Klinika Odnowy Kolagenowej Anna Pikura


WROCŁAW
ul. Kazimierza Wielkiego 64
tel. 71 343 51 00
tel. 71 344 53 03
tel. kom. 510 214 445

Godziny otwarcia: 
pon. – piątek:  9 – 21
sobota: 9 -17
niedziela: 10-18

KRAKÓW
ul. Starowiślna 82
tel. 12 430 15 83
tel. kom. 501 087 886


Godziny otwarcia:
pon. – piątek: 9-20
sobota: 9-17
niedziela: 10-18

GDYNIA
ul. Świętojańska 81
tel. 58 661 33 18
tel. kom. 502 292 025


Godziny otwarcia:
pon. – piątek: 9 – 20
sobota: 9-17
niedziela: 10-18


ANNA PIKURA? Naturalnie!

ANNA PIKURA, polska marka kosmetyczna z najwyższej półki, zadebiutowała wiosną 2010 roku na największych na świecie targach kosmetycznych Cosmoprof w Bolonii, od razu wzbudzając zainteresowanie biokosmetykami bez zawartości chemii. W tym samym roku otworzyły podwoje Kliniki Odnowy Kolagenowej ANNA PIKURA we Wrocławiu, Krakowie i Gdyni. Przestronne wnętrza o unikatowym autorskim wystroju wyposażono w najnowsze zdobycze technologii estetycznej.

Zobacz nasze Kliniki. Zapraszamy do wirtualnej wizyty:
[Należy kliknąć w wybrane miasto]

WROCŁAW KRAKÓW  GDYNIA

Dziś ANNA PIKURA to nie tylko Kliniki i ekskluzywne biokosmetyki, ale i specjalistyczne urządzenia pozwalające bezinwazyjnie przywracać urodę. Oferta firmy została doceniona bardzo wcześnie, już w pierwszych latach jej istnienia ANNA PIKURA zdobyła kilkakrotnie z rzędu prestiżową nagrodę Jakość Roku oraz nagrody Jakość Roku Srebro, Jakość Roku Złoto i Eko Jakość Roku.

Nowa Kultura Urody

Prezes Anna PikuraANNA PIKURA
- twórczyni marki luksusowych biokosmetyków oraz sieci Klinik Odnowy Kolagenowej

Założycielka i prezes firmy Anna Pikura postawiła na zupełnie nową jakość na rynku kosmetycznym: całkowitą naturalność, bezpieczeństwo oraz konkretne i trwałe efekty. Jako jedyna Polka firmuje swoje produkty własnym imieniem i nazwiskiem, od początku jest twarzą marki.  Przyjęła zasadę realnego naprawiania mankamentów urody, a nie tylko maskowania ich. Ta „Nowa Kultura Urody”, żartobliwie nazwana przez nią „kulturą bez zmarszczek”, jest realizowana według zasady „bez bólu, bezpiecznie, skutecznie”, czyli przy minimalnej inwazyjności oraz stawianiu na substancje naturalne.

Bez bólu, bezpiecznie, skutecznie

Wiedza, najwyższe kompetencje i wieloletnie doświadczenie lekarzy wyspecjalizowanych w dziedzinie medycyny estetycznej pozwalają nam zaoferować Państwu zabiegi na światowym poziomie. Pozwalają od razu wrócić do codziennego życia i nie grożą powikłaniami. Kliniki zatrudniają też sztab kosmetologów o najwyższych kwalifikacjach, wykonujących nowatorskie nieinwazyjne zabiegi estetyczne na bazie kolagenu aktywnego biologicznie oraz innych naturalnych biopreparatów ANNA PIKURA. W sposób widoczny, trwały i bezpieczny naprawiają one mankamenty urody nawet przy bardzo wrażliwej skórze.

Polecamy indywidualnie komponowane programy zabiegowe, które łączą dobrane zależnie od potrzeb i możliwości Klienta specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, zabiegi z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz unikatowe autorskie masaże i zabiegi manualne.

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów [kliknij tutaj]

MEDYCYNA ESTETYCZNA w Klinikach ANNA PIKURA

Pragniemy zaoferować naszym Klientom najwyższe kompetencje, wiedzę i doświadczenie znakomitych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej. Wykonywane przez nich specjalistyczne zabiegi światowej klasy dają pewność wspaniałych rezultatów, a jednocześnie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści wykonują zabiegi cieszące się obecnie największym zainteresowaniem na świecie, jak nici liftujące PDO, osocze bogatopłytkowe czy ginekologia estetyczna, a także znane i doceniane od lat zabiegi z toksyną botulinową i kwasem hialuronowym oraz niezmiennie lubianą, bardzo skuteczną i wszechstronną mezoterapię igłową.

Hanna SzczerbaDr n. med. Hanna Szczerba 

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Oferuję zabiegi z zakresu terapii anty-aging takie jak: usuwanie zmarszczek i bruzd, rewitalizacja i nawilżanie skóry, konturowanie i modelowanie owalu twarzy, powiększanie i ujędrnianie ust, terapię cellulitu i rozstępów, dermostymulację. Opieram się na najnowocześniejszych procedurach medycznych. Stawiam na doświadczenie poparte zdobytymi certyfikatami i bezpieczeństwo moich pacjentów.

 

Organizujemy również specjalistyczne szkolenia dla lekarzy i kosmetologów z zakresu medycyny estetycznej, z procedur takich jak: mezoterapia igłowa, toksyna botulinowa (poziom podstawowy i poziom zaawansowany), wypełniacze (poziom podstawowy i poziom zaawansowany) oraz nici PDO.

ZOBACZ NASZE PUBLIKACJE:

Wysokie Obcasy EXTRA 04.2014

Pierwszy Milion 01.2014

Zwierciadło 10.2013

Businessman 08.2013

Angora 08.07.2013

Własny Biznes Franchising 03.2013

Własny Biznes Franchising 01.2013

Pani 15.12.2011

Gazeta Prawna BR 28.07.2011

Zabiegi

ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Pojedynczy pakiet zabiegowy medycyny estetycznej w Klinikach ANNA PIKURA obejmuje:

  • konsultację medyczną przed zabiegiem,
  • znieczulenie (w przypadku zabiegów, w których jest wskazane),
  • zabieg,
  • wizytę kontrolną.

Nici PDO

Najnowsza z technik stosowanych w zabiegach odmładzających. W odróżnieniu od wcześniejszych metod z użyciem nici liftingujących jest to procedura znacznie mniej inwazyjna i bardziej komfortowa dla pacjenta. Zabieg polega na wszczepianiu pod skórę rozpuszczalnych nici PDO. Polidioksanon (PDO), bezpieczne włókno stosowane w medycynie od wielu lat (głównie w okulistyce i chirurgii plastycznej), wprowadza się za pomocą bardzo cienkiej igły w okolice skóry twarzy, szyi, dekoltu, kończyn, biustu czy pośladków, gdzie po pewnym czasie rozpuszcza się ono w tkance.

Odrębnym walorem zabiegu jest fakt, że PDO stymuluje produkcję nowego kolagenu (białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry), pobudza też syntezę elastyny (białka odpowiedzialnego za sprężystość skóry) oraz produkcję naturalnego kwasu hialuronowego. Dzięki temu zabieg z użyciem nici PDO dodatkowo ujędrnia i uelastycznia skórę oraz powoduje jej lepsze nawilżenie.

Nici PDO dają znakomite rezultaty w zabiegach odmładzania skóry, wygładzania zmarszczek i liftingu. Powodują też lekkie rozluźnienie mięśni mimicznych twarzy, co skutkuje jej wygładzeniem. Poprawa wyglądu jest natychmiastowa, a efekty utrzymują się nawet do dwóch lat

Osocze bogatopłytkowe

To koncentrat płytek krwi w niewielkiej objętości osocza, otrzymywany w procesie wirowania krwi pobranej od pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem. Dzięki zwiększonej ilości płytek krwi zawiera on liczne czynniki wzrostu, może więc stymulować procesy regeneracji. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego, zwany Regeneris (Regen) bądź plazmolifting, wykonuje się techniką mezoterapii bądź poprzez nałożenie maski. Wskazana jest seria zabiegów.

To jeden z najbezpieczniejszych zabiegów odmładzających (brak ryzyka alergii), a dzięki pobudzeniu odnowy komórkowej i silnej regeneracji tkanek za pomocą własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych skóra odzyskuje „zdrowszy”, gładszy, młodszy wygląd, zmarszczki ulegają spłyceniu.

Zabieg zaleca się skórze z widocznymi objawami starzenia się, jak zmarszczki, bruzdy, kurze łapki, zmniejszona gęstość skóry. Przyśpiesza on też procesy gojenia się i regeneracji po innych zabiegach (np. laserowych). Stosuje się go również do regeneracji skóry szyi, dekoltu i dłoni oraz w terapii wypadających włosów i łysienia.

Intralipoterapia iniekcyjna Aqualyx

Redukcja miejscowych depozytów tkanki tłuszczowej. Zabieg nazywany jest liposukcją bez skalpela i stanowi znakomitą alternatywę dla chirurgicznego odsysania tłuszczu. Nie jest metodą odchudzania całego ciała, ale jedynie zabiegiem modelującym wybrane obszary, tzw. miejscowe otłuszczenia w takich miejscach jak wewnętrzna strona ud, wewnętrzna strona kolan (tzw. bułki na kolanach), okolice bioder (tzw. bryczesy), okolica pod pośladkami, podwójny podbródek, ramiona w okolicy tricepsu, fałdy na plecach (boczki), sutki u mężczyzn (ginekomastia).

Zabieg polega na podaniu preparatu Aqualyx (roztworu niezawierającego fosfatydylocholiny) bezpośrednio do tkanki tłuszczowej poprzez iniekcje (zazwyczaj są to 2 iniekcje) przy zastosowaniu specjalnie do tego celu opracowanych igieł. Przewagą tej metody jest praktyczna nieinwazyjność (tylko 1-2 wkłucia), co zmniejsza ryzyko powstania siniaków i uszkodzeń skóry, zapewnia bezbolesność i większą skuteczność. Bezpieczeństwo tej metody zwiększa też fakt, że zabieg mogą wykonywać wyłącznie lekarze, którzy odbyli specjalistyczne przeszkolenie.

Ginekologia estetyczna (zabieg z użyciem wypełniacza Desirial)

Zabiegi ginekologii estetycznej pomagają pozbyć się dyskomfortu, dodają pewności siebie i poprawiają samopoczucie kobiety. Jedną z nowoczesnych procedur leczenia z zakresu ginekologii estetycznej jest wypełnianie i rewitalizacja warg sromowych przy użyciu kwasu hialuronowego. Zabieg taki (labioplastyka warg sromowych większych) ma za zadanie przywrócić jędrność i elastyczność warg sromowych większych, które wraz z wiekiem lub znaczną utratą wagi tracą je. W wyniku zmniejszenia objętości warg sromowych większych stają się one zbyt małe by odpowiednio chronić srom, co powoduje świąd i dyskomfort utrudniając codzienne funkcjonowanie pacjentki.

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego umożliwia nawilżenie i szybkie przywrócenie dawnej objętości wargom sromowym oraz zapobiega otarciom sromu w czasie noszenia obcisłej odzieży lub uprawiania sportów.

Zabiegi z toksyną botulinową

Jedna z najskuteczniejszych dziś metod eliminacji zmarszczek mimicznych. Szybka i tak bezproblemowa dla pacjenta, że nazwano ją żartobliwie „zabiegiem lunchowym”, ponieważ np. w Ameryce kobiety często udają się na zabieg botoksu w przerwie na lunch. Choć jest zabiegiem krótkim i praktycznie bezbolesnym (iniekcje są jednak odczuwalne, dlatego u bardzo wrażliwych pacjentów stosuje się znieczulenie miejscowe), wymaga od lekarza najwyższych kompetencji i doświadczenia ze względu na konieczność precyzyjnego podania botuliny.

Botox, używany w medycynie od 30 lat (głównie w okulistyce i neurologii) działa tylko w miejscu podania, paraliżując miejscowo przewodnictwo nerwowe między nerwami a mięśniami. Nie wpływa na sąsiednie mięśnie, działają one cały czas normalnie. Po upływie działania toksyny botulinowej nerw wykształca nowe połączenie z mięśniem i przewodnictwo nerwowo-mięśniowe powraca.

W medycynie estetycznej podstawowym zastosowaniem botuliny jest wygładzanie zmarszczek mimicznych (jak „lwia zmarszczka” na czole, poziome zmarszczki na czole, zmarszczki palacza czy „kurze łapki”) – mięśnie zostają czasowo rozluźnione i skóra przez pewien okres nie marszczy się. Dodatkowo w trakcie okresu rozluźnienia mięśnie oduczą się nawykowych reakcji i nawet po ustaniu działania botuliny nie będą tak skore do ruchów wywołujących zmarszczki. Zabieg stosuje się też do likwidowania „uśmiechu dziąsłowego” (odsłaniającego nie tylko zęby, ale i dziąsła), podnoszenia opadających powiek, kącików ust czy haczykowatego nosa, wygładzania „brody czarownicy” (z bruzdami i oznakami cellulitu).
Botulinę stosuje się też w terapii nadpotliwości (wyraźne ograniczenie nadprodukcji potu następuje już po pierwszym zabiegu, choć docelowy efekt osiąga się zwykle po 2-3 zabiegach) oraz przy dolegliwości zwanej bruksizmem (stałe napięcie mięśni żwaczy, potylicy i karku, wywołujące napięciowe bóle głowy, podobnie dokuczliwe jak migrena).

Zabiegi z kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem ludzkiego organizmu. Występuje m. in. w skórze, gdzie wraz z kolagenem i elastyną zapewnia jej jędrność, sprężystość i gładkość. Ma nadzwyczajne właściwości higroskopijne (wiąże 30 razy tyle wody, ile wynosi jego objętość), dzięki czemu pozwala utrzymać odpowiednie nawilżenie tkanek. Jest niezbędny nie tylko do zapewnienia skórze należytego napięcia, ale i ochrony. Spełnia też w skórze rolę stymulującą, nie tylko jako nośnik substancji odżywczych, ale i bodziec samodzielnej produkcji kolagenu przez skórę.

Używa się go w medycynie od blisko 40 lat, nie tylko w zabiegach medycyny estetycznej, ale przede wszystkim w okulistyce, chirurgii szczękowej i reumatologii. Jest też stosowany jako nawilżający składnik preparatów kosmetycznych i opatrunkowych.
Zabiegi z kwasem hialuronowym pozwalają nie tylko modelować twarz (np. uwypuklić kości policzkowe, korygować asymetrię), łagodzić jej rysy, przywracać ładny owal i wygładzać bruzdy i zmarszczki (np. bardzo dodającą lat „dolinę łez” na styku oczodołu i policzka), ale przy okazji również uzupełniać rosnące wraz z wiekiem jego deficyty w skórze i poprawiać jej jędrność, gęstość i funkcje. Jest świetnie tolerowany przez skórę i znakomicie integruje się z jej tkankami.

W Klinikach ANNA PIKURA wykonujemy m.in. zabiegi modelujące objętość twarzy (tzw. wolumetria) i usta, niwelujące cienie pod oczami i „dolinę łez”, wypełniające i redukujące zmarszczki (np. „lwią zmarszczkę”, zmarszczki na skroniach, bruzdy nosowo-wargowe, „zmarszczki palacza”, „linie marionetki”) oraz korygujące owal twarzy, żuchwę i nos.

Nici hialuronowe

Pozwalają modelować owal twarzy oraz „unosić" skórę. Ta całkowicie nieinwazyjna metoda, zwana soft liftingiem, daje efekt chirurgicznego liftingu skóry. Zabieg polega na wprowadzeniu na duży obszar skóry twarzy preparatu za pomocą mikrokaniuli (mniejsza bolesność niż igła, redukcja krwiaków i siniaków). Zabieg jest bezbolesny dzięki zawartości w preparacie środków niwelujących ból. Efekt – wypełnienie policzków i podniesienie owalu twarzy – widać od razu. Wszczepienie całych wiązek nitek hialuronowych, które tworzą pod skórą siatkę hialuronową, nazywa się Hydrolift i poprawia napięcie twarzy.

Efektem wprowadzenia nici hialuronowych jest nie tylko lifting, ale i nawilżenie, ujędrnienie i rewitalizacja skóry. Stosuje się je do uwydatnienia policzków, wypełnienia okolic jarzmowych, wypełniania bruzd nosowo-wargowych, niwelowania „doliny łez”, likwidację podłużnych zmarszczek, tzw. zmarszczek Myszki Miki i redukcję „chomików".

Mezoterapia igłowa medyczna

Bezpieczny, bezproblemowy i praktycznie bezbolesny zabieg dostarczający skórze substancji inicjujących regenerację i inne korzystne procesy. Polega na podaniu pod skórę bądź w głąb skóry substancji leczniczej poprzez iniekcję. Zależnie od stanu i potrzeb skóry pacjenta lekarz dobiera odpowiednie zestawy witamin, mikroelementów, wyciągów roślinnych (szczególnie w terapii cellulitu), koenzymów, kwasu hialuronowego, kwasów nukleinowych, krzemionki organicznej oraz innych substancji dobroczynnych dla skóry.

Mezoterapię stosowano początkowo przede wszystkim do terapii skóry głowy (np. przeciwko łysieniu), z czasem doceniono jej niebywałą skuteczność jako metody odmładzania skóry. W Klinikach ANNA PIKURA odpowiednio dobrane preparaty stosuje się do rewitalizacji skóry twarzy, szyi,dekoltu i dłoni oraz do ostrzykiwania skóry ciała w celu jej ujędrnienia, likwidacji cellulitu, eliminacji rozstępów oraz zmniejszenia nadmiernej tkanki tłuszczowej. Wykonuje się też zabiegi przeciwko wypadaniu włosów.


ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE - ODNOWA  KOLAGENOWA

Liposukcja ultradźwiękowa

Bezpieczny zabieg wykorzystujący nieinwazyjne fale ultradźwiękowe w celu likwidacji niechcianych komórek tłuszczowych. Umożliwia modelowanie sylwetki i redukcję centymetrów w obwodzie ciała. Sekretem nadzwyczajnej skuteczności zabiegu jest wprowadzenie za pomocą fal ultradźwiękowych kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV Graphite, którego zadaniem jest nie tylko wyszczuplenie, ale i wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych i uzupełnienie niedoboru kolagenu.

Dermomasaż za pomocą urządzenia TimeMachine

Naturalna, nieinwazyjna, nawiązująca do masażu ręcznego metoda eliminacji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej, niwelowania rozstępów, zmniejszania obrzęków, poprawy wyglądu skóry. Opiera się na kombinacji stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu), odbudowuje strukturę skóry, trwale poprawiając kondycję wszystkich tkanek w obrębie skóry. Efekty dermomasażu ulegają zwielokrotnieniu dzięki zastosowaniu kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV Graphite.

Laser sPTF+

Najnowocześniejszy na świecie, zaaprobowany przez amerykańską Food and Drug Administration, laser do zastosowań w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii, oparty na najnowszych osiągnięciach myśli medycznej i technicznej. Jego opatentowana technologia, łącząca energię świetlną i cieplną, ma przewagę nad dotychczas stosowanymi laserami zarówno pod względem bezpieczeństwa (eliminacja promieniowania UV, eliminacja ryzyka poparzeń), jak i osiąganych rezultatów (skuteczność na poziomie 98,8%).

Dzięki płynnemu, a zarazem precyzyjnemu doborowi funkcji pozwala wykonywać zabiegi o rozmaitym charakterze na zróżnicowanych powierzchniach skóry zarówno w obrębie naskórka (np. w przypadku przebarwień i zmian naczyniowych) jak i na poziomie skóry właściwej (co pozwala m.in. na usuwanie owłosienia).

Laser sPTF+ stosuje się do takich zabiegów jak depilacja, regeneracja i odmładzanie, zamykanie naczyń krwionośnych, likwidacja przebarwień oraz zwalczanie trądziku młodzieńczego i różowatego. Zabiegi są bezbolesne dzięki nowemu systemowi chłodzenia powietrzem (a nie jak w innych laserach wodą).

Rewitalizacja AP

Nieinwazyjne pobudzenie skóry do samodzielnej poprawy napięcia i elastyczności dzięki stymulacji tkanek za pomocą fal radiowych oraz kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV. Wyjątkowe właściwości regeneracyjne i przeciwstarzeniowe czynią z Rewitalizacji AP alternatywę dla zabiegów chirurgicznych.

AP Oxyluxe

Intensywna regeneracja wodno-tlenowa. Zaawansowana technologicznie metoda odbudowy i odmładzania skóry, oparta na synergii peelingu wodno-tlenowego i kolagenu aktywnego biologicznie. Dzięki swej łagodności zabieg jest znakomity nawet dla cer bardzo wrażliwych, naczyniowych i trądzikowych.

Intensywna regeneracja i odmłodzenie w tradycyjnej formie manualnej

  • Retix-C – kompleksowy zabieg odmładzający, rozjaśniający i wygładzający z witaminą C i retinolem
  • Zabiegi z komórkami macierzystymi jabłoni – Kwitnące Jabłonie i Deszcz Majowy
  • Kompleksowe zabiegi eksfoliacyjne – Migdałowy Rytuał i Wierzbowy Rytuał
  • AP Show&Shock – ekskluzywne modelująco-wyszczuplające kompleksowe zabiegi na ciało
  • Autorskie masaże firmowe
Zabiegi - Cennik


MEDYCYNA ESTETYCZNA


PLN

Toksyna botulinowa – usuwanie zmarszczek
 
1 partia 500 zł
2 partie 450 zł za jedną partię
3 partie 350 zł za jedną partię 
lwie zmarszczki do 450 zł
zmarszczki poziome czoła do 450 zł
kurze łapki od 350 zł
zmarszczki królicze od 150 zł
zmarszczki pod oczami od 100 zł
warga górna (zmarszczki palacza) od 200 zł
broda od 300 zł
podniesienie linii brwi i powiek (lift Mefisto) od 200 zł
podniesienie linii brody (lift Nefretete) od 500 zł
terapia bruksizmu (zgrzytania zębów) od 600 zł
Toksyna botulinowa – terapia nadpotliwości
 
 pachy  od 900 zł
 dłonie
 od 1800 zł
 stopy
 od 1800 zł
Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek
 
 bruzdy nosowo-wargowe do 950 zł
 bruzdy marionetki do 950 zł
 dolina łez od 1000 zł
 lwia zmarszczka od 450 zł
Kwas hialuronowy – powiększanie i ujędrnianie ust
od 850 zł cena obejmuje także znieczulenie
Nici liftujące PDO – lifting bez skalpela
100 zł jedna wszczepiona nić
Modelowanie owalu twarzy kwasem hialuronowym
 
nici hialuronowe od 1200 zł
wolumetria od 1800 zł
Lipoliza iniekcyjna (mezoterapia cellulitu)
1 ampułka Alydia 350 zł
Likwidacja miejscowych otłuszczeń preparatem Aqualyx
1 ampułka Aqualyx 450 zł
Mezoterapia igłowa

W zależności od użytego mezokoktailu:

 
Teosyal redencity I – light filling
Mezokoktaile:

450 zł

Twarz
od 450 zł
Szyja od 250 zł
Dekolt od 250 zł
Dłonie od 350 zł
Skóra głowy – terapia łysienia od 350 zł
Teosyal redencity – light filling od 450 zł
Mezolift – czysty kwas hialuronowy 450 zł
Light Eyes Ultra – okolica doliny łez od 300 zł
Osocze bogatopłytkowe - Regeneris
 od 800 zł
Hydrobalans - Restylane Vital
od 900 zł
Ginekologia estetyczna - Desirial
cena od 1600 zł

 

ZABIEGI FIRMOWE NA TWARZ

 

KWITNĄCE JABŁONIE - zabieg na twarz z witaminą C30% i komórkami macierzystymi dla każdego typu skóry, zwłaszcza dla skór zszarzałych, pozbawionych blasku oraz bardzo wrażliwych 300 zł
MIGDAŁOWY RYTUAŁ - zabieg złuszczający z kwasem migdałowym dla każdego rodzaju skóry wymagającej odmłodzenia, odświeżenia, wygładzenia, również dla skór bardzo wrażliwych twarz: 140zł, twarz+szyja+dekolt: 170zł
WIERZBOWY RYTUAŁ - zabieg złuszczający z kwasem salicylowym dla skór problematycznych, trądzikowych twarz: 150zł, twarz+szyja+dekolt: 180zł
RETIX C - zabieg odmładzający, rozjaśniający, regenerujący i wygładzający z retinolem 2% dla każdego rodzaju skóry 1 zabieg 200 zł
NATURALNA ENERGIA - zabieg odżywczy, dodający blasku, dla skór zszarzałych, z oznakami zmęczenia 200 zł
NATURALNA ODBUDOWA - zabieg łagodzący i wyciszający dla skór wrażliwych, płytko unaczynionych, z „pajączkami” 200 zł
NATURALNE UKOJENIE - zabieg dla mężczyzn oczyszczająco-łagodzący 200 zł
GLORIOUS TOUCH - masaż anti-aging twarzy, szyi i dekoltu+maska algowa AP, polecany dla każdego rodzaju cery, a szczególnie dla cery wymagającej nawilżenia i odmłodzenia 90 zł
OCZYSZCZANIE MANUALNE TWARZY + specjalnie dobrana maska algowa 150 zł
KOMPLEKSOWA ODNOWA  AP - zabieg obejmuje: oczyszczanie manualne+do wyboru: peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa lub mezoterapia bezigłowa+maska algowa, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry 300 zł

 

 ZABIEGI FIRMOWE NA OKOLICĘ OCZU

 
DESZCZ MAJOWY - zabieg odmładzający na okolicę oczu z witaminą C 30%, komórkami macierzystymi i kolagenem, dla każdego typu skóry, także bardzo wrażliwej

200 zł

NATURALNY LIFTING - zabieg przeciwzmarszczkowy na okolicę oczu. Kolagen aktywny biologicznie AP BIOAKTIV, algi, sonoforeza-spłycą zmarszczki i głęboko nawilżą.
 100 zł

 

ZABIEGI APARATUROWE NA TWARZ I CIAŁO

 
MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA MEZOFORTE - wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry w bezinwazyjny sposób; zalecana dla cer wymagających silnej regeneracji i nawilżenia
twarz: 160zł, twarz+szyja+dekolt: 200zł, 1 dowolna partia ciała: 245zł
PEELING KAWITACYJNY + maska algowa - zabieg oczyszczający, alternatywa dla tradycyjnego „wyciskania” dla każdego rodzaju skóry
 90 zł
MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA - zabieg oczyszczająco-złuszczający za pomocą głowicy diamentowej dla skór zanieczyszczonych, tłustych, mieszanych, starzejących się
 170 zł
REWITALIZACJA AP - lifting bez skalpela, unikatowa metoda łącząca oddziaływanie RF z kolagenem aktywnym biologicznie AP BIOAKTIV. Wskazania: widoczne objawy starzenia się skóry, zwiotczenia, cellulit
twarz+szyja+dekolt:200zł, 1 dowolna partia ciała: 200zł
AP OXYLUXE - oksybrazja, peeling wodno-tlenowy, oczyszczający skórę-alternatywa dla zabiegu mikrodermabrazji dla każdego rodzaju skóry, również dla skór bardzo wrażliwych i naczyniowych
 200 zł
LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA - usuwanie tkanki tłuszczowej, alternatywa dla liposukcji chirurgicznej
1 dowolna partia ciała: 200 zł
DERMOMASAŻ – usuwanie cellulitu Time Machine to zabieg oparty na połączeniu masażu podciśnieniowego ze stymulacją mechaniczną
 1 dowolna partia ciała:
 200 zł

LASEROTERAPIA - LASER SPTF+

- najnowocześniejszy laser mający przewagę nad dotychczas stosowanymi laserami zarówno pod względem bezpoieczeństwa, jak i osiąganych rezultatów. Skuteczność na poziomie 98,8%

 
FOTOODMŁADZANIE - TWARZ
 
 Całość 300 zł
 Twarz+szyja+dekolt 700 zł
 Szyja 150 zł
 Czoło
190 zł
 Policzki
190 zł
 Dekolt
250 zł
 ---> Aplikacja kolagenu do zabiegu  30 zł
 ---> Ampułka do zabiegu  30 zł
 ---> Maska algowa do zabiegu  30 zł
 ---> Aplikacja Kwasu hialuronowego do zabiegu  30 zł
 ---> Maska kremowa do zabiegu  20 zł
FOTOODMŁADZANIE - CIAŁO
 
 Ramiona
250 zł
 Dłonie
100 zł
 ---> Secret Gloves do zabiegu 50 zł
ZAMYKANIE NACZYNEK - TWARZ
 
 Całość
300 zł
 Pojedyncze naczynko (cena ustalana w czasie dermokonsultacji)
 od 50 - 200 zł
 Nos / skrzydełka nosa  od 100 - 150 zł
 Policzki
 200 zł
ZAMYKANIE NACZYNEK - CIAŁO
 
 Nogi (cena ustalana w czasie dermokonsultacji)
150-500 zł
USUWANIE PRZEBARWIEŃ - TWARZ
 
 Całość
300 zł
 Nos
150 zł
 Policzki
200 zł
 Czoło
200 zł
 Dekolt
250 zł
USUWANIE PRZEBARWIEŃ - CIAŁO
 
 Dłonie
250 zł
 ---> Mikrodermabrazja do zabiegu 50 zł
 ---> Secret Gloves do zabiegu 50 zł
 ---> Mikrodermabrazja + Secret Gloves do zabiegu 90 zł
 Plecy (cena ustalana podczas dermokonsultacji)
200 - 800 zł
ZWALCZANIE TRĄDZIKU
 
 Twarz  od 100 zł za jedną partię
 Ciało (cena ustalana podczas dermokonsultacji)
 150-300 zł
FOTODEPILACJA - TWARZ
 
 Całość
200-250 zł
 Baczki
250 zł
 Broda
150 zł
 Policzki
150 zł
 Górna warga (wąsik) 150 zł
FOTODEPILACJA - CIAŁO
 
Łydki (z kolanami) 400 zł
Uda (przód + tył) 400 zł
Linia bikini 150 - 200 zł
Bikini pełne 250 zł
Pachy 150 zł
Kark 190 zł
Ramiona 150 - 200 zł
Przedramiona 150 - 200 zł
Brzuch 200 zł
Pośladki 200 zł
Tors od 250 zł
Plecy ½ góra 250 zł
Plecy ½ dół 250 zł
Plecy całość 450 zł
Brodawki piersiowe 120 zł

ZABIEGI FIRMOWE NA CIAŁO

 
PUSH-UP - zabieg ujędrniająco-modelujący na biust
160 zł
ARM-STRONG - zabieg ujędrniający na wewnętrzną część ramion
150 zł
BELLY-AWAY - zabieg ujędrniająco-wyszczuplający na brzuch
160 zl
SLIM-FIT - zabieg wyszczuplająco-wygładzający na uda
200 zł
BOTTOM-UP - zabieg modelująco-ujędrniający na pośladki
190 zł
GOODBYE CELLULITE - ujędrniający masaż bańką chińską+kolagen+maska algowa
200 zł
FIT BODY - zabieg wyszczuplający: liposukcja ultradźwiękowa+kolagen+maska algowa
brzuch: 150 zł
uda: 200 zł

MASAŻE

 
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

100 zł

RENEWING TOUCH - odprężająco-relaksujący masaż pleców
100 zł
CALMING TOUCH - relaksacyjny masaż ciała
120 zł
VITALITY TOUCH - odprężająco-relaksacyjny masaż karku
60 zł
EASTERN TOUCH - antystresowo-regeneracyjny masaż ciała
140 zł
SHAPELY TOUCH - masaż odchudzający/antycellulitowy ud i pośladków
100 zł
MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ - relaksujący, znakomity w walce z cellulitem 70 zł
MASAŻ KLASYCZNY CZĘŚCIOWY - masaż wybranej części ciała 80 zł
REFLEKSOLOGIA - masaż dłoni/stóp. Usprawnia krążenie krwi, przywraca równowagę biologiczną organizmu 60 zł

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

 
SECRET GLOVES - zabieg silnie regenerujący dłonie
50 ZŁ
MIKRODERMABRAZJA DŁONI + kolagen AP BIOAKTIV + Secret GLOVES - zabieg rozjaśniający skórę dłoni, poprawiający elastyczność, nadający aksamitną gładkość, polecany dla zniszczonych dłoni lub z przebarwienami
120 zł
MANICURE/PEDICURE TRADYCYJNY manicure:55-60zł (french)
pedicure: 80-85zł (french)
MANICURE/PEDICURE HYBRYDOWY SHELLAC - pozwala cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami dłużej od klasycznego manicure/pedicure
manicure hybrydowy: 80-100zł (french), pedicure hybrydowy: 100-120zł (french)
MALOWANIE PAZNOKCI 1 kolor 30 zł
MALOWANIE PAZNOKCI FRENCH 35 zł
MALOWANIE PAZNOKCI OZDOBNE 40 zł

DROBNE ZABIEGI KOSMETYCZNE

 
DEPILACJA WOSKIEM
 
Nad górną wargą 15-40 zł
Broda 20-40 zł
Twarz 30-70 zł
Plecy 70-100 zł
Plecy+ramiona 100-140 zł
Nogi 90-120 zł
Łydki + kolana 55 zł
Uda 50-60 zł
Bikini 40-60zł
Ręce 30-60 zł
Przedramiona od 30 zł
Pachy 30-40 zł
Klatka piersiowa 60-100 zł
PIELĘGNACJA BRWI I RZĘS
 
Regulacja brwi (pęsetą) 15-40 zł
Henna rzęs lub brwi  20 zł
henna brwi i rzęsy+regulacja 35 zł

KOSMETYKI ANNA PIKURA

 
KOLAGENY AKTYWNE BIOLOGICZNIE
 
KOLAGEN AP BIOAKTIV WHITE - 50ML
TWARZ , SZYJA, DEKOLT   
209 zł
KOLAGEN AP BIOAKTIV GREY - 50ML
CIAŁO   
209 zł
KOLAGEN AP BIOAKTIV GRAPHITE - 50ML
WŁOSY, PAZNOKCIE, DŁONIE I STOPY
209 zł
KOLAGEN AP BIOAKTIV INTIMATE FOR WOMAN - 50ML
ZEWNĘTRZNE ŻEŃSKIE NARZĄDY PŁCIOWE
249 zł
KOLAGEN AP BIOAKTIV PLUS - 50ML
TWARZ, SZYJA, DEKOLT
610 zł
KOLAGEN AP BIOAKTIV SENSATION - 30SZT
SUPLEMENT DIETY W KAPSUŁKACH
209 zł
NATURALNE KREMY BOTANICZNE
 
SACRUM 50 ML
NIEWYCZERPANE ŹRÓDŁO MŁODOŚCI
1 500 zł
POETICA  5OML
INTENSYWNIE REGENERUJĄCY KREM DO CERY DOJRZAŁEJ , NA NOC   
610 zł
MAGICAL  50ML
BŁYSKAWICZNIE UPIĘKSZAJĄCY I WYGŁADZAJĄCY KREM DO CERY DOJRZAŁEJ EFEKT LIFTINGU
300 zł
SENSILOGY 50ML
KREM PIELĘGNUJĄCY CERĘ NACZYNKOWĄ
300 zł
MATMATIQUE  50ML
MATUJĄCY KREM REGULUJĄCY PROCESY
GRUCZOŁÓW ŁOJOWYCH, CERA MIESZANA I TŁUSTA
240 zł
DOUXMATIQUE  50ML
CAŁODOBOWY INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY KREM, CERA SUCHA, POZBAWIONA JĘDRNOŚCI
280 zł
SUCCESSLOGY   50ML
PRZECIWZMARSZCZKOWY REGENERUJĄCY KREM DO CERY DOJRZAŁEJ , DZIENNY
300 zł
HYDROLOGY    50ML
NAWILŻAJĄCY KREM DLA SKÓRY MIESZANEJ I SUCHEJ
240 zł
SERENOLOGY  25ML
PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM POD OCZY DLA CERY DOJRZAŁEJ
300 zł
VISIOLOGY  25ML
PIELĘGNUJĄCY I ROZJAŚNIAJĄCY KREM POD OCZY REDUKUJĄCY OBRZĘKI I ZASINIENIA
300 zł

* Podane ceny są orientacyjne. Dokładna  cena zabiegu ustalana jest przez lekarza przed zabiegiem i zależy od ilości zużytego preparatu.


Zadaj pytanie | Umów wizytę ⇓
Klinika Odnowy Kolagenowej Anna Pikura
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie lub sprawdzimy dostępne terminy i powiadomimy Cię wkrótce.

Wpisz treść zapytania lub informacje na temat wizyty:
Płeć  
Imię *
Nazwisko *
Wiek  
Kraj i miasto  
Telefon *
E-mail *
Termin wizyty
Rodzaj wizyty


ANTYSPAM * - podaj wynik 5-2 =
Dodaj załączniki:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
* pola obowiązkowe
   
Lokalizacja:
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej