STOMACARE


ul. Łucka 20 lok. 21
00-845 Warszawa


Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 10:00 - 19:00

STOMACARE - Gabinet Nowoczesnej Stomatologii

W naszych komfortowych, klimatyzowanych wnętrzach oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w oparciu o nowoczesny sprzęt, najnowsze techniki leczenia oraz miłą i fachową kadrę lekarzy specjalistów. Naszym pacjentom gwarantujemy indywidualne podejście, najwyższą jakość i długotrwałe efekty leczenia.

Zabiegi przeprowadzane w naszej klinice są w pełni bezbolesne. Lecząc naszych pacjentów wykorzystujemy tylko najlepsze materiały uzupełniające. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy przy pomocy najwyższej jakości sprzętu stomatologicznego niemieckiej firmy KaVo, między innymi:

 • Radiowizjografia cyfrowa oraz najnowszej generacji rentgen punktowy Expert DC Gendex. Jego zaletą jest redukcja promieniowania, na jakie narażony jest pacjent,do minimum przy zachowaniu idealnej ostrości zdjęć Rtg.
 • Diagnodent Pen - najdokładniejsza,a zarazem prosta,bezpieczna i bezbolesna metoda służąca do laserowego wykrywania próchnicy. Umożliwia wczesną diagnostykę zmian typu: próchnica wczesna,demineralizacja szkliwa,próchnica bruzd czy międzyzębowa.
 • System abrazji powietrznej Rondoflexplus - umożliwia bezbolesne leczenie próchnicy z maksymalnym zachowaniem tkanek zęba.Leczenie odbywa się bez hałasu,wiercenia,jest przyjemne dla pacjentów szczególnie wrażliwych, a zwłaszcza dzieci.

Nasz zespół to młodzi, otwarci na nowości i innowacje specjaliści wykorzystujący najnowocześniejsze techniki leczenia. Tworząc profesjonalny i współpracujący ze sobą zespół, dbamy o naszego pacjenta od momentu jego pierwszego kontaktu z nami. Każdy stomatolog w naszym gabinecie służy Państwu pełną profesjonalną informacją i poradą w zakresie stomatologii, protetyki i ortodoncji.

Stwarzamy przyjemną i profesjonalną opiekę w kameralnych warunkach. Prowadzimy obsługę w języku polskim, angielskim. Dysponujemy najnowocześniejszym i najlepszym sprzętem medycznym. Dla Państwa wygody współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi takimi jak Interpolska, Medica Polska, Polmed, Scanmed Multumedis. Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe.


Lekarze

Dr Katarzyna Ratyńska-AfekDr Katarzyna Ratyńska-Afek

Lekarz dentysta

Absolwentka wydziału stomatologii Uniwersytetu Medycznego z 2005 r. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych.Odbyła staż kliniczny w zakładzie ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Ołomuńcu, a doświadczenie zdobywała pracując pod okiem profesora tej Kliniki. Uczestniczka licznych szkoleń i wykładów o tematyce ortodontycznej m.in. Zjazdów Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje. W swojej praktyce stosuje nowoczesne metody leczenia pozwalające uniknąć usuwania zębów m.in. aparaty samoligaturujące typu Damon, szyny Clear Aligner. W ciągu 7 lat pracy z sukcesem wyleczyła kilkuset zadowolonych pacjentów. „Nieustanne dążenie do perfekcji” to motto przyświeca jej podczas codziennej pracy z pacjentami.

Dr Sebastian OrlikowskiDr Sebastian Orlikowski

Lekarz dentysta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W Stomacare zajmuje się leczeniem protetycznym, zachowawczym i chirurgicznym oraz profilaktyką. Od 2005 roku specjalizuje się w leczeniu protetycznym w postaci uzupełnień ruchomych (protezy akrylowe, acetalowe i szkieletowe) oraz uzupełnień stałych (korony i mosty porcelanowe). Od 2007 roku wykonuje zabiegi medycyny estetycznej: BOTOX, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Od 2010 roku specjalizuje się w wykonywaniu licówek porcelanowych PLATIN - bez szlifowania zębów. Ponad 600 skutecznie wyleczonych pacjentów. Uczestniczył w ponad 40 profesjonalnych szkoleniach m.in.: Licówki  porcelanowe-natura pięknego uśmiechu. prof. Carlo Zappala, Złoty standard nieinwazyjnych metod odmładzania twarzy - techniki łączone BOTOX  JUVEDERM, Najnowsze materiały i technologie do bezpośredniej rekonstrukcji tkanek zębów  systemy CAD/CAM. Jest polecany jako znakomity praktyk. „1. Zdrowie 2. Profilaktyka 3. Estetyka”- te trzy proste kroki stosuje w kompleksowym leczeniu swoich pacjentów.

DR Karolina PolakDr Karolina Polak

Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. W Stomacare w głównej mierze zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją lecząc z radością dorosłych, ale także dzieci. W ramach poprawy uśmiechu u Naszych Pacjentów zgłębia również tajniki ortodontyczne towarzysząc w pracy dr Katarzynie Ratyńskiej- Afek. Dążąc do zapewnienia Pacjentom jak najwyższego poziomu leczenia, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu ortodoncji, stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej i endodoncji. Jej mocne strony to: otwartość, delikatność, dokładność. Dzięki czemu wizyty w gabinecie stomatologicznym stają się prawdziwą przyjemnością.

Dr Paweł RoguśDr Paweł Roguś

Lekarz dentysta

Absolwent Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego z 2003 roku. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego z 2007 roku.Specjalność-chirurgia stomatologiczna i implantologia. Pracownik Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Warszawie gdzie odbywa studia specjalizacyjne. Lekarz z bogatym doświadczeniem w zakresie chirurgii stomatologicznej. Dzięki przyjaznej naturze i pogodnemu usposobieniu potrafi rozładować napięcie towarzyszące stresującym zabiegom chirurgicznym. Uczestnik licznych szkoleń w Polsce i za granicą z zakresu implantologii i odbudowy kostnej. "Satysfakcja i komfort pacjenta" - to jego priorytety w pracy zawodowej.

Zakres leczenia

Ortodoncja

 • Aparaty metalowe
  zamki(elementy przyklejone na zęby) są w kolorze srebrnym z ligaturami(gumkami) kolorowymi lub niewidocznymi
 • Aparaty estetyczne
  zamki szafirowe (kryształowe) są przeźroczyste, prawie niewidoczne przez co aparat jest bardziej dyskretny
 • Aparaty samoligaturujące
  innowacyjna technika leczenia ortodontycznego z zastosowaniem aparatów Damon Clear
 • Aparaty Clearaligner
  innowacyjna metoda dla osób, które chcą mieć proste zęby bez konieczności noszenia aparatu stałego

Protetyka

 • Korony porcelanowe na podbudowie metalowej (metal w takiej w takiej koronie jest niewidoczny i ukryty pod porcelaną)
 • Korony całoceramiczne - charakteryzują się całkowitym brakiem metalu - bardzo estetyczna, naturalny kolor bez sinej barwy i  brak rąbka metalu widocznego przy dziąśle
 • Wkłady koronowo-korzeniowe
 • Mosty protetyczne
 • Protezy częściowe i całkowite

Stomatologia estetyczna

 • Licówki porcelanowe
  licówki PLATIN - to najszybszy  sposób na upiększenie uśmiechu .Nadają zębom naturalny wygląd. Są bardzo delikatne i prawie przezroczyste. Nie wymagają preparacji (szlifowania ) zębów.
 • Korony pełnoceramiczne
 • Wybielanie zębów
  Olśniewająco białe zęby w godzinę dzięki innowacyjnej lampie Beyond Polus PowerWhitening. Stomacare dołączył do elitarnego grona gabinetów oferujących wybielanie tym najnowocześniejszym systemem.

Stomatologia zachowawcza

 • Precyzyjna laserowa diagnostyka
  do wczesnego wykrywania zmian próchnicowych stosujemy laserową diagnostyka próchnicy urządzeniem DIAGNODENT
 • Bezwiertłowe leczenie
  Jako nieliczni w Polsce stosujemy też najnowocześniejsze urządzenia do minimalnie inwazyjnego leczenia próchnicy- skaler powietrzny czy abrazję powietrzną. Metody te pozwalają na usuniecie samej próchnicy z zachowaniem jak największej ilości zdrowych tkanek zęba bez użycia wierteł.

 • Białe wypełnienia
  W Stomacare pragnąc zaspokoić nawet najbardziej wymagających pacjentów stosujemy wypełnienia  idealnie dopasowane do naturalnych zębów pacjenta. Używamy materiałów wysoce estetycznych najlepszych światowych marek.
 • Leczenie kanałowe

Chirurgia stomatologiczna

 • Usuwanie zębów mądrości(ósemek) nawet o skomplikowanym położeniu
 • Odsłanianie zębów zatrzymanych do ściągnięcia aparatem ortodontycznym
 • Resekcje wierzchołków korzeni
 • Dłutowanie korzeni zębów
 • Implanty
 • Podnoszenie dna zatoki szczękowej
 • Uzupełnienie brakującej kości(augmentacja)
 • Usuwanie torbieli okołozębowych
 • Podcięcie wędzidełka

Profilaktyka

 • profesjonalne czyszczenie zębów w gabinecie
 • fluoryzacja
 • lakowanie zębów
 • wczesne wykrywanie początkowej próchnicy
 • instruktaż prawidłowej higieny

Stomatologia dziecięca

W Stomacare dzięki doświadczonej kadrze lekarskiej z troskliwym podejściem oraz nowoczesnym metodom leczenia i eliminacji stresu łamiemy stereotypy o stomatologach. Dokładamy wszelkich starań aby wizyta Twojej pociechy u naszego dentysty nie skończyła się płaczem, ale pozostawiała same miłe wspomnienia.

Medycyna estetyczna

Piękny, młodzieńczy uśmiech wykreowany przez  ekspertów w Stomacare doskonale wyeksponujesz w oprawie pełnych ust i gładkiej twarzy. Dla Twojej wygody w naszej Klinice oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Decydując się na zabiegi anti aging u Nas masz pewność, że trafiasz w ręce doświadczonych specjalistów. Pracujemy wyłącznie na preparatach renomowanych firm takich jak m.in. Botox, Juvederm.

Elektrosymulacja metodą Żenni

Unikalna metoda lecznicza w Stomacare! Istotą tej rewolucyjnej terapii jest wykorzystanie tzw. diadynamicznych prądów Bernarda w  kombinacji z prądem galwanicznymi do stymulacji chorych i osłabionych narządów. Metoda jest w pełni bezpieczna i bezbolesna. Skorzystało z niej już tysiące zadowolonych pacjentów.

Jako jedyna klinika stomatologiczna w Polsce oferujemy naszym pacjentom leczenie paradontozy jak i również: neuralgii, stanów zapalnych, nerwobólów, chorób tarczycy, zakrzepicy żył, niepłodności, alergii i astmy, zmian zwyrodnieniowych przy użyciu tej nowatorskiej metody elektrostymulacji. Jesteśmy autoryzowanym gabinetem, a nasz zespół przeszedł certyfikowane szkolenie z umiejętności leczenia tą metodą u jej twórcy-dr Żenni. 40-minutowy seans zalecany jest raz w miesiącu w serii minimum pięciu zabiegów. Efekty są widoczne już po 1-2 zabiegach. Zapraszamy.

Kliknij tutaj aby zobaczyć aktualny cennik ▼
Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
STOMACARE
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 5-2 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej