Leczenie niepłodności

 • Leczenie niepłodności

  Niepłodność dotyka milionów ludzi. Medycyna stara się znaleźć skuteczne sposoby walki z tym problemem. Pary, które pragną mieć dziecko, mogą skorzystać z różnych metod diagnostyki oraz leczenia. Jeśli pomimo starań w ciągu roku nie dochodzi do zajścia w ciążę, warto odwiedzić specjalistę, który zleci szereg badań oraz zasugeruje dalsze postępowanie.

 • Leczenie nieplodności

  Posiadanie dziecka to marzenie praktycznie każdej pary. Czasami jednak nie można, zły los nie daje nam potomka mimo, że bardzo się o niego staramy. Mija kolejny miesiąc waszych starań o dziecko a efektów tego nie widać? Zastanawiacie się którego z was dotyczy problem? W takim przypadku należy udać się do specjalisty.

 • Wenerologia

  Zwane inaczej chorobami przenoszonymi droga płciową, choroby weneryczne są w dużej mierze skutkiem uprawiania stosunku z osobą chorą oraz nie zastosowania odpowiedniego zabezpieczenia. Coraz większa swoboda seksualna powoduje również, że obecnie możemy spotkać się z nasileniem tego problemu.

 • Zdrowie

  Impotencja jest problemem, który dotyka nie tylko mężczyzn w starszym wieku, może być utrapieniem także tych, którzy na pierwszy rzut oka wydają się zdrowi i pełni sił witalnych. Impotencja to brak erekcji, czy też ejakulacji pomimo różnych sposobów stymulacji seksualnej. Źródłem braku erekcji mogą być więc choroby dotykające nasz organizm. Jakie to choroby?

 • Ginekologia

  Zespół policystycznych jajników (PCOS) to schorzenie dotyczące wielu kobiet w wieku rozrodczym. Wbrew pozorom choroba ta swoje oznaki daje już w dość młodym wieku, jednak objawy są dość często bagatelizowane, choć niesłusznie, bo im wcześniej PCOS zostanie zdiagnozowane, tym większe szanse na złagodzenie objawów choroby.

 • Viagra - niebieska tabletka, która rozwiązuje wszystkie seksualne problemy mężczyzn. Dla wielu jednak niedostępna z uwagi na konieczność posiadania recepty. A ponieważ wizyta u specjalisty jest dość krępująca i wstydliwa, panowie wolą borykać się z zaburzeniami erekcji w samotności. Na szczęście teraz każdy potrzebujący mężczyzna może zdobyć skuteczną tabletkę, dzięki której życie seksualne znów zacznie nabierać kolorowych barw.

 • Leczenie niepłodności

  Rezygnacja z używek? Niekoniecznie. Badania przeprowadzone przez brytyjskich uczonych pokazują, że na płodność wpływa co innego.

Leczenie na raty OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej