Spa,sanatoria,rehabilitacja-Kielce i Świętokrzyskie


Informacje o SPA, sanatoriach i rehabilitacji ▼

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą ośrodków SPA&Wellness, sanatoryjnych, rehabilitacyjnych w  województwie świętokrzyskim: Solec Zdrój, Kielce, Busko-Zdrój, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski. Chcą Państwo zapytać o pakiety pobytowe, zabieg, termin, konsultacje, cenę lub po prostu rozwiać wątpliwości, prosimy o skorzystanie z formularza. Pytania wędrują bezpośrednio do ośrodków. Korzystanie z portalu jest bezpłatne, nie pobieramy prowizji, jedynie ułatwiamy kontakt.

Lista ośrodków:

  • Miasto: Busko Zdrój

    Lawendowy Zdrój Pensjonat Medyczny&SPA to nowopowstały, luksusowy kompleks hotelowo-uzdrowiskowy. Podczas leczenia w naszym Ośrodku wykorzystujemy naturalne surowce, takie jak wody siarczkowe i borowinę w połączniu z Holistyczną Medycyną Manualną, w której się specjalizujemy.

  • Miasto: Busko-Zdrój

    Kompleks uzdrowiskowy usytuowany jest w ścisłym centrum Buska-Zdroju. Obok bogatych zasobów naturalnych: leczniczych wód siarczkowcyh, jodkowo-bromowych i borowiny, do Państwa dyspozycji oddajemy najwyższej klasy sprzęt medyczny, rehabilitacyjny oraz doświadczony zespół.

  • Miasto: Solec Zdrój

    Malinowy Zdrój  to nowoczesny hotel Medical SPA  z centrum rehabilitacji i odnową biologiczną.  Jest pierwszym w Polsce obiektem, który zdobył i posiada niemiecki Certyfikat Medical Wellness potwierdzający europejski standard jakości usług. Wielokrotny zwycięzca prestiżowych konkursów.

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Spa,sanatoria,rehabilitacja-Kielce i Świętokrzyskie
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 1+4 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej