Lipoline Clinic


ul. Żelazna 1
40-851 Katowice
Tel.: +48 608 767 231
E-mail: info@lipoline.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 7:00 - 21:00
sobota 7:00 - 14:00
niedziela 8:00 - 12:00

Centrum Liposukcji Lipoline

 

LIPOLINE CLINIC to wyspecjalizowana klinika liposukcji laserowej w Katowicach. Oferujemy małoinwazyjne zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej bez ryzyka powikłań około i pooperacyjnych, niewymagające długiej rehabilitacji. Doświadczenie i wiedza naszych specjalistów gwarantują bezpieczeństwo i kompleksową opiekę w trakcie i po zabiegu.

 

Wykonujemy następujące zabiegi:
LIPOSUKCJA LASEROWA

Liposukcja laserowa to innowacyjna metoda modelowania sylwetki bez poważnych powikłań pooperacyjnych przy użyciu nowoczesnego lasera Palomar SlimLipo 3D, który rozpuszcza i usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa ok. 2 godzin. Natychmiast po zakończeniu procedury możliwy jest powrót do codziennych obowiązków.

 

LIPOTRANSFER (Autologiczny przeszczep tkanki tłuszczowej)

Lipotransfer to przełomowa metoda modelowania sylwetki i redukcji oznak starzenia. Perfekcyjne rozwiązanie dla wszystkich chcących wygładzić zmarszczki, blizny lub spełnić marzenia o wymodelowaniu kształtu biustu lub pośladków. Po pobraniu komórek tłuszczowych z miejsca dawczego, na przykład brzucha lub ud, następuje ich selekcja i transfer w tę część ciała, która ma zostać wymodelowana. Cały zabieg jest bezpieczny i przynosi satysfakcjonujące rezultaty. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga hospitalizacji.

 

Klinika Lipoline oferuje również kompleksowe leczenie kobiecych okolic intymnych.

Pomagamy kobietom w każdym wieku, zmagającym się z problemami okolic intymnych, takimi jak asymetrie i deformacje warg sromowych, wypadnięcia pochwy, nietrzymania moczu, i innymi uszkodzeniami w okolicach intymnych. Szybko i bezboleśnie znajdziemy najodpowiedniejsze rozwiązanie.


Skontaktuj się z kliniką już dziś!

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Lipoline Clinic
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 1+4 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej