Beauty Group Klinika Chirurgii Plastycznej


ul. Stanisława Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Tel. +48  (0)91 45 40 442
Fax. +48 (0)91 45 40 438
Mobile (Deutsch): +48 510 053 545
Mobile (English):  +48 503 111 068


Informacje ogólne o Beauty Group

Klinika Beauty Group posiada szeroki profil działalności z zakresu chirurgii plastycznej oraz rekonstrukcyjnej poprawiającej wygląd twarzy i modelującej ciało a także medycyny estetycznej usuwającej oznaki starzenia się skóry. Zabiegi i operacje plastyczne są przeprowadzane w najwyższych światowych standardach, czego dowodem może być amerykańska aparatura wykorzystywana przy takich zabiegach oraz zagraniczne doświadczenie i szkolenia lekarzy operujących.

Zabiegi

Chirurgia Plastyczna

Operacje piersi

Lift twarzy

Plastyka nosa

Plastyka powiek

Ginekomastia

Liposukcja

Plastyka brzucha

Plastyka ud

Plastyka ramion

Korekta uszu

Labioplastyka

• Redukcja piersi

• Modelowanie sylwetki

 

Medycyna estetyczna

Redukcja zmarszczek: botox i wypełniacze 

Laseroterapia

Laserowe usuwanie owłosienia

Leczenie migreny

Leczenie nadpotliwości

• Zabiegi odchudzające 

• BTL EMBODY

 

Chirurgia ogólna

Operacja przepukliny brzusznej

Operacja przepukliny pachwinowej

 

Flebologia estetyczna

Leczenie żylaków kończyn dolnych

Leczenie żylaków odbytu (operacyjne i nieoperacyjne)

 

Laryngologia

Korekta przegrody nosowej

Korekta małżowin nosowych

Usunięcie migdałków podniebienia

Operacyjne leczenie chrapania

Nightlase - laserowe leczenie chrapania nowość!

 

Nasza klinika przygotowała również małoinwazyjne zabiegi odmładzające twarz i ciało z zakresu medycyny estetycznej, tj. korekcja zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej, np. zmarszczek palacza wokół ust czy zmarszczek poziomych czoła. Ponadto przeprowadzane są tutaj również zabiegi mezoterapii bezigłowej, eCO2 czy zabiegi laserowe, z użyciem najnowocześniejszego lasera Fotona Spectro SP Touch, usuwające oznaki starzenia, np. laserowy resurfacing twarzy.


Raty

Z myślą o pacjentach istnieje możliwość ratalnej spłaty za zabiegi medyczne i operacje. Zainteresowane osoby mogą także skorzystać ze specjalnych ofert oraz promocji na wybrane zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej lub medycyny estetycznej.

Personel

Wykwalifikowany personel medyczny i pozamedyczny jest gwarancją wysokiej jakości i niepowtarzalnej atmosfery. Ten pierwszy składa się m.in. z kilku doświadczonych chirurgów plastyków, którzy w zakresie swoich kompetencji zdobywali niezbędne umiejętności w zagranicznych placówkach, np. Cleveland Clinic w Stanach Zjednoczonych oraz w Transform Group w Wielkiej Brytanii. Doszkalali się także na kursach w krajach Europy Zachodniej, np. w Niemczech, Francji czy Wielkiej Brytanii.

W zespole znajduje się również dwóch doświadczonych laryngologów oraz chirurgów ogólnych. Nad prawidłowym znieczuleniem oraz stanem pacjenta w czasie zabiegów i operacji czuwają tutaj wykwalifikowaniu anestezjolodzy oraz pielęgniarki anestezjologiczne. Osobami przed i po zabiegach opiekują się pielęgniarki, natomiast trzy profesjonale konsultantki udzielają wszelkich niezbędnych informacji.

Lekarze świadczący swoje usługi w Beauty Group pracują w ramach własnych indywidualnych praktyk lekarskich:

Dr n. med. Fabian Urban – chirurg plastyk

Dr n. med. Marta Markowska – chirurg plastyk

Lek. med. Magdalena Bugaj – chirurg plastyk

Dr n. med. Maciej Józefowicz – chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

Lek. med. Paweł Szakoła – chirurg ogólny

Lek. med. Grzegorz Jamro – specjalista otorynolaryngolog

Dr n. med. Paweł Dec – chirurgia ręki

Dr n. med. Małgorzata Zegan – specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Dr n. med. Marek Zienkiewicz – specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Dr n. med. Wojciech Błaszczyk – specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Lek. med. Marcin Opiłowski – specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Certyfikaty 

Klinika może poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami, świadczącymi o wysokim standardzie usług medycznych oraz obsługi pacjenta. Do najważniejszych można zaliczyć przyznany tytuł „Jakość Roku” w kategorii „Usługa roku”, jako najlepsza klinika chirurgii plastycznej w Polsce w roku  2013, 2015 oraz 2017.

Inny to certyfikat „Zadowolony pacjent 2015”, wydany w 2016 roku, potwierdzający  najwyższy standard i jakość świadczonych usług medycznych, szczególną dbałość o dobro i zdrowie pacjenta oraz wzorowe przestrzeganie standardów medycznych w praktyce. Placówka również uzyskiwała nagrody w programie projakościowym "Najwyższa Jakość Quality International".

Aparatura medyczna

Klinika w celu zapewnienia swoim pacjentom najwyższej jakości usług oraz leczenia na światowym poziomie wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, wykorzystywany w znanych klinikach na całym świecie oraz sprowadzany z zagranicy (np. ze Stanów Zjednoczonych). Może się pochwalić następującą aparaturą:

  • Urządzenie Micro-Aire – to nowoczesna aparatura medyczna, produkcji amerykańskiej, służąca do odsysania nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą metody PAL (Power-Assisted-Lipoplasty). Wyposażone jest w kaniulę, którą lekarz wprowadza przez skórę poprzez kilkumilimetrowe nacięcie, natomiast urządzenie ssące za pomocą pulsacyjnych ruchów odsysa tłuszcz z operowanego fragmentu ciała.
  • Laser frakcyjny eCO2 – to urządzenie laserowe posiadające certyfikaty CE i FDA. Wykorzystywane jest do zabiegów na skórze w celu leczenia blizn, rozstępów, usuwania zmarszczek lub leczenia przebarwień skórnych. Światło laserowe wykonuje niewielkie, głębokie otwory w skórze, które przyczyniają się do jej regeneracji.
  • Fotona Spectro SP Touch - wszechstronne platforma laserowa wykorzystywana przy wielu zabiegach korygujących niedoskonałości skóry twarzy i ciała. 
  • Ultrasonograf – nowoczesny aparat do USG z funkcją Doppler, która umożliwia ocenę przepływu krwi w tętnicach i żyłach.  Badanie takie jest przeprowadzane np. przez zabiegami skleroterapii leczącej żylaki kończyn dolnych.
  • Aparat do znieczuleń Dräger Fabius.
  • Mankiety przeciwzakrzepowe Flowtron ACS 900.

O klinice

Placówka, wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, przygotowała szereg udogodnień, dzięki którym pobyt w niej będzie komfortowy i niezwykle miły. Budynek kliniki znajduje się w spokojnej willowej dzielnicy i niedaleko stąd do Lasku Arkońskiego. Na terenie kliniki, która jest ogrodzona znajduje się dużo zieleni oraz całodobowy monitorowany parking, gdzie zmotoryzowani pacjenci mogą zostawić bezpiecznie swój samochód na czas pobytu. Ponadto jest tutaj wygodny taras, na którym pacjenci mogą poczekać na zabiegi lub odpocząć w otoczeniu zielni po operacji.

Już od progu placówka wita pacjentów przytulnym i z klasą urządzonym wnętrzem z komfortową poczekalnią, gdzie wszelkich informacji udzielą trzy uprzejme i uśmiechnięte recepcjonistki. Można tutaj w oczekiwaniu na wizytę lub zabiegi obejrzeć telewizję lub po prostu odpocząć na wygodnej kanapie lub fotelu – meblach stylizowanych na epokę wiktoriańską, w którym to stylu jest urządzona nie tylko poczekalnia, ale także gabinety konsultacyjne.

Gabinety zabiegowe i sale operacyjne są natomiast bardzo nowoczesne. Sale operacyjne wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt w celu bezpieczeństwa zabiegów. Klinika oferuje, w swojej części hotelowej, pokoje dla pacjentów po operacjach oraz dla osób towarzyszących w zabiegach. W przytulnie urządzonych pokojach pacjent może odpocząć i dojść pełnej sprawności po operacji. Jest mu tutaj zapewniony spokój, pełna opieka medyczna, wyżywienie oraz dostęp do bezpłatnego Internetu i telewizji. Pokoje posiadają także balkony oraz osobne łazienki.

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Beauty Group Klinika Chirurgii Plastycznej
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 3-1 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej