Leczenie niepłodności

 • Dermatologia

  Wakacyjny luz, relaks i… niezobowiązujące kontakty seksualne. Brzmi znajomo? Niestety „przygoda na jedną noc” i to bez zabezpieczenia w postaci prezerwatywy, stała się bardzo powszechnym zjawiskiem, które może nieść ze sobą poważne konsekwencje. Nieplanowana ciąża, HIV, kiła to tylko niektóre z nich. Warto przypomnieć czym może skończyć się chwila wakacyjnego zapomnienia.

 • Leczenie niepłodności

  Endometrioza, nazywana potocznie „plagą młodych kobiet” to obecnie jedna z najczęściej występujących przyczyn niepłodności kobiet pomiędzy 25 a 30 rokiem życia. Jest jednym z głównych powodów bardzo silnych zespołów bólowych miednicy mniejszej, pojawiających się zwykle w dniach poprzedzających krwawienie miesiączkowe i występujących aż do jego zakończenia.

 • Leczenie niepłodności

  Mówi się, że niepłodność to choroba naszych czasów. Postęp medycyny powoduje, że proponowanych jest coraz więcej sposobów zwalczania tej dolegliwości. Poniżej znajdziecie kilka porad dla osób, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko. Do jakich lekarzy powinny się zwrócić po pomoc i o co ich zapytać? Sprawdźcie.

 • Informacje

  Fizjologiczne starzenie się organizmu niesie za sobą wiele zmian. Jedną z nich są zaburzenia potencji, czyli dolegliwości bezpośrednio związane ze sprawnością seksualną. To przypadłość, która kształtowana jest przez szereg różnych czynników. Bez wątpienia, zaburzenia sprawności seksualnej wywoływane są głównie przez tzw. andropauzę,

 • Leczenie niepłodności

  Niepłodność dotyka milionów ludzi. Medycyna stara się znaleźć skuteczne sposoby walki z tym problemem. Pary, które pragną mieć dziecko, mogą skorzystać z różnych metod diagnostyki oraz leczenia. Jeśli pomimo starań w ciągu roku nie dochodzi do zajścia w ciążę, warto odwiedzić specjalistę, który zleci szereg badań oraz zasugeruje dalsze postępowanie.

 • Leczenie nieplodności

  Posiadanie dziecka to marzenie praktycznie każdej pary. Czasami jednak nie można, zły los nie daje nam potomka mimo, że bardzo się o niego staramy. Mija kolejny miesiąc waszych starań o dziecko a efektów tego nie widać? Zastanawiacie się którego z was dotyczy problem? W takim przypadku należy udać się do specjalisty.

 • Wenerologia

  Zwane inaczej chorobami przenoszonymi droga płciową, choroby weneryczne są w dużej mierze skutkiem uprawiania stosunku z osobą chorą oraz nie zastosowania odpowiedniego zabezpieczenia. Coraz większa swoboda seksualna powoduje również, że obecnie możemy spotkać się z nasileniem tego problemu.

 • Zdrowie

  Impotencja jest problemem, który dotyka nie tylko mężczyzn w starszym wieku, może być utrapieniem także tych, którzy na pierwszy rzut oka wydają się zdrowi i pełni sił witalnych. Impotencja to brak erekcji, czy też ejakulacji pomimo różnych sposobów stymulacji seksualnej. Źródłem braku erekcji mogą być więc choroby dotykające nasz organizm. Jakie to choroby?

 • Ginekologia

  Zespół policystycznych jajników (PCOS) to schorzenie dotyczące wielu kobiet w wieku rozrodczym. Wbrew pozorom choroba ta swoje oznaki daje już w dość młodym wieku, jednak objawy są dość często bagatelizowane, choć niesłusznie, bo im wcześniej PCOS zostanie zdiagnozowane, tym większe szanse na złagodzenie objawów choroby.

 • Viagra - niebieska tabletka, która rozwiązuje wszystkie seksualne problemy mężczyzn. Dla wielu jednak niedostępna z uwagi na konieczność posiadania recepty. A ponieważ wizyta u specjalisty jest dość krępująca i wstydliwa, panowie wolą borykać się z zaburzeniami erekcji w samotności. Na szczęście teraz każdy potrzebujący mężczyzna może zdobyć skuteczną tabletkę, dzięki której życie seksualne znów zacznie nabierać kolorowych barw.

 • Leczenie niepłodności

  Rezygnacja z używek? Niekoniecznie. Badania przeprowadzone przez brytyjskich uczonych pokazują, że na płodność wpływa co innego.

Leczenie na raty OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej