Klinika Kobiet Medifem


ul. Puławska 488
02-844 Warszawa
tel.: +48 22 356 18 31 
fax: +48 22 356 18 34 

Medifem

Klinia Medifem została stworzona z myślą o zapobieganiu chorobom oraz ich leczeniu, jak i również w trosce o piękną sylwetkę, urodę i dobre samopoczucie kobiet. W Medifem Panie mogą znaleźć komfortowe warunki pobytu, intymną atmosferę, dyskrecję, profesjonalizm medyczny oraz miłą i oddaną opiekę lekarsko - pielęgniarską. W naszej klinice mogą też skorzystać z osiągnięć medycyny XXI wieku opartej o nowatorskie techniki operacyjne.

Jesteśmy jedyną kliniką w Polsce posiadającą Certyfikaty i Członkostwo Międzynarodowego Towarzystwa Kosmetoginekologicznego. Misją Towarzystwa, założonego przez doświadczonych amerykańskich lekarzy ginekologów i chirurgów jest promocja wiedzy, umiejętności i doskonalenia się w medycynie kosmetoginekologicznej kobiet.

Klinika Medifem wyposażona jest we wszystkie możliwe media w tym klimatyzację z filtrami Hepa. W części ambulatoryjnej znajduje się gabinet chirurgiczny, dwa gabinety ginekologiczne, punkt pobrań oraz gabinet położniczy z nowoczesnym aparatem ultrasonograficznym 3D oraz aparatem KTG. Z myślą o pacjentkach leczonych w trybie pobytów jednodniowych (zabiegi w znieczuleniu miejscowym) utworzyliśmy salę zabiegową, w której wykonywane są zabiegi z zakresu ginekologii, chirurgii i dermatologii estetycznej. W naszej Klinice znajduje się również profesjonalna sala operacyjna wyposażona między innymi w nowoczesny unit laparoskopowy, aparat do znieczuleń, stół oraz lampę operacyjną. Mieszczą się tu również sterylizatornia, punkt pielęgniarski, pokój lekarski oraz pięć dwuosobowych pokoi chorych z pełnymi węzłami sanitarnymi, zapewniającymi wysoki standard pobytu oraz intymną atmosferę.

Wszystkim Pacjentkom zapewniamy anonimowość i pełną dyskrecję. Ważną rekompensatą za wykonaną usługę jest dla nas zadowolenie oraz satysfakcja naszych Pacjentek.

Zakres leczenia

Kosmetoginekologia to najszybciej rozwijający się obszar ginekologii i chirurgii estetycznej, dzięki której pacjentki mają możliwość poprawy funkcjonalności i estetyki narządów płciowych. Liczne porody oraz wrodzone deformacje anatomiczne mogą zostać chirurgicznie skorygowane. Do najczęstszych zabiegów kosmetoginekologicznych, wykonywanych w naszej Klinice, należą:

- waginoplastyka – plastyka pochwy
- perineoplastyka – plastyka krocza
- labioplastyka – pomniejszanie lub powiększanie warg sromowych
- odsysanie tłuszczu ze wzgórka łonowego i warg sromowych
- hymenoplastyka – odtworzenie błony dziewiczej
- hymenotomia – usunięcie błony dziewiczej
- G-shot – powiększenie punktu G
- zmniejszenie łechtaczki

Klinika oferuje podstawową i specjalistyczną opiekę medyczną z zakresu:

- ginekologii
- kosmetoginekologii
- uroginekologii
- chirurgii plastycznej
- chirurgii ogólnej
- dermatologii estetycznej
- endokrynologii
- medycyny rozrodu
- ortopedii estetycznej

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Klinika Kobiet Medifem
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 2+3 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej