Hotel WILGA ***


43-450 Ustroń
ul. Zdrojowa 7
Telefon: +48 33 854 33 11
Recepcja: +48 33 854 33 11 300
Fax: +48 33 854 35 45
E-Mail : recepcja@wilga-hotel.pl
Hotel WILGA *** - Miejsce z Sercem

Hotel WILGA *** w Ustroniu to doskonałe miejsce na pobyt indywidualny lub grupowy w górskim krajobrazie Beskidu Śląskiego. Specyficzny mikroklimat, wyjątkowe walory przyrodnicze, gęsta sieć szlaków turystycznych, tras rowerowych i narciarskich stwarzają idealne warunki do wypoczynku i rekreacji.

Hotel WILGA *** oferuje 104 miejsca noclegowe w 58 przytulnie i komfortowo urządzonych pokojach z łazienkami typu Standard, Studio oraz Lux, wyposażonymi w TV SAT, telefon, z dostępem do bezprzewodowego internetu, a niektóre z nich przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji gości pozostają również:

przestronne lobby hotelowe wraz z barem

karczma Zapiecek o charakterze regionalnym wraz z ogrodem

biblioteka ze stanowiskiem komputerowym i TV LCD/DVD

restauracja

miejsce zabaw dla dzieci

bilard

Zapraszamy do Fizjosfery w Hotelu WILGA *** - strefy masażu, sauny fińskiej oraz siłowni z profesjonalnym sprzętem. To doskonałe miejsce relaksu, odprężenia, regeneracji sił i poprawy kondycji fizycznej oraz pozbycia się codziennego stresu. Oferujemy pełną gamę masaży, kąpiel perełkową, a także terapię indywidualną pod okiem wykwalifikowanego personelu.

Oferta Zdrowotna

  Właścicielem Hotelu WILGA *** jest Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe "USTROŃ" S.A. 

Hotel WILGA z uwagi na swą lokalizację jest wręcz predestynowana do tego, by stać się bazą pobytów i wczasów zdrowotnych dla pacjentów poddawanych zabiegom w Polsko-Amerykańskich klinikach Serca. Komfort połączony z dyskretną i fachową obsługą, specjalnie opracowana dla nich dieta kardiologiczna, swoisty mikroklimat gór, możliwość spacerów i oddychania czystym górskim powietrzem, wreszcie bezpośrednie sąsiedztwo Oddziału Kardiologiczno-Angiologicznego PAKS w Ustroniu na wypadek wymagania opieki medycznej, to nasze niepodważalne atuty.

 

Medycyna Zapobiegawcza - PROFILAKTYCZNE BILANSE BIOLOGICZNE

Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A. w trosce o zdrowie kuracjuszy, nawiązało współpracę z Francuskim Stowarzyszeniem Lekarzy na rzecz Medycyny Zapobiegawczej MediPrevent i proponuje możliwość skorzystania z nowoczesnych metod profilaktycznych.

Wspólnie stoimy na stanowisku, że właściwe wdrożenie i stosowanie podejścia prewencyjnego pozwala pacjentom na zachowanie zdrowia, unikanie nawrotów choroby, poprawę jakości i komfortu życia w chorobie oraz podkreśla wysoką rentowność tych działań z punktu widzenia ekonomiki ochrony zdrowia.

Jednym z najważniejszych „narzędzi” praktycznych, wykorzystywanych przez lekarzy specjalizujących się w medycynie prewencyjnej, pozwalającym na zidentyfikowanie niedobru lub nadmiaru określonych elementów biologicznych w organizmie, w tym kwasów tłuszczowych, oligoelementów, czy witamin jest ultra–nowoczesne badanie laboratoryjne stanowiące podstawę do opracowania indywidualnego profilu biologicznego pacjenta, zwanego Profilaktycznym Bilansem Biologicznym.

Profilaktyczny bilans biologiczny pozwala ocenić stan homeostazy rozumianej jako równowaga organizmu, poprzez ocenę stanu zdrowia oraz poziomu zdolności organizmu w zakresie dostosowania się do zmian środowiskowych. Bilanse biologiczne służą profilaktyce możliwej do zastosowania niezależnie od stanu zdrowia lub stadium choroby.

Profilaktyczne bilanse biologiczne łącznie z zaleceniami są kierowane do:

osób zdrowych,
osób genetycznie obciążonych ryzykiem wystąpienia choroby,
osób chorych - w celu poprawy komfortu, jakości życia oraz zapobiegania nawrotom choroby.

 

Dla gości Hotelu Wilga oferujemy rabat 20% na zabiegi świadczone przez Uzdrowiskowy Zakład Przyrodoleczniczy w Ustroniu.

Zapraszamy do skorzystania z bazy zabiegowej Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego Ustroń S.A.  

Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Hotel WILGA ***
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 2+3 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej