STOMATOLOGIA Słubice


ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel.: +48 95 718 3000
tel.: +49 3222 333 6083  

Informacje o Stomatologii Słubice

Klinika Stomatologiczna Agaty Grzegorek - Starzyńskiej to przeszło 10 letnie doświadczenie wysoko wykwalifikowanej kadry. Od tego czasu pod naszą stałą opieką znajduje się ponad 2000 Pacjentów. Klinika Stomatologia Słubice oferuje szeroki zakres leczenia stomatologicznego oraz ortodontycznego. Ciągły, szybki rozwój pozwala stale podnosić poziom naszych usług oraz umożliwia korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań, a wszystko to z myślą o jak najlepszym zaspokojeniu potrzeb naszych Klientów.

Stomatologia Słubice dysponuje bardzo dobrym wyposażeniem kliniki, w którego skład wchodzi np. aparat do znieczuleń typu "Wand", lampa do wybielania zębów, oprzyrządowanie do doskonałego leczenia kanałowego, oraz w pełni wyposażona pracownia RTG, dzięki czemu dbamy o pełen komfort naszych Pacjentów podczas zabiegów.

Aby uprzyjemnić naszym Pacjentom pobyt w klinice, w trakcie oczekiwania na zabieg, przygotowaliśmy specjalne miejsce, gdzie w spokoju mogą poczytać prasę, wypić kawę lub zimne napoje oraz pooglądać telewizję. Dodatkowo umożliwiamy naszym Pacjentom w trakcie zabiegu oglądanie przyniesionych ze sobą filmów DVD czy słuchanie ulubionej muzyki, dzięki czemu sam zabieg nie jest tak stresujący. Dla naszych klientów umożliwiamy rozliczenia w różnych walutach oraz akceptujemy płatności kartami kredytowymi.


W trosce o naszych Pacjentów przybywających do nas z odleglejszych miejscowości w ramach turystyki stomatologicznej, służymy pomocą w znalezieniu zakwaterowania oraz pomagamy w zapełnieniu czasu podczas pobytu w naszym mieście. Dodatkowo istnieje możliwość połączenia pobytu w naszej klinice z korzystaniem z usług gabinetów odnowy biologicznej, gabinetów kosmetycznych, czy fryzjerskich, dzięki czemu pomożemy naszym Klientom w uprzyjemnieniu pobytu u nas.

Zakres leczenia

 W ofercie kliniki:


  Wybielanie i kosmetyka

  Ortodoncja

  Endodoncja

  Protetyka

  Implantologia i chirurgia

  Stomatologia zachowawcza

  Rentgenodiagnostyka 

 


 Profilaktyka i diagnostyka stomatologiczna w naszej klinice:


Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
STOMATOLOGIA Słubice
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 1+1 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej