Sanatorium Pałac Łazienki II


ul. Raczyńskich 6
87-720 Ciechocinek

tel.: +48 54 231 10 11

 

e-mail informacja i rezerwacje:
marketing@lazienkiresort.com
                                    

Informacje ogólne o Sanatorium Pałac Łazienki II

Pałac Łazienki II to sanatorium umiejscowione w zabytkowym Pałacu, w Strefie Uzdrowiskowej „A”, w sąsiedztwie parków, dywanów kwiatowych, fontanny Grzybek oraz Ciechocińskiego Deptaku Sław, około 1 km od słynnych ciechocińskich tężni solankowych. Lokalizacja Pałacu przy węźle autostradowym Ciechocinek (autostrada A1) to kolejny atut – łatwy dojazd m.in. z Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia czy Katowic.

 

W Sanatorium świadczymy usługi na rzecz pacjentów, kuracjuszy pełnopłatnych oraz gości hotelowych. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne dofinansowane z PFRON, pobyty lecznicze, pobyty kuracyjne, pakiety usprawniające i rehabilitacyjne, wczasy dla seniorów, pobyty długoterminowe dla seniorów.

Dysponujemy znakomitą bazą zabiegową z basenem solankowym  w budynku  zewnętrznym, ukierunkowaną na leczenie uzdrowiskowe i rehabilitację:

  • narządu ruchu, w tym osób poruszających sie na wózkach inwalidzkich,
  • układu krążenia,
  • układu oddechowego,
  • układu nerwowego,
  • jak również chorób reumatycznych, ortopedyczno-urazowych, osteoporozie i otyłości.

Dysponujemy bazą zabiegową, która oferuje szeroką gamę zabiegów leczniczo – rehabilitacyjnych z wykorzystaniem między innymi najbardziej cenionego regionalnego produktu – naturalnej solanki, którą wykorzystuje się przy leczeniu wielu schorzeń. Wykonujemy zabiegi z zakresu: balneoterapii, hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii termoterapii, krioterapii i masaże. Oferujemy także gamę zabiegów z zakresu wellness&spa.

 

Pobyt w naszym sanatorium to oprócz rehabilitacji i kuracji:

  • noclegi w komfortowych pałacowych pokojach - posiadamy 200 miejsc noclegowych w pokojach o różnorodnym standardzie; w każdym z pokoi znajduje się łazienka, telewizor, telefon; posiadamy również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych,
  • niepowtarzalny klimat Restauracji Marconi z ofertą śniadań bufetowych, pysznych domowych obiadów oraz kolacji,
  • możliwość wyboru specjalnych diet,
  • bardzo bogaty program kulturalno – rozrywkowy - zajęcia z Yogi, możliwość dołączenia do Klubu Brydżowego, koncerty, wieczorki taneczne z muzyką na żywo.
Pokoje w Pałacu:

POKÓJ COMFORT

Przestronne, komfortowe pokoje zlokalizowane na parterze i pierwszym piętrze Pałacu. Nowe łóżka z piankowym, medycznym materacem, o niestandardowo dużym amerykańskim wymiarze i wysokości znacznie podnoszą komfort snu. Pokoje wyposażone w: ogrzewanie podłogowe, łazienkę z prysznicem, tv - sat, telefon. W każdym z pokoi na Gości czeka zdrowa woda mineralna „Krystynka”.

POKÓJ SUPERIOR

Bardzo duże, klasyczne i eleganckie pokoje w Pałacu. Nowe łóżka z piankowym, medycznym materacem, o niestandardowo dużym amerykańskim wymiarze i wysokości znacznie podnoszą komfort snu. Pokoje wyposażone w: ogrzewanie podłogowe, łazienkę z prysznicem, tv - sat, telefon. W każdym z pokoi na Gości czeka zdrowa woda mineralna „Krystynka”.

POKÓJ SUPERIOR ATTIC

Słoneczne, bardzo przestronne pokoje zlokalizowane na drugim piętrze Pałacu z urokliwymi skosami oraz oknami połaciowymi. Pokoje z: łazienką, tv - sat, telefonem. W każdym z pokoi na Gości czeka zdrowa woda mineralna „Krystynka”.

APARTAMENT

Dwupoziomowe Apartamenty obejmujące: salon, sypialnię na antresoli, sypialnię w wieży, dwie łazienki, w tym jedną z jacuzzi. Nowe medyczne materace piankowe umieszczone w klasycznych ramach stylowych łóżek – zapewniają znakomity sen i wypoczynek. Powierzchnia Apartamentów wynosi 50 m². Na wyposażeniu apartamentów lodówka i minibar.

POKÓJ ATTIC

Słoneczne pokoje zlokalizowane na ostatnim piętrze Pałacu z urokliwymi skosami oraz oknami połacowymi i oknami zwanymi ,,bawole oka’’. Pokoje z: łazienkami wyposażonymi w prysznice (dwa z pokoi typu Attic wyposażone są w wanny), tv - sat, telefonem. W każdym z pokoi na Gości czeka zdrowa woda mineralna „Krystynka”.

Spokój, jedyny w swoim rodzaju mikroklimat ciechociński, wpływ solanek oraz profesjonalna opieka lekarska i pielęgniarska pozwalają na szybki powrót do zdrowia i rozładowanie stresu związanego z chorobą i codziennymi troskami. Wszystko to w ścisłym centrum Ciechocinka jednego z najstarszych polskich uzdrowisk o niekwestionowanych walorach zdrowotnych i turystycznych. Więcej informacji o Sanatorium Pałac Łazienki II na stronie: www.lazienkiresort.com

Oferta lecznicza

Zabiegi leczenicze:

• Balneoterapia: kąpiel solankowa Ciechocińska, kąpiel solankowa z hydromasażem, okłady borowinowe, inhalacja solankowa, inhalacja z lekiem.

• Hydroterapia: kąpiel perełkowa, kąpiel perełkowa z hydromasażem, bicze szkockie, natrysk płaszczowy, masaż podwodny z perełką, masaż podwodny ręczny.

• Masaże: masaż relaksacyjny całego ciała, refleksologiczny masaż stóp, masaż twarzy, masaż aromaterapeutyczny, masaż bańką chińską, drenaż limfatyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż leczniczy.

• Fizykoterapia: jonoforeza, ultradźwięki, ultrafonoforeza, prądy galwaniczne, prądy Traberta, prądy Kotza.

• Kinezyterapia: terapia manualna, terapia metodą PNF, kinesiotaping, ćwiczenia indywidualne, ćwiczenia czynne dobrane indywidualnie, ćwiczenia na przyrządach, ćwiczenia zespołowe, Nordic Walking, siłownia, tenis stołowy, sala ćwiczeń.

• Termoterapia: krioterapia miejscowa, sauna fińska.

• Krioterapia

Zabiegi Wellness&Spa i kosmetyczne:

• Pielęgnacja twarzy

• Dłonie i stopy

• Kosmetyka dopełniająca

Pakiety pobytowo-lecznicze:

Pakiet Taniej Krócej Intensywniej

 

Sanatorium Pałac Łazienki II - pakiety pobytowe

Sanatorium Pałac Łazienki II - Pakiet Po Zdrowie

 

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Sanatorium Pałac Łazienki II
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 3-1 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej