MedicalSensus Sanatorium Polanica


ul. Chrobrego 1A-3
57-320 Polanica-Zdrój

tel.: + 48 74 667 49 00
fax.: +48 74 667 49 03

recepcja@medicalsensus.pl


Informacje ogólne o MedicalSensus

MedicalSensus Sanatorium Polanica to miejsce położone w jednym z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce, przyjazne wszystkim poszukującym naturalnego źródła zdrowia. Tutaj dla każdego choć na chwilę zatrzyma się czas, aby mógł dostrzec piękno w sobie i wokół siebie. Sanatorium Polanica to miejsce, do którego każdy chętnie wraca. Miejsce, które sprawia, że Goście na każdym kroku czują komfort, elegancję, najwyższą jakość i profesjonalizm. To inwestycja, gdzie czas i uwaga zwraca się po stokroć. To efekty w postaci doskonałego samopoczucia, spokojnego snu, wzmocnionej energii, sprawności fizycznej, koncentracji, młodości i witalności w każdym wieku.

Wykwalifikowana kadra medyczna, dietetycy i szef kuchni to osoby z pasją, które zadbają o Państwa zdrowie łącząc ruch z leczniczą i smaczną kuchnią, unikalnymi zabiegami wodoleczniczymi, profesjonalną fizjoterapią. Droga do pełnego wyzdrowienia zaczyna się od zdiagnozowania wszystkich elementów wpływających na zdrowie i wewnętrzną równowagę człowieka, dlatego łączymy różne metody leczenia i terapie naturalne poparte badaniami naukowymi.

Pobyt w Sanatorium Polanica ma być dla Państwa lekarstwem, odpoczynkiem, przyjemnością i inspiracją do zmian na lepsze. Sztuka łączenia konwencjonalnej medycyny popartej badaniami naukowymi z wiedzą leczniczej mocy pożywienia, ziół, minerałów, wody solan kowej, uzdrowiskowej i zasadowej dostępnej w naszym sanatorium to nasza receptura na zdrowie Państwa i najbliższych.

Opiekę zaczynamy od szczegółowej, specjalistycznej konsultacji i diagnozy pacjenta skupiamy się na przyczynie choroby, nie tylko na łagodzeniu objawów dobieramy zestaw terapii zgodny z indywidualnym planem leczenia praktykujemy aktywną edukację, z chęcią dzielimy się wiedzą i doświadczeniem tak aby pobyt był pierwszym krokiem do osiągnięcia i utrzymania równowagi zdrowotnej.

MedicalSensus Sanatorium Polanica to luksusowy obiekt, który standardem nie ustępuje hotelom klasy 4*. Nowoczesne, a zarazem przytulnie urządzone pokoje pozwolą na pełną wygodę i wypoczynek. Oprócz pokoi standardowych i o podwyższonym standardzie do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy również pokoje dla osób niepełnosprawnych pozbawione barier architektonicznych.

W naszej restauracji kierujemy się filozofią opierającą się na wyszukiwaniu dla Państwa najzdrowszych i najlepszych składników z regionu Ziemi Kłodzkiej, Polski oraz różnych zakątków świata, Komponujemy i tworzymy dla Państwa niepowtarzalne, smaczne i aromatyczne potrawy o bogatych walorach zdrowotnych.

 

Zapraszamy do Najlepszego Holistycznego Sanatorium w Polsce.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą medyczną, cennikiem zabiegów i pakietów Sanatorium Polanica, aby zobaczyć cennik wraz ze szczegółowym opisem pakietów pobytówych [ kliknij tutaj ]

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, komponujemy indywidualne pakiety pobytowe uzależnione od rzeczywistych potrzeb i problemów zdrowotnych naszych Pacjentów.

 

Fizjoterapia - najnowocześniejsze metody rehabilitacji
Sanatorium Polanica - rehabilitacja

Program zajęć rehabilitacyjnych opracowywany jest indywidualnie na potrzeby poszczególnych pacjentów. W naszej poradni rehabilitacyjnej mogą Państwo skorzystać z profesjonalnych konsultacji prowadzonych przez zespół wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie fizjoterapii.

Korzystając z wieloletnich doświadczeń i ogromnej wiedzy przeprowadzamy rzetelne, wielowymiarowe konsultacje, które są podstawą holistycznej opieki nad pacjentem. Dzięki temu nie tylko likwidujemy dolegliwości ale możemy też rozwiązywać przyczyny Państwa problemów zdrowotnych.

  • KINEZYTERAPIA - każdy rodzaj ćwiczeń leczniczych stosowanych w Sanatorium Polanica dostosowany jest do indywidualnych możliwości funkcjonalnych pacjenta.
  • FIZYKOTERAPIA - w naszym Sanatorum znajdą Państwo nastepujące zabiegi: elektroterapia, termoterapia, krioterapia miejscowa, ultradźwięki, fonoforeza, laseroterpaia biosymulacyjna, magnetoterapia.
  • HYDROTERAPIA i BALNEOTERAPIA - wśród zabiegów hydroterapii oferujemy m.in.: masaż wirowy kończyn górnych i dolnych, automatyczny masaż podwodny, kąpiel perełkowa z hydromasażem, kąpiele solankowe.
  • MASAŻE - w Sanatorium Polanica mogą Państwo korzystać z szerokiej gamy masaży w tym m.in. klasycznych, leczniczych, limfatycznych, sportowych, Shantala, re!aksacyjnych oraz biornasaży.
Kąpiele AquaPure

Kąpiele AquaPure - Sanatorium PolanicaTo jedyne miejsce w Polsce, gdzie Goście mogą doświadczyć cudownej mocy wielogodzinnych kąpieli mineralno-ziołowych MedicalSensus AquaPure mających na celu odkwaszanie i oczyszczanie organizmu z toksyn, a następnie wymienić na poziomie komórkowym na naturalne substancje czynne odżywiające całe ciało.

Specjalnie przygotowane programy na bazie wielogodzinnych kąpieli są absolutną podstawą osiągnięcia efektów nie tylko w sytuacjach stresowych, przewlekłego zmęczenia, braku koncentracji lecz także w terapiach niwelujących przyczyny powstawania chorób cywilizacyjnych (nadwaga i otyłość, cukrzyca, miażdżyca, alergie, reumatoidalne zapalenie stawów, niedokrwistość niedoborowa, osteoporoza, schorzenia aparatu ruchu).

  • AquaPure Odkwaszanie i Oczyszczanie - pomoże Ci skutecznie i szybko odkwasić i oczyścić organizm przez skórę
  • AquaPure Odchudzanie - działanie jodu, polega między innymi na przyspieszeniu i usprawnieniu procesów oddechowych zachodzących w komórkach organizmu i przyspieszeniu spalania tłuszczu. Tkanka tłuszczowa jest zazwyczaj słabo ukrwiona. Kąpiel zwiększa przekrwienie skóry, dzięki czemu przyspieszeniu ulegają wszelkie procesy biochemiczne.
  • AquaPure Cukier w Normie  - indywidualnie skomponowana mieszanka soli i ziół skutecznie pomoże obniżyć poziom cukru w organizmie. Dzięki temu odciążeniu ulega praca wątroby i nerek co wpływa na unormowanie poziomu cukru we krwi.
  • AquaPure Zdrowa Skóra - jeśli zmagasz się z problemami ze skórą, kąpiele AquaPure zdrowa skóra pomogą w jej odżywieniu, nawilżeniu i oczyszczeniu. Zwalczają tworzące się zakażenia bakteryjne i grzybicze.
Diety mikrobiotyczne

MedicalSensus - mikrobiotykaZespół zatrudnionych w MedicalSensus Sanatorium Polanica ekspertów i naukowców na bieżąco angażuje się w indywidualny dobór Diety Mikrobiotycznej. Jest to dieta oparta na produktach odżywiających i stymulujących wzrost pożytecznych żywych kultur prozdrowotnych bakterii probiotycznych wspierając prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

O tym jak ważną rolę pełnią dla naszego organizmu świadczy, że wytwarzają one wiele witamin, eliminują toksyny, bronią przed inwazją bakterii chorobotwórczych, oraz przede wszystkim utrzymują w gotowości nasz układ immunologiczny. Efektem stosowania żywności mikrobiotycznej jest niwelowanie przyczyn powstawania chorób cywilizacyjnych oraz zachowanie pięknej i młodej sylwetki.

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
MedicalSensus Sanatorium Polanica
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 1+4 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej