Augustów Medical SPA


ul. Zdrojowa 3/5/7
16-300 Augustów

tel.:        +48 87 643 28 71
kom.:     +48 506 299 828
tel./fax.: +48 87 643 27 43

e-mail informacja i rezerwacje:
recepcja.sanatorium@biavita.pl

Informacje ogólne o Augustów Medical SPA

Augustów Medical SPA specjalizuje się w rehabilitacji leczniczej narządu ruchu. Urokliwe miejsce, otoczone lasem w pobliżu jeziora Necko pozwala na czerpanie z dobrodziejstw natury oraz sprzyja szybkiej regeneracji sił. Nowo wybudowany obiekt hotelowy posiada 54 klimatyzowane i nowocześnie zaprojektowane pokoje, co łącznie z obecnym budynkiem zapewniamy 274 miejsca noclegowe w 141 pokojach hotelowych. Pokoje zostały zaaranżowane z myślą o najwyższym komforcie Gości. Dodatkowo do dyspozycji Gości oddajemy dwie sale restauracyjne oraz Cafe & Bar Nad Jeziorem, z którego okien rozpościera się malowniczy widok na Jezioro Necko.

Na dwóch kondygnacjach całkowicie nowego Centrum Rehabilitacji można skorzystać z zabiegów leczniczych w zakresie profilaktyki zdrowotnej, leczenia schorzeń przewlekłych oraz rehabilitacji narządu ruchu, basenu rehabilitacyjnego z hydromasażami i kompleksem saun a także z zabiegów rehabilitacji kardiologicznej.

Kadra medyczna Augustów Medical SPA we współpracy ze specjalistami z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku prowadzi program diagnostyki i rehabilitacji choroby Raynauda. Augustów Medical SPA jest pierwszym ośrodkiem specjalizującym się w leczeniu zaburzeń mikrokrążenia pod postacią pierwotnego lub wtórnego objawu Raynauda. Kompleksowa usługa diagnostyki i rehabilitacji polega na wdrożeniu innowacyjnego postępowania diagnostyczno-terapeutycznego u osób cierpiących na to schorzenie. Leczenie obejmuje okres 3 tygodni i przebiega w trybie stacjonarnym. Program jest innowacją w skali Polski i Europy (szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.raynauda.pl).

Sanatorium Augustow basenCentrum rehabilitacji poszerzyło również ofertę leczenia o rehabilitację następstw boreliozy w układzie kostno – stawowym. Praktyka zespołu specjalistów w dziedzinie rehabilitacji medycznej, ortopedii i traumatologii oraz balneologii i medycyny fizykalnej uświadomiła nas w przekonaniu, że rehabilitacja osób dotkniętych zmianami w wyniku boreliozy, może być nieoceniona. Specjalny program rehabilitacji Borelioza został stworzony z myślą o osobach dotkniętych tą chorobą. Chcemy podzielić się swoim praktycznym doświadczeniem w leczeniu narządu ruchu, pragniemy wyrobić nawyk systematyczności ćwiczeń przy dostosowaniu programu rehabilitacji do możliwości każdego pacjenta.

Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny personel oraz indywidualna terapia gwarantują najlepsze efekty w rekonwalescencji po przebytych urazach oraz w odzyskaniu sprawności fizycznej po chorobie. Nad zdrowiem Gości czuwają lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, dział gastronomii oraz psycholog. Cały budynek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji o Centrum Rehabilitacji, Strefie Medi SPA i Augustów Medical SPA na stronie: www.sanatorium.augustow.pl

Augustów Medical SPA - Zdrowie Gości jest dla nas najważniejsze.

Oferta
Oferta Pobytowa
 • Program Hotelowy
 • Program Wypoczynkowy
 • Program Rocznica Ślubu
 • Program Oczyszczający

Pobierz cennik i szczegóły programów pobytowych (kliknij tutaj)

Programy Rehabilitacyjne
 • Program S.O.S. dla Kręgoslupa
 • Program Stawy do poprawy
 • Program Borelioza (leczenie następstw boreliozy w układzie kostno-stawowym)
 • Program diagnostyki i rehabilitacjichoroby Raynauda
 • Program ABC Odporności
 • Program Sekret Kobiety (terapia nietrzymania moczu)
 • Program Złap oddech (oferta lecznicza dla dużych i średnich firm)
 • Program Osteoporoza
 • Program Mniejszy rozmiar
 • Program Kuracja Odmładzająca

Pobierz cennik i szczegóły programów rehabilitacyjnych (kliknij tutaj)

Zapraszamy również do skorzystania z oferty Medi SPA:
 • Ekskluzywne zabiegi medycyny estetycznej przy użyciu urządzenia Venus Legacy™ wspomagającego działanie fal radiowych. Bezpieczne i bezbolesne zabiegi dla wszystkich typów cery i zapewnienie widocznych efektów na twarzy, szyi i ciała, które są zauważalne już po pierwszym zabiegu i utrzymują się przez długi czas.
 • Polecamy ofertę masaży na bazie ziołowych mikstur. Niezapomniane wrażenia zapachowe, unoszące się w powietrzu olejki eteryczne oraz unikalne właściwości kosmetyczno – lecznicze w ofercie Augustów Medical SPA. Dodatkowo zapraszamy do skosztowania prozdrowotnych naparów i wyciągów z ziół w Cafe & Bar Nad Jeziorem.
 • Gabinet stymulacji elektromagnetycznej Strefa Medi SPA zaprasza Państwa do skorzystania z zabiegu, który leczy ostry i przewlekły ból kręgosłupa, rwę kulszową i zmiany zwyrodnieniowe, zaburzenia układu nerwowego oraz mięśniowo – szkieletowego, zwyrodnienia stawów, zamrożony bark. Działa leczniczo w osłabieniu i zaniku mięśni, złamaniach oraz trudno gojących się ranach i owrzodzeniach troficznych. Rehabilitacja tą metodą jest wykorzystywana w leczeniu kontuzji sportowych. Oprócz tego MagnetoSTYM przeznaczony jest do leczenia problemów z mięśniami dna miednicy, problemów pooperacyjnych i poporodowych u kobiet. Jest to najskuteczniejsza bezkontaktowa terapia nietrzymania moczu. Przynosi także znakomite wyniki w leczeniu problemów z prostatą i zaburzeniami erekcji u mężczyzn.
 • Zabieg w gabinecie suchego masażu Aquai poprawi krążenie krwi oraz zwiększy metabolizm i transport tlenu do mięśni, poprawi zakresu ruchów kończyn, a także zredukuje stres i zrelaksuje ciało.
 • Terapia manualna to uznana metoda fizjoterapii. Terapeuta uciskając odpowiednie punkty na ciele, dociera do miejsc bolesnych i przywraca równowagę mięśniową. Ta forma rehabilitacji ma szczególny wpływ na układ kostno – mięśniowy organizmu. Terapia manualna to forma masażu stosowana w leczeniu dolegliwości kręgosłupa i stawów, polecana przy siedzącym trybie pracy lub w dolegliwościach bólowych przy pracy fizycznej.

 


Szczegółowe informacje oraz rezerwacja

Dział Sprzedaży i Marketingu Augustów Medical SPA:

Magdalena Nieścierowicz
tel.: (+48) 87 629 45 04; kom.: (+48) 694 874 541
e-mail: m.niescierowicz@biavita.pl

Renata Doliwa 
tel.: (+48) 87 629 45 03; kom.: (+48) 606 795 155
e-mail: r.doliwa@biavita.pl

Recepcja Augustów Medical SPA:

tel.: (+48 87) 643 28 71
kom.: (+48) 606 795 542
fax: (+48 87) 643 27 43
e-mail: recepcja.sanatorium@biavita.pl

Alicja Lewoc  - Kierownik Recepcji
kom.: (+48) 506 299 828
e-mail: a.lewoc@biavita.pl

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Augustów Medical SPA
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 3-1 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej