Klinika Platinum


ul. Księcia Witolda 49
50-202 Wrocław

ul. Wałbrzyska 9c
52-314 Wrocław

ul. Osadników Wojskowych 40/4 
68-200 Żary


Platinum Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej

 

Piękny i zdrowy uśmiech w każdym wieku 

 

Klinika Platinum powstała w myśl zasady, że najważniejsze jest dobro i zdrowie pacjenta. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonywanych usług. Najnowocześniejsze technologie stosowane przez naszych specjalistów łączą skuteczne leczenie z doskonałym efektem estetycznym. 

Lekarze dentyści pracujący w klinice Platinum to starannie dobrana kadra wysoko cenionych specjalistów w wielu dziedzinach stomatologii, m.in. w chirurgii stomatologicznej, implantologii, stomatologii estetycznej. Dbamy o to, aby nasz personel nieustannie podnosił swoje kwalifikacje w celu zagwarantowania Państwu najwyższego standardu usług. 

Podstawowym elementem umożliwiającym sprawne rozpoczęcia leczenia jest prawidłowa diagnostyka. Nasi stomatolodzy dysponują nowoczesną aparaturą diagnostyczną, która umożliwia trafne rozpoznanie procesu chorobowego: pracownia RTG, kamera wewnątrzustna. Jednak należy pamiętać że dobór najlepszej dla Państwa metody leczenia zawsze ustalany jest po konsultacji z lekarzem. Klinika Platinum oferuje Państwu bezpłatny przegląd zębów, który pozwoli na ustalenie indywidualnego planu leczenia. 

Klinika Platinum położona jest w samym centrum Wrocławia - jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast Polski. Międzynarodowy port lotniczy a także liczne połączenia kolejowe i autobusowe zapewniają doskonałą łączność z całym światem. Nasza klinika zagwarantuje Państwu pełną organizację pobytu, tj. transport – z i na lotnisko, rezerwację wybranego przez Państwa hotelu, a także na życzenie całodniową opiekę naszego pracownika. Serdecznie zapraszamy.

Zakres leczenia

Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej Platinum oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną :

  • implantologia (implanty Alpha-Bio, Ankylos, Xive, Miss, Implantium, Super Line, BIOMET 3i)
  • protetyka
  • chirurgia stomatologiczna
  • leczenie zachowawcze, profilaktyka
  • stomatologia dziecięca
  • ortodoncja
  • stomatologia kosmetyczna
  • rentgenodiagnostyka 

W trosce o najwyższy komfort pacjenta dbamy o to, aby każdy zabieg przeprowadzany był bezboleśnie, dlatego oferujemy Państwu bezpłatne znieczulenia. O piękny i zdrowy uśmiech u Państwa zadba:

dr Paweł Bernatek 
ur. 1975r, ukończone studia - Akademia Medyczna we Wrocławiu w 2001, ukończone studia podyplomowe na Akademii Med. we Wrocławiu pt. Menedżer Ochrony Zdrowia, liczne kursy w zakresie chirurgii stomatologicznej, implantologii w kraju i zagranicą. Uzyskany tytuł lekarza implantologa na Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie (www.uni-frankfurt.de) w roku 2009, członek PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie), ICOI (The International Congress of Oral Implantologists), CEIA (Central European Implant Academy).

dr Andrzej Warchlewski
ur 1975, ukończone studia - Akademia Med. we Wroclawiu w 2000, liczne kursy w zakresie chirurgii stomatologicznej, implantologii w kraju i zagranicą. Uzyskany tytuł lekarza implantologa na Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie (www.uni-frankfurt.de)w roku 2009, czlonek CEIA (Central European Implant Academy).

Klinika Platinum posiada certyfikat jakości

Platinum Certyfikat

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Klinika Platinum
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 5-2 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej