Aesthetica Dermadent - Addent


ul. Radzikowskiego 18
31-315 Kraków

tel.: +48 12 636 35 19
tel.: +48 793 23 33 68


Profesjonalne Studio Stomatologii Aesthetica Dermadent

Profesjonalne Studio Stomatologii „Aesthetica Dermadent” powstało z myślą o zapewnieniu Państwu pięknego wyglądu i uśmiechu oraz zdrowia Państwa zębów, dziąseł i całej jamy ustnej. Nasza klinika spełnia najostrzejsze światowe standardy, stosujemy systemy ISO 9001:2008 oraz 14001. Używamy najnowocześniejszy sprzęt renomowanych firm. Jako jedyny gabinet w Polsce posiadamy własne laboratorium stomatologiczne, na które otrzymaliśmy wsparcie z Funduszy Unii Europejskiej. Otrzymaliśmy wyróżnienie w prestiżowym konkursie TOP DESIGN KLINIKI STOMATOLOGICZNE 2010.

Współpracujemy jedynie z wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym personelem medycznym. W roku 2011 dr n. med. Tomasz Nowak – chirurg i implantolog w „Aesthetica Dermadent” – uzyskał prestiżową nagrodę Platinum Preferred Award 2011. Co roku ponad 750 lekarzy i ośrodków stomatologicznych, w 73 krajach od USA przez Australię po Kuwejt zostaje wyróżnionych nagrodami Platinum Preferred Award. Jest to nagroda przyznawaną na podstawie kilkudziesięciu kryteriów, m.in.: osiągnięcia implantologiczne, dynamika rozwoju, lokalne kampanie promujące leczenie, zaangażowanie w upowszechnienie leczenia implantologicznego wśród pacjentów oraz nieustanne dążenie do rozwoju i dokształcanie się.

Leczenie u nas przeprowadzane jest w komfortowej atmosferze, całkowicie bezboleśnie. Jednakże zdajemy sobie sprawę z faktu, iż niektóre osoby tak bardzo nie lubią wizyty w gabinecie stomatologicznym, iż nie jesteśmy ich w stanie przekonać do bezbolesności naszego postępowania. Dlatego tym z Państwa, którzy nadal obawiają się stomatologa zapewniamy komfortowe leczenie w narkozie pod czujnym okiem lekarza anestezjologa.

W naszej w pełni wyposażonej pracowni radiologicznej wykonujemy zdjęcia radiologiczne cyfrowe, co zapewnia kompleksową diagnostykę jamy ustnej na najwyższym poziomie przy zastosowaniu minimalnych dawek promieniowania. Nasza pracownia RTG umożliwia wykonanie zdjęć rentgenowskich:

- punktowych (jednego zęba)
- pantomograficznych (całego uzębienia)
- tomografii komputerowej

Dodatkowo zapewniamy Państwu:

- Płatności kartą kredytową
- Klimatyzowane pomieszczenia
- Bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz telewizję
- Kącik zabaw oraz opiekę naszego personelu nad dzieckiem podczas wizyty w gabinecie

Dla przyjezdnych pacjentów, którzy chcą połączyć leczenie z wypoczynkiem i zwiedzaniem Krakowa oferujemy zakwaterowanie bezpośrednio w naszym budynku, nad Profesjonalnym Studiem Stomatologii "Aesthetica Dermadent" w Luksusowych Apartamentach „Aesthetica”.

Zakres leczenia

Podstawą dobrego leczenia jest postawienie właściwej diagnozy. Dlatego opracowaliśmy specjalnie dla Państwa program pełnej diagnostyki jamy ustnej. Pierwsza wizyta w naszych gabinetach przeznaczona jest na szczegółowe badanie stanu państwa zębów, jamy ustnej i dziąseł, co pozwala na postawienie prawidłowej diagnozy i opracowanie szczegółowego planu leczenia.

Nasz personel wykonuje zabiegi z zakresu:

- Ortodoncja
- Stomatologia zachowawcza
- Profilaktyka
- Protetyka stomatologiczna
- Stomatologia dziecięca
- Chirurgia stomatologiczna
- Periodontologia (choroby dziąseł i przyzębia)
- Endodoncja
- Stomatologia estetyczna
- Implantologia
- Wybielanie zębów


Profesjonalne studio stomatologii wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, nie tylko zapewni Państwu zdrowy i piękny uśmiech, ale także poprawi, skoryguje odbity na skórze wpływ czynników środowiskowych, uwarunkowania genetyczne poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej. U nas mogą Państwo skorzystać również z następujących zabiegów:

- Mezoterapia
- Redukcja zmarszczek
- Hydrobalans
- Peelingi Agera Rx

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Aesthetica Dermadent - Addent
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 3-1 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej