INDEXMEDICA S.A.


ul. Czapińskiego 2
30-048 Kraków
Indexmedica

Indexmedica jest jedną z największych i najnowocześniejszych prywatnych klinik stomatologicznych w Polsce, która znajduje się w centrum Krakowa. Nasz sukces opiera się na tym, że zatrudniamy doświadczonych stomatologów, pracujemy na najlepszych materiałach oraz wysokiej klasie sprzęcie medycznym, gdzie przy zachowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie zachować bardzo wysoki standard usług w przystępnych cenach. Indexmedica S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych New Connect w Warszawie.

Centrum Stomatologii Estetycznej INDEXMEDICA zostało stworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i satysfakcji Pacjentów. Dzięki połączeniu doświadczenia i umiejętności naszego personelu wraz z nowoczesnymi materiałami i technikami mamy możliwość zapewnienia Pacjentom bezstresowego leczenia stomatologicznego na najwyższym światowym poziomie. W grudniu 2008 roku otrzymaliśmy międzynarodowy certyfikat jakości (Nr 75.100.30985), wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland InterCert , który potwierdza stosowanie w praktyce najwyższych standardów leczenia stomatologicznego wg normy ISO 9001:2008. Poza tym możemy pochwalić się nagrodą Najwyższa Jakość w Medycynie , nadaną przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością pod Patronatem Ministerstwa Gospodarki, jak również elitarnymi certyfikatami Przedsiębiorstwo Fair Play oraz Solidna Firma  , które są jasną deklaracją stosowania najwyższych standardów etycznych i rzetelności w działalności gospodarczej.

W centrum stomatologii estetycznej INDEXMEDICA pracuje 11 lekarzy (w tym 8 z tytułem specjalisty II stopnia) zajmujących się wszystkimi, niezbędnymi do prowadzenia kompleksowego leczenia stomatologicznego, specjalnościami – stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka, chirurgia, pedodoncja, periodontologia oraz ortodoncja. Dwóch naszych lekarzy posiada tytuł doktora nauk medycznych (Dr Gończowski, Dr Gala), a kolejny przygotowuje się do obrony doktoratu. Dzięki wąskiej specjalizacji nasi fachowcy mają możliwość nieustannie podwyższać stopień swoich umiejętności i kwalifikacji zgodnie z najnowszymi osiągnięciami stomatologii europejskiej i światowej.

Oferując zaawansowane urządzenia, doskonałe materiały oraz wybitnych i doświadczonych lekarzy w przystępnych cenach osiągnęliśmy nowy poziom usług stomatologicznych w klasie premium. Pracujemy na materiałach najwyższej jakości, które specjalnie dla naszych Pacjentów sprowadzane są z Niemiec, Szwajcarii, Japonii i Stanów Zjednoczonych.

Oprócz wysokiej jakości usług stomatologicznych Pacjenci naszej kliniki mają również możliwość zwiedzania cudownego miasta Krakowa podczas leczenia stomatologicznego. Do grona zadowolonych Pacjentów wciąż dołączają kolejni z różnych krajów, np. z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Norwegii, Włoch, a także Australii i Stanów Zjednoczonych.


Zakres leczenia
  • Indywidualna opieka
  • Zespół specjalistów
  • Wszystkie dziedziny stomatologii (profilaktyka, stom. zachowawcza,endodoncja, periodontologia, chirurgia, protetyka, pedodoncja, stomatologia estetyczna)
  • Najnowsze techniki i materiały
  • Standaryzacja procedur
Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
INDEXMEDICA S.A.
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 1+1 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej