ukończyła studia z tytułem Primus Inter Pares. W latach 2002-2010 asystent w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.Współzałożyciel Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, Przychodni Stomatologiczno-Implantologicznej „Miladent”. W 2014 r. obroniła tytuł dr n. medycznych z wyróżnieniem.

Uczestniczy w licznych kursach specjalistycznych z dziedziny ortodoncji, implantologii, protetyki, stomatologii i medycyny estetycznej. Obecnie Słuchacz w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Anging. Współautorka licznych artykułów na temat wpływu stopów metali stosowanych w koronach i ich wpływu  na środowisko immunologiczne i mikrobiologiczne w jamie ustnej oraz zmian powodujących odrzucenie implantów.

Kiewlicz WojciechDr n. med. Kiewlicz Wojciech

Specjalista chirurgii stomatologicznej, właściciel Kliniki Stomatologicznej Dentium.

Absolwent  Gdańskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1996 r. od 1998 do 2005 roku pracował na stanowisku asystenta w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Gdańskiej Akademii Medycznej.

W 2004 roku uzyskał stopień naukowy doktora na postawie przestawionej pracy doktorskiej „Drobnoustroje uczestniczące w zapaleniu zębodołu”. W 2005 roku uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej oraz ukończył studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej z zakresu Zarządzania Zakładem Opieki Medycznej. W 2013 roku ukończył Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie im J.W Goethe we Frankfurcie nad Menem.Autor kilkunastu publikacji naukowych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kongresach i kursach z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz implantoprotetyki.

Radziwilska MariaLek. dent. Radziwilska Maria

Ukończyła z wyróżnieniem Gdański Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Brała udział w wielu kursach i szkoleniach dotyczących m. in. ortodoncji, protetyki oraz okluzji. Stosuje nowoczesne i innowacyjne metody leczenia. Stomatologia jest jej wielką pasją – każdy pacjent odczuje to już po kilku pierwszych minutach na fotelu.

 

Borowy MateuszLek. dent. Borowy Mateusz

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktywny uczestnik wielu konferencji stomatologicznych, szkoleń podyplomowych oraz kursów z zakresu nowoczesnej stomatologii. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje w celu zapewnienia najwyższej jakości usług dla naszych pacjentów. Pasjonat leczenia ortodontycznego oraz protetyki stomatologicznej.

 

 

Morzycka KatarzynaLek. dent. Morzycka Katarzyna

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach teoretycznych i praktycznych.

Jej pasją jest ortodoncja i chirurgia stomatologiczna. Równie z dużym zaangażowaniem wykonuje zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej i stomatologii odtwórczej.

Płończak Ewa Monikalek. medycyny estetycznej Płończak Ewa Monika

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 1997-2002 asystent w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2011-2014 studentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, ściśle współpracującej z Międzynarodowymi Szkołami Medycyny Estetycznej we Francji, Włoszech i Hiszpanii.

W roku 2014 po zdaniu egzaminu i obronie pracy dyplomowej uzyskała tytuł lekarza medycyny estetycznej. Swoje umiejętności z dziedziny medycyny estetycznej stale doskonali uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach międzynarodowych.

Gutowska DariaLek. dent. Gutowska Daria

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktywna uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz kursów z zakresu nowoczesnej stomatologii. Jest osobą, która stale się rozwija i konsekwentnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności praktyczne. W kręgu jej zainteresowań znajduje się stomatologia zachowawcza, protetyka, periodontologia, a także stomatologia estetyczna.

 

Andrzejewicz AgnieszkaLek. dent. Andrzejewicz Agnieszka

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Nieustannie i z zaangażowaniem podnosi kwalifikacje w trakcie wielu szkoleń i konferencji naukowych oraz bezpośrednio u najwyższej klasy specjalistów. Jej zdolności i zainteresowania w szczególności ukierunkowane są na ortodoncję i periodontologię oraz stomatologię estetyczną.

 

 

Lutomska AgnieszkaLutomska Agnieszka

Dyplomowana asystentka stomatologiczna z 10 letnim doświadczeniem zawodowym. Praca jest jej pasją, z wielkim zaangażowaniem rozwija swoje zainteresowania w różnych dziedzinach stomatologii i medycyny estetycznej.Jest odpowiedzialna za organizację pracy w gabinecie. Dba o miła atmosferę i sprawną obsługę pacjentów. Otwarta i życzliwa w kontaktach z ludźmi.

 

 

Przybysz-Sadowska ElżbietaPrzybysz-Sadowska Elżbieta

Asystentka Stomatologiczna z dziewięcioletnim stażem pracy. Uczestniczka kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Ciepła i życzliwa dla pacjentów oraz współpracowników. Swoim uśmiechem sprawia, że wizyty w gabinecie stają się mniej stresujące dla pacjentów.

 

 

Lutomska NataliaLutomska Natalia

Studentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Prawa oraz słuchaczka szkoły dla asystentek stomatologicznych. Od 2014 roku zdobywa doświadczenie w zawodzie asystentki . Z wielkim zaangażowaniem, pasją oraz z jak najlepszą starannością wykonuje powierzone jej obowiązki. Swoje kwalifikacje podnosi na licznych kursach z dziedziny stomatologii i medycyny estetycznej. Biegle włada językiem angielskim.

 

 

Miazga Kamila Miazga Kamila

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej oraz Policealnej Szkoły Medycznej o profilu Higienistka Stomatologiczna. Odkąd rozpoczęła prac w HappySmile stomatologia stała się jej pasją. Uczestniczka wielu kursów z dziedziny stomatologii i medycyny estetycznej w kraju i zagranicą. Indywidualne podejście, empatia, uśmiech oraz pozytywne nastawienie do pacjentów  to jej największy atut. Biegle włada językiem angielskim.

 

OFERTA


STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA


Przegląd
Wypełnienie światłoutwardzalne
Licówka kompozytowa
Wzmocnienie radix anker
Wzmocnienie włókno szklane
Opatrunek leczniczy (tlenek cynku)

Odbudowa zęba


PROFILAKTYKA & PERIODONTOLOGIA
Usunięcie kamienia
Piaskowanie
Fluoryzacja
Szynowanie (jeden ząb)
Kiretaż zamknięty (połowa łuku)
Korekta uśmiechu dziąsłowego (jeden ząb)

ENDODONCJA
Opracowanie i wypełnienie jednego kanału
Opracowanie i wypełnienie dwóch kanałów
Opracowanie i wypełnienie trzech kanałów
Opracowanie i wypełnienie powyżej trzech kanałów
Opracowanie kanałów pod mikroskopem

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
Wybielanie nakładkowe
Wybielanie laserowe w gabinecie
Wybielanie zęba martwego
Wybielanie w gabinecie + nakładki

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA
Ekstrakcja zęba
Ekstrakcja zęba ósmego
Dłutowanie zęba
Chirurgiczne usunięcie zęba zatrzymanego
Resekcja korzenia odcinek przedni
Resekcja zęba odcinek boczny
Cystektomia
Hemisekcja
Usunięcie zęba mlecznego
Zamknięcie połączenia ustno-zatokowego
Plastyka wędzidełka
Plastyka wyrostka zębodołowego
Nacięcie ropnia

IMPLANTOLOGIA
Zabieg wszczepienia implantu (alpha bio)
Odbudowa implantu na łączniku tytanowym
Odbudowa implantu na łączniku cyrkonowym
Sterowana regeneracja kości
Podniesienie dna zatoki szczękowej

ORTODONCJA
Konsultacja ortodontyczna
Aparat metalowy (jeden łuk)
Aparat kryształowy (jeden łuk)
Aparat mieszany ( jeden łuk)
Aparat ruchomy
Retainer (jeden łuk na stałe)
Szyna retencyjna
Clear aligner diagnoza (ilość etapów leczenia)
Komplet szyn 1 m-c
Aparat językowy (jeden łuk)
Aparat samoligaturujący metalowy (jeden łuk)
Aparat samoligaturujący kryształowy (jeden łuk)
Hyraks
Ekspander
Dystalizator (komplet)
Zdjęcie aparatu (jeden łuk)
Wizyta kontrolna (aparat stały)
Wizyta kontrolna (aparat ruchomy)

PROTETYKA
Proteza całkowita akrylowa bezzębie
Proteza częściowa akrylowa
Proteza całkowita acetalowa
Proteza szkieletowa acetalowa
Proteza szkieletowa
Mikroproteza do trzech zębów
Szynoproteza
Naprawa protezy
Podścielenie
Wkład koronowo-korzeniowy
Korona porcelanowa na metalu
Korona porcelanowa na podbudowie cyrkonowej
Korona Zirro (pełnocyrkonowa malowana)
Licówka porcelanowa
Szyna relaksacyjna Michigan
Inlay kompozytowy
Inlay porcelanowy
Zasuwa i zatrzask

CYFROWA DIAGNOSTYGA RTG
Zdjęcie zębowe
Zdjęcie pantomograficzne
Zdjęcie cefalometryczne
 


MEDYCYNA ESTETYCZNA


Terapia toksyną botulinową (botox)
Promocja w przypadku wykonywania zabiegu w trzech okolicach
 
 Zmarszczki podłużne czoła
 Zmarszczki poprzeczne czoła (lwia zmarszczka)
 Zmarszczki wokół ust
Leczenie nadpotliwości (botox)  
 dłonie
 stopy
 pachy
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym
Cena jest uzależniona od ilości wykorzystanego preparatu
 
lwia zmarszczka (między brwiami)
bruzdy nosowo-wargowe
zmarszczki palacza nad wargą górną
zmarszczki marionetki (poniżej kącików ust)
volumetria, lifting volumetryczny, modelowanie konturów twarzy
Powiększanie i korekta kształtu ust
Cena jest uzależniona od ilości wykorzystanego preparatu
Mezoterapia igłowa  
 twarz
 szyja
 twarz, szyja, dekolt
Mezoterapia skóry głowy (terapia łysienia)
Redukcja cellulitu – mezoterapia
Cena jest uzależniona od ilości wykorzystanego preparatu
 
 brzuch
 uda
 pośladki
 uda + pośladki
Likwidacja przebarwień (cosmelan)
 zestaw
Peelingi medyczne
 umiarkowane fotostarzenie
 zaawansowane fotostarzenie, zaawansowane rogowacenie

 

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
HappySmile
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 3-1 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej