Jesteś tym, czym oddychasz - zadbaj o swoje zdrowie

Hasło jesteś tym co jesz, jest wszystkim dobrze znane, równie ważne jednak powinno być hasło jesteś tym czym oddychasz, ponieważ jakość powietrza  jest równie ważna jak dobre i wartościowe odżywianie. Jakość powietrza w sezonie grzewczym ,szczególnie w dużych miastach jest bardziej niż zła, co bardzo negatywnie wpływa na organizm człowieka i jego zdrowie. Najbardziej narażone są oczywiście dzieci i osoby starsze co nie znaczy, że poza tymi grupami jakość powietrza wpływa w sposób nieznaczny.

Oczyszczace powierza

Warto zadbać o to czym oddychamy, chociażby we własnym domu. Pomoże  tym z pewnością goodair oczyszczacz powietrza, urządzenie z segmentu sterylizacji powietrza.

Goodair oczyszczacz powietrza co znajdziemy na polskim rynku?

Polski rynek oczyszczaczy powietrza stale się rozwija, a w sklepach pojawiają się coraz nowsze i lepsze produkty, a także nowsi producenci. W profesjonalnych sklepach wybór urządzeń do sterylizacji powietrza jest naprawdę duży, z powodzeniem znajdziemy:

  • oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji
  • oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji i nawilżania
  • oczyszczacze powietrza bez funkcji nawilżania i jonizacji

Oczywiście będą się one rożniły również powierzchnią i wydajnością oczyszczania, wielkością, wyposażeniem wnętrza, czyli sposobem filtracji, jak również funkcjami, oraz samym wyglądem. Wybierając swój pierwszy goodair oczyszczacz powietrza, warto zaznajomić się nieco z tematem i wiedzieć na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Znamy korzyści płynące z korzystania z oczyszczacza powietrza, wiemy, jakie modele znajdują się na rynku, jesteśmy zdecydowani na zakup z pewnością pojawi się pytanie: jaki oczyszczacz powietrza wybrać? Aby nieco ułatwić wybór podpowiemy na jakie 3 pytanie powinieneś  sobie odpowiedzieć zanim wybierzesz się do sklepu.

  • Po pierwsze na jakiej powierzchni ma pracować urządzenie- to niezwykle ważne pytanie, ponieważ pod tym kątem będziemy dopasowywać wielkość oczyszczacza. Oczyszczacz o powierzchni oczyszczania wynoszącej 25 m2 nie poradzi sobie na powierzchni  80 m2, dlatego warto zdecydować w jakim pomieszczeniu swoje miejsce znajdzie nasz oczyszczacz powietrza.
  • Po drugie-jakie funkcje są dla nas ważne- jeśli mieszkamy w miejscu, gdzie problem np. ze smogiem jest bardzo duży należy postawić na takie modele wyposażone w filtr HEPA, a także stosujących dwuetapową filtrację, natomiast jeśli dodatkowo borykamy się z problemem suchego powietrza należy zdecydować się na model z dodatkową funkcją nawilżania. Producenci bardzo często proponują ciekawe rozwiązania jak punktowa jonizacji, czy możliwość sterowania telefonem.
  • Po trzecie kwestie finansowe- warto w pewnym sensie określić budżet jaki zamierzamy przeznaczyć na zakup oczyszczacza, wówczas zawęzimy nieco obszar poszukiwań do konkretnej ceny.

Odpowiadając na powyższe pytania, choć trochę odpowiemy sobie na pytanie jaki oczyszczacz powietrza wybrać. Warto także udać się do profesjonalnego sklepu, w którym możemy liczyć na doradztwo w kwestii wyboru najlepszego urządzenia do pracy w domu, mieszkaniu, czy biurze. Oczyszczacz powietrza to doskonały i prosty sposób na eliminację zanieczyszczeń, a tym samym na zadbanie o zdrowie i samopoczucie swoje i swoich najbliższych.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej