RAY.MED


ul. Skrzywana 22
(Róg Al. Politechniki i Felsztyńskiego)
93-582 Łódź

tel.: +48 42 640 20 82 (rejestracja)
tel.: +48 693 337 983

Godziny otwarcia:

pon-pt: 12:00-19:30
sob:10:00-15:00 (kosmetyka)Ray.Med - Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej

Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej Ray.Med zlokalizowana jest w samym centrum Łodzi. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób skóry oraz korektą defektów natury estetycznej. Na rynku usług dermatologicznych posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie, zapewniając Pacjentom jak najlepszą diagnostykę, skuteczne leczenie i przyjazną atmosferę. Stopniowo wprowadzamy do kliniki nowe urządzenia, które dają nam możliwość poszerzania gamy specjalistycznych usług. Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej (botoks, wypełniacze, mezoterapia, termolifting) wykonywane są przez specjalistów we współpracy: dermatolog- kosmetolog- chirurg. Komputerowa diagnostyka umożliwia nam bezpiecznie usuwanie znamion.

We współpracy z firmą Ratalnie.com umożliwiamy skorzystanie z atrakcyjnej oferty, jaką są MediRaty. Jasna procedura, minimum formalności oraz szybkie rozpatrzenie wniosku. To innowacyjne narzędzie ratalne skupiające się na finansowaniu branży medycznej. Z Medi Ratami wymarzone zabiegi naszych Pacjentów przestaną być barierą. Dla wygody naszych Klientów akceptujemy również karty płatnicze.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki!


Nasi Specjaliści

Malgorzata Berner RutkowskaDr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska

Jest specjalistą dermatologiem. Wiedzę i doświadczenie w zakresie leczenia chorób skóry zdobywała w trakcie kilkunastoletniej pracy w Klinice Uniwersyteckiej. Przez wiele lat była również nauczycielem akademickim, kształciła studentów medycyny w zakresie chorób wewnętrznych i dermatologii. Od 10 lat prowadzi prywatną klinikę. Zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej uczyła się biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach z tej dziedziny. Obecnie, poza pracą z pacjentami, prowadzi również zajęcia w temacie dermatologii estetycznej w Wyższej Szkole Kosmetycznej.

 

Oszukowska MagdalenaLek. med. Magdalena Oszukowska

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wydziału Lekarskiego. W 2010r. rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi, gdzie pracuje na stanowisku młodszego asystenta. Od 2011r. odbywa studia drugiego stopnia w trybie dziennym na Uniwersytecie Medycznym, również w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej. Promotorem jej pracy doktorskiej jak i opiekunem specjalizacji jest prof. dr n.med. Andrzej Kaszuba. Badania, które prowadzi pod jego okiem dotyczą czynników ryzyka rozwoju miażdżycy u pacjentów z łuszczycą. Od początku specjalizacji uczestniczy w licznych konferencjach naukowych i kursach, umożliwiających jej doskonalenie zawodowe. Na co dzień wykonuje zabiegi laserowe, elektrochirurgiczne. Ponadto ocenia znamiona pod dermatoskopem oraz wykonuje trichoskopię i trichogramy. Obecnie jest również jedną z nielicznych osób w województwie łódzkim specjalizującą się w zakresie kapilaroskopii, która jest wybijającą się dziedziną oceny mikrokrążenia, a także oceny zaawansowania choroby i monitorowania pacjentów z chorobami tkanki łącznej. Jest autorem licznych publikacji poglądowych i jednej oryginalnej. Od 4 lat regularnie prowadzi ćwiczenia i prelekcje ze studentami Wydziału Wojskowo-Lekarskiego, Kosmetologii, Fizjoterapii oraz Wydziału Anglojęzycznego. 

Sęk PiotrDr n. med. Piotr Sęk

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi i od 2005 roku pracuje w Klinice Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tematem chirurgii onkologicznej zajmuje się nieprzerwanie od II roku studiów. Od czasu studiów poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych konferencjach naukowych dotyczących onkologii klinicznej i chirurgii onkologicznej oraz wyjeżdżając na staże między innymi do Guys Hospital w Londynie oraz Instytutu Onkologii w Mediolanie. W przebiegu jego pracy zajmuje się chorymi z różnymi schorzeniami onkologicznymi w tym również chorymi z łagodnymi i złośliwymi nowotworami skóry. Najgroźniejszym nowotworem skóry jest czerniak, który często rozwija się pod postacią zmiany przypominającej znamię barwnikowe. Dlatego też, wykonywane przez niego zabiegi chirurgiczne mają często charakter profilaktycznego usuwania znamion barwnikowych, ocenionych jako podejrzane w badaniu dermatoskopowym. Wykonując zabiegi usunięcia zmian skóry w ramach chirurgii onkologicznej ma przede wszystkim na celu doszczętne usunięcie zmiany nowotworowej lub podejrzanej, ale uwzględnia również potrzebę uzyskania jak najlepszego efektu kosmetycznego powstałej blizny.

Janusz PiekarskiProf. dr hab. n. med. Janusz Piekarski

Jest specjalistą chirurgiem onkologiem. Od 20 lat pracuje w Klinice Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie zajmuje się między innymi leczeniem chorych na nowotwory łagodne i  złośliwe skóry oraz profilaktyką najgroźniejszego nowotworu skóry, jakim jest czerniak. Profilaktyka polega przede wszystkim na wczesnym usuwaniu zmian, które mogą stanowić zagrożenie. Głównie chodzi o znamiona barwnikowe, które w ocenie dermatoskopowej wykazują cechy niepokojące. W swojej pracy wykorzystuje bardzo często techniki chirurgii onkoplastycznej, gdzie stosuje metody znane z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej do uzupełniania ubytków tkanek powstałych po wycięciu nowotworu. W przypadku usuwania drobnych zmian zwraca szczególną uwagę na uzyskanie jak najlepszego efektu estetycznego powstałej blizny. Jest nauczycielem akademickim z dużym dorobkiem naukowym, głównie z dziedziny chirurgii onkologicznej. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje  studentom Wydziału Lekarskiego i Wydziału Wojskowo-Lekarskiego UM w Łodzi.

Belczyk Agnieszka Mgr Agnieszka Belczyk

Jest dyplomowanym kosmetologiem. Ukończyła kierunek Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w prestiżowych salonach SPA & Wellness. Kosmetologia jest nie tylko jej pracą, ale przede wszystkim pasją, którą ciągle rozwija. Tajniki Medycyny Estetycznej oraz kosmetologii zagłębia na licznych szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Najważniejszy jest dla niej pacjent, któremu stara się pomóc, dobierając odpowiednie zabiegi do jego potrzeb. Chętnie służy pomocą i profesjonalizmem.

Zabiegi

Dermatologia

Udzielamy specjalistycznych porad w zakresie wszystkich chorób skóry. Leczymy zmiany skórne trądzikowe, przebarwienia i  blizny potrądzikowe, gdzie obok postępowania farmakologicznego wskazane są również zabiegi z zakresu kosmetyki lekarskiej i zabiegi laserowe.

Diagnozujemy znamiona przy użyciu dermatoskopii komputerowej, a także usuwamy włókniaki, brodawki, brodawczaki i znamiona barwnikowe. Wykonujemy badanie trichoskopowe włosów, które jest nieinwazyjną pomocniczą metodą w diagnostyce i terapii łysienia.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych (LASER FRAKCYJNY CO2) – 1 zabieg

Cała twarz 850 PLN
Policzki 500 PLN
Pojedyncze obszary     
w zależności od powierzchni

Leczenie rumienia i zapalnych zmian impulsowym źródłem światła - 1 zabieg

Cała twarz    
100 PLN

Kapilaroskopia

Badanie kapilaroskopowe jest podstawowym, nieinwazyjnym badaniem pomocniczym w diagnostyce chorób tkanki łącznej oceniającym mikrokrążenie.

( badanie+konsultacja ) 150 PLN

Trichoskopia

Trichoskopia jest badaniem nieinwazyjnym pomocnym w diagnostyce łysienia,

( badanie+konsultacja ) 150 PLN

Komputerowa diagnostyka znamion

Komputerowa diagnostyka znamion

Najnowocześniejszy sposób badania to dermatoskopia komputerowa. Badanie jest całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne. Polega na oglądaniu znamion w bardzo dużym powiększeniu, co pozwala dokładnie ocenić ich symetrię, kształt oraz zróżnicowanie struktury. Wynik badania stanowi dokumentacja fotograficzna, analiza komputerowa oraz ocena lekarska. W wyniku badania znamię może okazać się łagodnym (zielone pole na wykresie), podejrzanym lub złośliwym (pole czerwone). Pierwsze wymaga obserwacji, drugie i trzecie musi być usunięte chirurgicznie. Wtedy po badaniu histopatologicznym lekarz ocenia stopień zaawansowania zmian i zaleca dalsze leczenie. Diagnostykę komputerową uznaje się za jeden z najskuteczniejszych sposobów wczesnego wykrywania znamion, które mogą przekształcić się w nowotwór.

Do 2 znamion z konsultacją lekarską 120 PLN
Każde następne znamie 40 PLN


Chirurgia skóry

Elektrokoagulacja

Dotyczy usuwania włókniaków, brodawek, brodawczaków i innych łagodnych zmian skórnych niewielkich rozmiarów Zabiegi wykonywane są przez specjalistów chorób skóry, po uprzednio dokonanej kwalifikacji. Większość zabiegów wymaga wykonania miejscowego znieczulenia przez wstrzyknięcie środka znieczulającego. Przy drobnych zmianach zlokalizowanych w ok. twarzy czy szyi może wystarczyć zastosowanie kremu znieczulającego. Sam zabieg nie jest bolesny. Miejsce po usunięciu zmiany goi się pod strupem przez ok.2 tyg.

Do 3 zmian 120 - 200 PLN
Do 5 zmian 180 - 250 PLN
Do 10 zmian od 300 PLN

Laserowe usuwanie zmian skórnych

Dotyczy odparowywania brodawek, łagodnych znamion skórnych, kępek żółtych, odcisków. Zabiegi wykonywane są za pomocą lasera ablacyjnego CO2 przez specjalistów chorób skóry lub chirurgów. Większe zabiegi wymagają wykonania miejscowego znieczulenia przez wstrzynięcie środka znieczulającego, drobniejsze zmiany są znieczulane kremem (40 min przed zabiegiem) lub mrożącym sprayem w trakcie zabiegu. Kwalifikacja do zabiegu wymaga wstępnej konsultacji dermatologicznej, w niektórych przypadkach (znamiona barwnikowe) konieczne może być wcześniejsze badanie dermatoskopowe.

Do 3 zmian 150 - 250 PLN
Do 5 zmian 250 - 350 PLN
Do 10 zmian od 400 PLN

Dermatochirurgia - chirurgiczne usuwanie zmian skórnych

Dotyczy usuwania znamion barwnikowych, wszystkich zmian, które wymagają diagnostyki histopatologicznej, a także łagodnych zmian na skórze o większych rozmiarach, takich jak kaszaki czy tłuszczaki. Zabiegi wykonywane są przez specjalistę chirurga po uprzednio dokonanej kwalifikacji (konsultacja). W przypadku znamion barwnikowych obowiązującym badaniem przed usunięciem zmiany jest dermatoskopia. Zabieg chirurgicznego wycięcia wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Po wycięciu zakładane są szwy chirurgiczne. W razie potrzeby materiał z zabiegu zostaje odesłany do badania histopatologicznego. O dokładnym postępowaniu po zabiegu poinformuje Państwa lekarz specjalista.

Chirurgiczne wycięcie zmiany
200-350 PLN
Badanie histopatologiczne 80 PLN


Medycyna estetyczna

W naszej ofercie proponujemy Państwu bogatą gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej,  które są wykonywane przez naszych specjalistów dermatologii. Pragniemy przede wszystkim, żeby proponowane przez nas zabiegi były bezpieczne, a więc sprawdzone, a ich efekty naturalne i jeśli trzeba odwracalne. Zabiegi kosmetyki lekarskiej (w tym mikrodermabrazja, peelingi chemiczne) uzupełniają działania medyczne.

TOXYNA BOTULINOWA (BOTOX, BOCOUTURE, AZZALURE)

Cena uzależniona jest od ilości zużytego preparatu. Podajemy orientacyjne ceny. Przez 1 okolicę rozumie się np. kurze łapki, zmarszczki między brwiami, zmarszczki poprzeczne czoła.

1 okolica     380 PLN
2 okolice     600 PLN
3 okolice     750 PLN

KWAS HIALURONOWY - WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK, MODELOWANIE TWARZY

Zabiegi wykonujemy preparatami stabilizowanego kwasu hialuronowego (wypełniacze czasowe) uznanych na świecie marek:  Restylane, Teosyal, Stylage, Revanesse. Ceny zabiegów są uzależnione od rodzaju i ilości zużytego preparatu.

Korekcja cieni pod oczami - REDENSITY II
750 PLN
Wypełnienie fałdów nosowo-wargowych  1,0 ml 650-750 PLN
Korekcja zmarszczek marionetki  (poniżej kącików ust) 1,0 ml 650-750 PLN
Ujędrnianie/modelowanie policzków 1,0-2,0 ml 
650-1300 PLN
Lifting wolumetryczny 1400 PLN

KWAS HIALURONOWY - MODELOWANIE UST

Powiększanie i modelowanie ust lub tylko efekt nawilżenia i wzmocnienia konturu

1,0 ml
650 PLN
2,0 ml  
1100 PLN

MEZOTERAPIA IGŁOWA - NIESTABILIZOWANY KWAS HIALURONOWY

Okolice oczu 200 PLN
Twarz  
od 300 PLN
Szyja + dekolt od  400 PLN
Grzbiety rąk
od 300 PLN

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP

Twarz 350 PLN
Twarz, szyja, dekolt 500 PLN

MEZOTERAPIA IGŁOWA NA CIAŁO 

od 350 PLN (1 amp 10 ml)

Spalanie tkanki tłuszczowej, działanie antycellulitowe, zwiększenie napięcia skóry.

MEZOTERAPIA IGŁOWA NA SKÓRĘ GŁOWY      

Dermaheal HL - wzmocnienie włosów, stymulacja cebulek włosowych 220 PLN
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym PRP 300 PLN

LIPOLIZA INIEKCYJNA   

Rewolucyjna, niechirurgiczna metoda redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, a także jedna z metod zwalczania cellulitu. Zabieg polega na wstrzykiwaniu w tkankę tluszczową substancji pozyskiwanej z soi- fosfatydylocholiny, która rozpuszcza błony komórkowe komórek tłuszczowych i dalej służy jako transporter dla tłuszczu drogą naczyń krwionośnych do wątroby, gdzie tłuszcz zostaje ostatecznie zmetabolizowany.

DERMASTABILON  ampułka 5 ml 150 PLN
AQUALYX ampułka 8 ml 250 PLN

 

TERMOLIFTING TWARZY RF (ACCENT)  

Energia fal radiowych (radiofrekwencja, RF) jest rodzajem fali elektromagnetycznej, która stymuluje skórę w kierunku produkcji neokolagenu i elastyny. ACCENT  to sprawdzony na świecie system radiofrekwencji do termoterapii wolumetrycznej.

Cena zabiegu od 250 PLN

 

LASER FRAKCYJNY CO2 (ODMŁADZANIE, USUWANIE PRZEBARWIEŃ, ROZSTĘPÓW, WYRÓWNYWANIE BLIZN)

„Złoty standard” w walce z oznakami starzenia-dla wszystkich, którzy pragną odnowy i regeneracji skóry, poprawy jej napięcia, tekstury i kolorytu. Laser frakcyjny pozwala na precyzyjne tworzenie w skórze wielu bardzo małych kanalików. Dookoła drobnych „otworków” skóra pozostaje nieuszkodzona, co sprawia, że następuje szybkie gojenie w trakcie którego dochodzi do bardzo intensywnej regeneracji skóry.

cała twarz 850 PLN
policzki 500 PLN
okolica oczu/ust 300 PLN
szyja 600 PLN
dekolt 700 PLN
pojedyncze blizny w zależności od wielkości


MED. IPL (MEDYCZNE IMPULSOWE ŹRÓDŁO ŚWIATŁA) - fotoodmładzanie twarzy, szyi, dekoltu

Leczenie rumienia i zapalnych zmian trądzikowych, leczenie przebarwień.

Od 100 PLN na twarz

 

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
RAY.MED
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 1+4 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej