Revival Clinic


ul. Adama Branickiego 10 lok. 118
Wilanów/Warszawa
Tel: 22 241 48 29
Kom: +48 537 10 10 18
E-mail: recepcja@revivalclinic.pl

Informacje ogólne o Revival Clinic

Revival Clinic to renomowana placówka specjalizująca się w nowoczesnych, innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii estetycznej i ogólnej, ginekologii estetycznej i ogólnej, kosmetologii, laryngologii, chirurgii, proktologii i flebologii.  Pracują w niej wysoko wykwalifikowani specjaliści zapewniający usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizacje i preferowany zakres działalności

W działalności kliniki wykorzystujemy najnowocześniejsze metody leczenia oraz dbania o urodę oparte na stosowaniu najnowszych technologii i aparatury medycznej. Każdy pacjent, który wybierze naszą klinikę oddaje się w ręce najlepszych specjalistów, dzięki czemu może być pewien, że przy zastosowaniu dobranych indywidualnie metod leczenia jego zdrowie i piękno odrodzi się na nowo.

Filozofia zawodowa

Nasza filozofia opiera się na świadomym, indywidualnym i kompleksowym podejściu do każdego pacjenta. Ich potrzeby i uwagi są dla nas najważniejsze, dlatego też kierując się tym ściśle współpracujemy z nimi w celu stworzenia jak najlepszego planu i sposobu leczenia zdiagnozowanych dolegliwości. Zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać, a tym samym doradzić naszym pacjentom najlepszy indywidualny tok leczenia.

Nasza klinika

Revival Clinic to miejsce, w którym uzdrawiamy nie tylko ciało, ale również duszę. Jest to miejsce, w którym panuje niezwykle przyjazna i ciepła atmosfera, co sprawia, iż nasi pacjenci czują się u nas niezwykle komfortowo. Oczekując na wizytę zawsze można napić się pysznej, ciepłej kawy, a także posłuchać relaksującej muzyki, czy też porozmawiać z naszymi konsultantkami medycznymi, które zawsze służą pomocą i odpowiedzą na każde pytanie dotyczące zagadnień budzących wątpliwości u naszych pacjentów.

W Revival Clinic pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści:

 • Izabela Rzeszutek – kosmetolog
 • Beata Prusicka- kosmetolog
 • lek. Agnieszka Gręda – dermatolog i wenerolog
 • lek. Monika Rogala- dermatolog i wenerolog, lek. med. estetycznej
 • dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska – otolaryngolog
 • dr n. med. Monika Bieniasz – specj.chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej oraz transplantologii
 • lek. Sławomir Wawrzyńczak – chirurg, proktolog, flebolog, lekarz medycyny estetycznej
 • dr n. med. Marek Rodzeń – chirurg, proktolog, onkolog, lekarz medycyny estetycznej
 • lek. Robert Matusiak – ginekolog, położnik
 • dr Jan Kośmider – ortopeda, treumatolog
 • Agata Mazurek - pielęgniarka

Posiadamy również najlepszy sprzęt dostępny obecnie na rynku:

Laser Fontona

Laser Fotona Spectro Sp

Jeden z najnowocześniejszych laserów neodymowo-erbowych yagowo na całym świecie. Dzięki unikalnych właściwości świata lasera, wykorzystuje się go w praktycznie wszystkich dziecinach medycyny  wykonując wszelkiego rodzaju zabiegi, np. :

 • medycyna estetyczna – laserowy lifting twarzy bez skalpela, czyli tzw. rewolucyjny Endolifting Fotona 4D, peeling laserowy
 • dermatologia –usuwanie zmian skórnych tj. brodawki, pieprzyki, usuwanie przebarwień, zmian barwnikowych, blizn potrądzikowych, trądziku różowatego, zamykanie naczynek i wiele wiele innych;
 • proktologia – laserowe leczenie hemoroidów, usuwanie polipów czy kłykcin kończystych;
 • flebologia – laserowe leczenie żylaków;
 • chirurgia – lipoliza laserowa (redukcja ilości tkanki tłuszczowej – modelowanie sylwetki) podbródka, brzucha, ud, boczków czy pelikanów (ramiona);
 • ginekologia – laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, laserowa rewitalizacja pochwy, laserowe obkurczanie warg sromowych
 • laryngologia – laserowa ewaporyzacja krypt migdałkowych (redukcja nieświeżego oddechu), laserowe leczenie bezdechu sennego i chrapania
Body Jet

Urządzenie służące do wykonywania jednej z najefektywniejszym rodzajów liposukcji – liposukcji wodnej WAL.  Przy pomocy specjalnej kaniuli oraz strumienia wodnego, który jest wprowadzany pod skórę, dochodzi do uwolnienia komórek tłuszczowych bez uszkodzenia innych tkantek takich jak naczynia krwionośne czy nerwy, a następnie ich odessania. Główną zaletą systemu Body Jet jest możliwość uzyskania nieuszkodzonych komórek tłuszczowych, które następnie można wykonać do przeszczepu w inne miejsce np. w piersi, pośladki bądź w twarz w celu spłycenia zmarszczek.

Efekty: wymodelowana, szczuplejsza sylwetka w określonych partiach poddanych zabiegowi.

Jett Plasma Medical

Jest to urządzenie medyczne służące do leczenia oraz usuwania wielu zmian skórnych za pomocą procesu odparowywania, wypalania oraz zwęglania. Urządzenie to wykorzystuje technologię kontrolowanego niszczenia komórek za pomocą plazmy medycznej. Zabiegi, które możemy wykonywać to: usuwanie zmian skórny np. kurzajki, zamykanie naczynek, lifting powiek i twarzy, leczenie trądziku.

Lampa Excys

Urządzenie generujące monochromatyczne światło ekscymerowe o długości fali 308 nm. Jest ono wykorzystywane do leczenia chorób przewlekłych takich jak: bielactwo, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, łysienie plackowate, grzybica i liszaj płaski, hipopigmentacja rozstępów i blizn.

Efekty: widoczne i odczuwalne dla pacjenta zmniejszenie się zmian skórnych, remisja choroby.

Exilis Elite

Urządzenie działające na podstawie skojarzenia ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości. Wykorzystuje 2 zaawansowane technologie: technologia RID (rozpoznanie-izolacja-deaktywacja oraz CRT (Collagen Refill Technology). Technologia RID umożliwia efektywną lipolizę nawet głęboko położonych komórek tłuszczoych, natomiast CRT powoduje remodeling kolagenu, poprawienie gęstości skóry i zwiększenie jej napięcia. Technologia RID jest wykorzystywana przede wszystkim do zabiegów modelowania sylwetki i miejscowego spalania tkanki tłuszczowej. Natomiast technologia CRT jest stosowana w przypadku wykonywania termoliftingu skóry twarzy, a także innych partii ciała.

Efekty: radykalna poprawa gęstości skóry, redukcja wiotkiej skóry, tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Vanquish

Jest to urządzenie służące do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej metodą bezkontaktową. Wykorzystuje technologię LAHF (Large Area High-Frequency Field), czyli tak zwane wielkoobszarowe pole działania. Dzięki temu urządzeniu możemy redukować ilość miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej z okolic: brzucha, bioder, ramion, ud czy pośladków.

Efekty: znaczna redukcja tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodu brzucha nawet o 2-3 cm po 1 zabiegu.

Eat Skinshock

Urządzenie wykorzystujące połączenie fal akustycznych i elektrycznych. Jego zadaniem jest nieinwazyjna redukcja nierówności skóry takich jak: cellulit, rozstępy, blizny. Celem zabiegu jest odżywienie, dotlenienie i zregenerowanie skóry w celu zmniejszenia widoczności niedoskonałości.

Efekty: ujędrniona skóra, widoczne zmniejszenie cellulitu, wygładzenie i wyrównanie, a tym samym zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów.

Lymphastim

Urządzenie wykorzystujące zasadę sekwencyjnego masażu uciskowego. Kombinezon zabiegowy jest wypełniany powietrzem, które spełnia funkcję masażera, dzięki czemu rytmiczne fale uciskowe udrażniają układ limfatyczny.

Efekty: redukcja obrzęków, zmniejszenie cellulitu, detoksykacja organizmu, odżywienie i uealstycznienie skóry.

Protege Intima

Urządzenie umożliwiające wykonanie nieinwazyjnej labioplastyki oraz poprawę satysfakcji seksualnej. Lifting termiczny wykonywany za pomocą tego urządzenia oparty jest na emisji monopolarnego prądu i ultradźwięków o wysokiej częstotliwości.  Protege Intima wykorzystuje system zabezpieczeń EFC ELITE, który sprawia, iż wykonywane zabiegi, przy których wykorzystywane są duże wartości energii, nie sprawiają pacjentkom dyskomfortu.

Efekty: zmniejszenie i poprawa kształtu warg sromowych, poprawa satysfajcki seksualnej, ujędrnienie i odmłodzenie skóry okolic intymnych.

Linscan

Jest to jedyny na świecie laser diodowy służący do szybkiego usuwania owłosienia. Wykorzystuje on technologię MCT (Motion Control Technology), w której wiązka światła lasera,  podczas wykonywania zabiegów, nie emituje nieprzyjemnych dla pacjenta intensywnych „strzałów”.

Efekty: gładka skóra pozbawiona włosów.

Body Health

Niezwykłe urządzenie służące do wykonywania masażu próżniowego, dzięki któremu można pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę, a także wygładzić i odżywić skórę. Body Health wykorzystuje technologię podciśnienia oraz mechanicznego masażu próżniowego, czego efektem jest pobudzenie naturalnych procesów zachodzących w organizmie.

Efekty: redukcja cellulitu, wymodelowana i wyszczuplona sylwetka, wygładzona i odżywiona skóra.

Dermaoxy

Urządzenie służące do wykonywania zabiegu infuzji tlenowej. Zabieg ten polega na wtłaczaniu substancji aktywnych (np. wyciąg z jadu węża bądź kwas hialuronowy) w głębokie warstwy skóry przy użyciu czystego tlenu. Efektem zabiegu jest silne nawilżenie i odżywienie skóry, a także spłycenie drobnych zmarszczek.

DermaPen

Urządzenie podobne do długopisu, wykorzystujące system pulsujących igieł powodujących mikronakłuć, dzięki którym na drodze wykorzystywanie naturalnych zdolności organizmu do regeneracji, dochodzi do indukcji syntazy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Powstałe za pomocą igieł mikrourazy stymulują fibroblasty poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego, czego efektem jest poprawa gęstości i elastyczności skóry, poprawa odżywienia, redukcja blizn potrądzikowych, rozstępów, a także redukcja przebarwień. Dodatkowym atutem tego zabiegu jest możliwość wzmocnienia efektów za pomocą wtłaczania w skórę np. indywidualnie dobranych mezokoktajli zawierających np. witaminę C, lub osocza bogatopłytkowego.

Oferta

Aby pobrać aktualny cennik kliknij tutaj

Medycyna estetyczna

Nici liftingujące Silhouette soft
Botox
Wypełniacze zmarszczek
Powiększanie ust
Mezoterapia igłowa
REGENERIS osocze bogatopłytkowe
Peeling TCA
Cosmelan
Dermamelan
Lipoliza
Lifting RF
Kwas hialuronowy
Sculptra - kwas polimlekowy
Lifting twarzy Jett Plasma Medical

Medycyna regeneracyjna

Osocze bogatopłytkowe
Genvisc Plus
Terapia komórkami macierzystymi Unistation w ortopedii

Ginekologia estetyczna

Rewitalizacja pochwy
Ujędrnianie warg sromowych
Obkurczanie warg sromowych
Leczenie nietrzymania moczu
Labioplastyka
Powiększenie punktu G
Wybielanie warg sromowych i okolic intymnych

Laseroterapia

NOWOŚĆ FOTONA Endolifting 4D
NOWOŚĆ Epilacja laserem LINSCAN
Laserowe zamykanie naczynek
Laserowe usuwanie blizn i rozstępów
Laserowe leczenie trądziku
Fotoodmładzanie skóry
Frakcjonowanie 3D
Odmładzanie laserowe z efektem Smooth
Laserowe usuwanie owłosienia
Leczenie grzybicy paznokci
Tryb PIANO - szybka regeneracja tkanek
Lipoliza laserowa
Leczenie nadpotliwości
Usuwanie hemoroidów
Laserowe usuwanie przebarwień
Zabiegi dermatochirurgiczne
Resurfacing i pilingi laserowe

Liposukcja

Liposukcja wodna Body Jet
Liposukcja wodna WAL

Dermatologia

łuszczyca
bielactwo
trądzik młodzieńczy, różowaty
łysienie androgenowe
choroby alergiczne
atopowe zapalenie skóry
opryszczka, półpasiec
owrzodzenia, zmiany rubinowe
czerniak
grzybica skóry, paznokci
wycinanie zmian
choroby tkanki łącznej
alergie skórne
choroby bakteryjne oraz wirusowe skóry
Trychologia - badania włosów
Dermatoskopia - badania znamion skórnych
leczenie chorób przenoszonych drogą płciową

zamykanie naczyń powierzchownych oraz głębszych
usuwanie owłosienia
redukcja przebarwień, melasmy
redukcja blizn potrądzikowych, pourazowych, oparzeniowych
redukcja rozstępów
odmładzania skóry
pilingi laserowe, medyczne
modelowanie ust, wypełnienie,
redukcja zmarszczek,
ujędrnianie skóry
cellulit
redukcja tkanki tłuszczowej
poprawa stanu skóry

Laryngologia

Zaburzenia drożności nosa, katar sienny, polekowy nieżyt nosa
Chrapanie
Koagulacja naczyń przy krwawieniach z nosa
Kryptoliza migdałków podniebiennych
Laserowa ewaporyzacja krypt migdałkowych

Chirurgia

Zabiegi chirurgiczne

Leczenie nieoperacyjne defektów i chorób żył
Badanie USG Dopler układu żylnego
Zamykanie naczyń wenektazji i teleangiektazji
Miniflebektomia
Miejscowe wycięcie żylaków
Leczenie ran pochodzenia żylnego
Leczenie żylaków laserem
Echoskleroterapia
Skleroterapia piankowa
Skleroterapia
Wycięcie zmian
Plastyka wrastających paznokci
Plastyka rozerwanego płatka ucha
Punkcja (krwiak, torbiel, staw)
Szycie ran
Histopatologia
Laserowe usuwanie zmian skórnych
Leczenie przerosłych blizn i keloidów
Puregraft

Proktologia

Rektoskopia
Bezoperacyjne leczenie hemoroidów
Laserowe leczenie hemoroidów
Kłykciny kończyste
Zmiany w obrębie odbytu i odbytnicy

Leczenie chrapania

Bezinwazyjne leczenie chrapania - NightLase™

Kosmetologia

Zabiegi na twarz

Derma Pen
Infuzja tlenowa
Mikrodermabrazja
Peelingi dermatologiczne
Lifting Protege
Ogień i lód
Retix C
Peeling kawitacyjny
Terapia Energy C
Terapia Collagen 360˚
Terapia Stem Cell
Terapia Radiance
Exilis odmładzanie twarzy
Elektroporacja
Soin D'Or - zabieg z 24K złotem
Lifting twarzy Jett Plasma Medical

Zabiegi na ciało

Exilis
Endermomasaż
EAT™ SkinShock
Bańka chińska
Elektroporacja
VANQIUSH

Makijaż permanentny
Zabiegi dla mężczyzn

Modelowanie sylwetki

NOWOŚĆ Redukcja tkanki tłuszczowej VANQUISH
NOWOŚĆ masaż uciskowy LYMPHASTIM
Exilis
Endermomasaż
EAT™ SkinShock
Puregraft

Leczenie powikłań

Leczenie powikłań estetycznych po laserach, zabiegach iniekcyjnych: oparzenia, uszkodzenia skórne, owrzodzenia, martwica skóry, obrzęki, siniaki, krwiaki, ziarniak, powikłania po nieudanej iniekcji botoksem - kwasem hialuronowym, korekcja mimiki twarz, asymetryczny uśmiech, korekcja zmarszczek, zwłóknienia skórne na ciele i inne.

Treningi personalne

Dietetyka i nietolerancje pokarmowe


Aktualne promocje w Revival Clinic

Revival Clinic

 

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Revival Clinic
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 1+4 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej