Mazowieckie Centrum Stomatologii NZOZ


ul. Nowy Zjazd 1
00-301 Warszawa

tel.: +48 22 55 69 300
fax:
+48 22 55 69 403


Opis

Mazowieckie Centrum Stomatologii to wyjątkowa placówka w skali całego Województwa Mazowieckiego, kompleksowo  udzielająca  stomatologicznych świadczeń zdrowotnych. MCS to placówka z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem, powstała w latach siedemdziesiątych i początkowo działająca pod nazwą Stołeczna Przychodnia Stomatologiczna. Od 1998 roku placówka przekształciła się w samodzielny, publiczny zakład opieki zdrowotnej pod nazwą Wojewódzkie Centrum Stomatologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. W 2011 r. udzielanie świadczeń zdrowotnych przejęło Mazowieckie Centrum Stomatologii Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Placówka udziela odpłatnych świadczeń zdrowotnych pacjentom indywidualnym jak i również refundowanych przez NFZ. Mazowieckie Centrum Stomatologii specjalizuje się także w kształceniu specjalistycznym i podyplomowym lekarzy stomatologów.

W obrębie jedengo budynku posiadamy 6 wyspecjalizowanych poradni, gdzie doświadczeni lekarze specjaliści udzielają świadczeń zdrowotnych we wszystkich dziedzinach stomatologii: endodoncji, stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, periodontologii, ortodoncji, protetyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Zakres udzielanych świadczeń obejmuje również zabiegi w znieczuleniu ogólnym, pod czujnym okiem anestezjologa i kardiologa. Łącznie z zapleczem diagnostycznym i technicznym prowadzimy konsultacje specjalistyczne i pełną diagnostykę radiologiczną obejmującą zdjęcia RTG oraz tomografię komputerową. Dlatego możemy zapewnić Pacjentom profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i sanitarno - epidemiologicznych.

Posiadamy certyfikat jakości potwierdzajacy spełnianie surowych wymagań normy PN – EN ISO 9001-2009. Jednostką certyfikującą jest TÜV NORD Polska.

TUV NORD

Oferta świadczeń

Kompleksowe świadczenia stomatologiczne dla dzieci i dorosłych w jednym miejscu

 

►Stomatologia Ogólna

►Stomatologia Dziecięca

►Leczenie w Narkozie i Znieczuleniu

►Chirurgia Stomatologiczna

►Periodontologia

►Implantologia

►Protetyka Stomatologiczna

►Ortodoncja

►Profilatyka, Zabiegi Hignienizujące i Wybielanie Zębów

►Diagnostyka - RTG

►Konsultacje

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Mazowieckie Centrum Stomatologii NZOZ
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 5-2 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej