Stomatologia - Szczecin i Zachodniopomorskie


Informacje o stomatologii w Szczecinie

Lista klinik:

 • Miasto: Szczecin

  Wieloletnie doświadczenie zawodowe naszego zespołu lekarzy w dziedzinie stomatologii, jak i również dermatologii stanowi dla naszych Pacjentów gwarancję jakości wykonywanych usług. Zabiegi w naszej klinice przeprowadzane są bezpiecznie, kompleksowo oraz bezboleśnie, przy wykorzystaniu najnowocześniejszej aparatury specjalistycznej.

 • Miasto: Szczecin

  Klinika specjalizuje się przede wszystkim w usługach z zakresu chirurgii szczękowej, implantologii, protetyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej oraz ortodoncji. W procesie leczenia stosujemy najnowocześniejsze techniki współczesnej stomatologii, protetyki i ortodoncji.

 • Miasto: Szczecin-Mierzyn

  Klinika specjalizuje się w kompleksowej rehabilitacji narządu żucia z użyciem implantów stomatologicznych. Dysponuje pełnym zakresem sprzętu niezbędnego do cyfrowej diagnostyki RTG, planowania leczenia i jego wykonania, łącznie z pracownią techniczną.

 • Miasto: Szczecin

  Zajmujemy się wszystkimi dziedzinami stomatologii. W trosce o dobro naszych pacjentów dbamy o stałe podnoszenie kwalifikacji i każdy stomatolog z naszego gabinetu bierze udział w licznych kongresach i szkoleniach dla dentystów z zakresu stomatologii, implantologii i protetyki. 

 

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej