Raty na zabiegi, kredyty dla lekarzy i NZOZ

Zabiegi medyczne na raty

Nasza oferta to kompleksowy program finansowania usług medycznych. Dzięki kredytowi ratalnemu na leczenie Państwa Pacjenci mogą finansować prywatne operacje, zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, usługi stomatologiczne, a także pobyty w SPA, sanatoriach i uzdrowiskach oraz wiele innych. Korzystne warunki finansowe, dogodne raty, jak i również możliwość wyboru dowolnej kliniki, szpitala, gabinetu, lekarza oraz zabiegu lub operacji sprawiają, że od teraz leczenie i poprawa zdrowia lub urody będą dla Państwa Klientów na wyciągnięcie ręki.

Zespół tworzą fachowcy z 20-letnim doświadczeniem w branży finansowej, co zapewnia klientom obsługę o najwyższym standardzie. Jako autoryzowany przedstawiciel renomowanych banków staramy się w pełni dopasować do Państwa możliwości i wymagań, aby zadowolenie i komfort wybranych ofert był jak największy.

Współpraca z przyniesie bardzo dużo korzyści, m.in.  dodatkowe przychody ze sprzedaży usług, które pacjenci sfinansują kredytem ratalnym. Natychmiastowe pokrycie kosztów wykonanych zabiegów ograniczy ryzyko utraty Pacjenta. Dzięki finansowaniu kosztów leczenia na raty utworzy się trwała relacja z Pacjentami.

Dla Państwa Pacjentów współpraca z również przyniesie pożytek. Dzięki Nam Pacjent uzyska natychmiastową pomoc bez stania w długich kolejkach. Sfinansujemy każdą kwotę zabiegu. Minimum formalności – 16000zł na oświadczenie, natychmiastowa decyzja, profesjonalne podejście oraz dobór najlepszej oferty - to nasze atuty. Aby zobaczyć szczegółową ofertę i korzyści dla Twoich Klientów kliknij tutaj.

Pożyczka dla lekarzy 

Oferujemy również pożyczki dla lekarzy na oświadczenie oraz wiele produktów i usług finansowych, ktore umożliwią szybki dostęp do taniego źródła finansowania lub kapitału na rozwój Twojej kliniki, czy gabinetu NZOZ.

  • pożyczka dla lekarzy na oświadczenie (bez zaświadczeń o dochodach, bez ZUS i US, bez zabezpieczeń i poręczycieli) - do 465 000 zł na okres 84 miesięcy
  • kredyt lub pożyczka medyczna na zakup szprzętu, gabinetu, lokalu
  • konsolidacje lub refinansowanie kredytu
  • kredyt obrotowy
  • kredyt inwestycyjny
  • leasing
Natychmiastowa decyzja kredytowa, szybki proces i minimum formalności!
Nie czekaj tylko odwiedź naszą stronę:

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Medi-tour Polska. Turystyka medyczna.
Formularz kontaktowy: Raty na zabiegi, kredyty dla lekarzy i NZOZ
Jeśli chcą Państwo podjąć współpracę, prosimy wypełnić poniższy formularz. Nasz agent skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia pozostałych szczegółów.

Temat:
Treść pytania:
Nazwa placówki: *
Imię i nazwisko: *
Telefon: *
Adres e-mail: *
AntySpam - Podaj wynik:
1+4 =
Zaznacz jeśli chcesz otrzymać kopię wiadomości na Twój adres e-mail
   
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej