Chirurgia plastyczna

 • Uroda

  Anemia, czyi niedokrwistość, jest jedną z najczęściej występujących chorób krwi. Najczęstszą przyczyną niedokrwistości jest niedobór żelaza biorącego udział w produkcji hemoglobiny. Jednym z objawów anemii jest nadmierne wypadanie włosów, które można leczyć na kilka sposobów.

 • Ginekologia plastyczna

  Waginoplastyka jest zabiegiem operacyjnym, na który decyduje się coraz większa ilość kobiet w Polsce. Trudno się temu dziwić, gdyż aż 90% pań, które urodziły dzieci, wskazuje na znaczny dyskomfort pochwy po porodzie. Na czym polegają poszczególne zabiegi? Jakie są ich wskazania i przeciwwskazania? Dowiedz się już teraz.

 • Ginekologia estetyczna

  Wygląd zewnętrzny od zawsze stanowił ważny aspekt w życiu każdej kobiety. Komfort psychiczny kobiety to jednak nie tylko kwestia wizualna. Coraz więcej pań poddaje się poprawkom w miejscach intymnych, po których nabierają pewności siebie, zwiększając tym samym poczucie własnej wartości. Jakie zabiegi najczęściej wykonywane są w klinikach medycyny estetycznej?

 • Chirurgia plastyczna

  W dziedzinie medycyny estetycznej dzięki jednemu zabiegowi można pozbyć się zbędnego tłuszczu oraz ujędrnić skórę brzucha. Jest nim naturalnie liposukcja, która dzięki rozwojowi technologii odbywa się w sposób sprawniejszy i mniej dotkliwy dla klienta.

 • Chirurgia plastyczna

  Mężczyzna z dużym biustem to rzeczywiście niecodzienny widok. Okazuje się jednak, że jest to możliwe. Najczęściej przyczyną rosnących piersi u osób płci męskiej jest ginekomastia. To choroba, której podłożem są przede wszystkim wahania hormonalne. Ale nie tylko. Dowiedz się więcej o tym krępującym schorzeniu.

 • Chirurgia plastyczna

  Wiele kobiet nie jest zadowolonych z wyglądu swoich piersi, ponieważ uważają, iż są zbyt małe. Jak powiększyć biust? Idealnym zabiegiem, który pomoże poprawić wygląd biustu, jest powiększanie piersi implantami, z którego obecnie korzysta wiele kobiet. Co jednak należy wiedzieć o powiększaniu piersi specjalnymi implantami?

 • Chirurgia plastyczna

  Każdego roku odnotowuje się wzrost liczby operacji plastycznych, które mają na celu powiększenie piersi. Są przecież one atrybutem kobiet i wpływają na atrakcyjność zewnętrzną. Z tej możliwości korzystają przede wszystkim panie, dla których implanty piersi są sposobem na pozbycie się kompleksów, ale czy implanty są na pewno zdrowe?

 • Chirurgia plastyczna

  Operacja powiększająca biust staje się decyzją kobiet, które z różnych przyczyn cechuje niezadowolenie z wyglądu piersi, wpływające na całokształt samopoczucia i jakości życia. Chirurgiczna ingerencja w wygląd biustu staje się w tej sytuacji najbardziej adekwatnym rozwiązaniem, przynoszącym szybkie i zadowalające rezultaty.

 • Transplantacja włosów

  Zmniejszająca się ilość włosów psuje nie tylko ogólny wygląd człowieka, ale co jeszcze gorsze niekorzystnie wpływa również na jego samopoczucie oraz sposób, w jaki sam siebie postrzega. A zatem transplantacja włosów to scenariusz coraz częściej brany pod uwagę. Taki zabieg pozwala znowu cieszyć się atrakcyjnym wyglądem, poprawiając jednocześnie poczucie własnej wartości.

 • Chirurgia plastyczna

  Plastyka powiek należy do zabiegów chirurgii plastycznej, które mają poprawić wygląd twarzy. Z biegiem czasu skóra w wielu miejscach ulega osłabieniu i licznym przemianom, co wpływa na jej kondycję i wygląd. Im delikatniejsza i cieńsza jest jej warstwa w danym części ciała, tym bardziej skóra jest narażona tak na upływ czasu, jak również wpływ licznych czynników zewnętrznych.

 • Chirurgia plastyczna

  Polacy coraz więcej uwagi przykładają do swojego wyglądu, ponieważ chcą wyglądać zdrowiej, młodziej i atrakcyjniej. Rynek usług chirurgii estetycznej w ostatnim czasie, idąc naprzeciw potrzeb pacjentów, bardzo się w Polsce rozwinął. Kiedy przyszły pacjent podejmie już decyzję o wykonaniu zabiegu musi dokonać wyboru odpowiedniej kliniki.

 • Ginekologia plastyczna i estetyczna

  Waginoplastyka to termin z zakresu ginekologii estetycznej, polegający na skorygowaniu szerokości pochwy. Zabieg polega wprost na uelastycznieniu mięśni pochwy. Dzięki zastosowaniu takiej metody leczenia, pacjentki mają przede wszystkim możliwość poprawy jakości życia seksualnego do czasów sprzed porodu.

 • Chirurgia plastyczna

  Plastyka i modelowanie łydek to zabieg dedykowany osobom, które pomimo stosowana specjalnej diety oraz specjalnych ćwiczeń, nie są w stanie osiągnąć wymarzonych kształtów. Zasadniczo istnieją dwie metody. Pierwsza to wszczepenie implantów, nastomiast druga to modelowanie łydek żelem Macroline. Jaką metodę wybrać?

 • Chirurgia plastyczna

  Zadaniem chirurgii plastycznej jest nie tylko poprawianie tego, co według subiektywnej oceny czy trendów nie jest idealne. Zabieg rekonstrukcji ucha to w rzeczywistości odtworzenie elementu ciała, którego efektem ma być po prostu nadanie normalnego wyglądu pacjentowi. Pamiętajmy, że jest to bardzo skomplikowany i precyzyjny zabieg, więc z pełną rozwagą należy wybrać klinikę.

 • Laryngologia | Chirurgia plastyczna

  Skrzywienie przegrody nosowej najczęściej spowodowane jest uwarunkowaniem genetycznym lub urazem. Korekta skrzywionej przegrody nosowej to nie tylko zabieg, który ma poprawić ogólny wygląd twarzy. Ten defekt powoduje wiele dolegliwości, a w tym między innymi: zaburzenia węchu, krwotoki z nosa, niedrożność nosa, częste stany zapalne, silne i nawracające bóle głowy.

 • Ginekologia plastyczna

  Perineoplastyka, to laserowe modelowanie i rewitalizacja krocza. Ciało kobiety zmienia się z upływem czasu, a poród, operacja, czy wypadek są dodatkowym obciążeniem dla organizmu, a co za tym idzie, powodują wizualne i fizyczne zmiany. Zadaniem perineoplastyki jest odmłodzenie, odtworzenie intymnej części ciała. Na czym polega zabieg perineoplastyki?

 • Ginekologia plastyczna

  Przerośnięte i zniekształcone lub niesymetryczne wargi sromowe są często przyczyną wielu kłopotów w życiu codziennym. Labioplastyka to zabieg z pogranicza chirurgii i ginekologii plastycznej polegający na zmianie wielkości i skorygowaniu wyglądu warg sromowych mniejszych i większych. Dodatkowo wargom sromowym większym przywracana jest odpowiednia sprężystość.

 • Chirurgia plastyczna

  Oprócz brzucha, to właśnie uda są miejscem, gdzie tkanka tłuszczowa odkłada się najszybciej. Niestety jest to również miejsce, które niezbyt chętnie poddaje się ćwiczeniom, które doprowadziłyby do zmniejszenia ich obwodu. W przypadku, gdy kobieta uważa, że nie pomagają jej już ani ćwiczenia, ani dieta, może zawsze udać się do specjalisty chirurgii plastycznej.

 • Chirurgia plastyczna

  Zabieg modelowania pośladków własnym tłuszczem zazwyczaj łączony jest z zabiegiem liposukcji. Metoda polega na przemieszczeniu własnego tłuszczu pacjentki z miejsc, gdzie jest zbędny, w strefę pośladków. Tak naprawdę, najlepiej przygotowane są tkanki do przeszczepu do pośladków, pobrane w procesie liposukcji wodnej.

 • Chirurgia plastyczna

  Moda na jędrne, duże pośladki dotarła już z Brazylii do Europy. Co zrobić, jeśli natura nie obdarzyła nas wymarzonymi pośladkami? Z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna, która oferuje kilka metodę, która polega na wszczepieniu implantów. Proponowane implanty są produkowane w trzech rozmiarach, które różnią się dodatkowo kształtem, powłoką, wypełnieniem a nawet wagą.

 • Transplantacja włosów

  Przeszczepianie mieszków metodą FUE jest obecnie najbardziej cenioną medyczną metodą przeszczepiania włosów. Pełna nazwa z języka angielskiego to follicular unit extraction. Metoda FUE dedykowana jest wszystkim osobom, które borykają się problemem łysienia, dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Na czym polega zabieg?

 • Chirurgia plastyczna | Urologia

  Wygląd narządów intymnych ma duże znaczenie nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Seks jest nieodłączną sferę życia, więc jakakolwiek ułomność w tej strefie, może stanowić dużą barierę w osiąganiu satysfakcji z życia intymnego. Może powodować wstyd a nawet zahamowanie, a w efekcie problemy psychologiczne.

 • Chirurgia plastyczna | Medycyna estetyczna

  Nici dr Serdeva to metoda bezbliznowego liftingu. Jest to obecnie jeden z najnowocześniejszych zabiegów, który bez użycia skalpela i bolesnych procedur, pozwala na odmłodzenie i poprawę wyglądu i to nie tylko twarzy, ale dowolnej partii ciała. Zabiegowi można poddać się w każdym wieku. Metoda ta nie pozostawia żadnych blizn i nie wymaga typowych procedur operacyjnych.

 • Chirurgia plastyczna

  Niestety zdarza się, iż mastektomia obejmuje odjęcie całej piersi. Wtedy wkracza specjalista chirurg plastyczny, który dokonuje nie tylko rekonstrukcji kształtu piersi, ale również rekonstruuje brodawkę i otoczkę sutkową. Dopiero wtedy uważa się, iż został dokonana pełna rekonstrukcja, bo przecież chodzi o to, aby nowe, zdrowe piersi swym wyglądem, były najbardziej zbliżone do naturalnych.

 • Chirurgia plastyczna

  Zabieg wszczepienia kości policzkowych powoduje przede wszystkim całkowitą zmianę twarzy. Wszystko po to, aby uzyskać wymarzony wygląd, optycznie odmłodzić twarz i zmienić jej kontur. W wielu przypadkach zabieg wszczepienia implantów kości policzkowych, łączony jest z zabiegami liftingującymi twarz. Jak wygląda i na czym polega zabieg?

 • Chirurgia plastyczna

  Zabieg chirurgiczny, polegający na umieszczeniu implantów mięśni ramion dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Operacja znajduje zastosowanie w przypadku, gdy pacjent pomimo wielu godzin na siłowni nie uzyskuje wymarzonej sylwetki, ale również w przypadku, gdy należy wykonać korektę pourazową. Na czym polega zabieg rekonstrukcji mięśni ramion?

 • Chirurgia plastyczna

  Chirurgia plastyczna idzie coraz dalej, aby zaspokoić wymagania swoich pacjentów i pacjentek. Już nie tylko stanowi pomoc przy poprawianiu urody ze względu na zmiany wynikające z upływu czasu, czy nagłych sytuacji życiowych. Obecnie chirurgia plastyczna pozwala na realizację marzeń, dotyczących wyglądu. Przykładem może być chirurgiczna zmiana kształtu oka.

 • Chirurgia

  Chirurgiczne usunięcie gruczołów potowych to rozwiązanie dedykowane osobom, które na co dzień borykają się z nadmierną potliwością, a inne, tradycyjne metody, w tym leki oraz zabiegi medycyny estetycznej (np. botoks) nie przynoszą pożądanych efektów. Na czym polega zabieg i jakie są przeciwwskazania do chirurgicznego zabiegu leczenia nadpotliwości pach?

 • Chirurgia plastyczna

  Implant brody to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą lub muszą poprawić wygląd swojego podbródka i brody, gdyż ta którą posiadają, zaburza proporcje twarzy lub po prostu im nie odpowiada. Pacjenci najczęściej narzekają, że mają niekształtną, zbyt małą lub nazbyt cofniętą brodę. W takich przypadkach można dokonać plastyki brody implantem.

 • Chirurgia plastyczna

  Implanty mięśni piersiowych to rozwiązanie dla mężczyzn, którzy pomimo wielu godzin spędzonych na siłowni, nie mogą uzyskać pożądanych efektów. Jest to również idealne rozwiązanie w przypadku, gdy osoba doznała wypadku, w efekcie którego nastąpiło zniekształcenie klatki piersiowej. Na czym polega zabieg powiększania klatki piersiowej implantami?

 • Chirurgia plastyczna dzieci

  Dziecko, które urodzi się z rozszczepem podniebienia, czy wargi nie musi być pozostawione samemu sobie. Chirurgiczne usunięcie tego defektu już nie stanowi problemu. Wykonanie tego zabiegu we wczesnym dzieciństwie, zabezpiecza dziecko przed wszelkimi problemami w późniejszym życiu. Należy pamiętać, iż nie są to tylko kosmetyczne defekty.

 • Ginekologia plastyczna

  Zabieg usunięcia błony dziewiczej - hymenotomia wchodzi w zakres ginekologii plastycznej. Zabieg dedykowany jest kobietom, u których stwierdzono częściowe lub całkowite jej zrośnięcie. U kobiet z takimi problemami współżycie jest jednoznaczne z ogromnym bólem, a także zrośnięta błona może powodować zatrzymanie menstruacji, co wymaga chirurgicznego usunięcia.

 • Chirurgia plastyczna

  Lifting twarzy metodą Macs Lift, uważany jest obecnie za najbardziej innowacyjny rodzaj zabiegu, pomocny w walce ze skutkami starzenia. Metoda Macs Lift polega na usunięciu nadmiaru zwiotczałej skóry oraz zmarszczek. Wykonuje się to poprzez odpowiednie naciągnięcie skóry twarzy, w wyniku czego następuje wygładzenie fałd, zmarszczek a nawet bruzd.

 • Chirurgia plastyczna

  Brachioplastyka to operacja plastyczna, polegająca na plastyce ramion. Zabieg dedykowany jest osobom, które zmagają się z następującymi problemami: zwiotczenie skóry ramion wynikające z procesu starzenia, rozciągnięcie skóry ramion po znacznej utracie wagi po odchudzaniu, jak i również ramiona opadające, czyli tak zwane skrzydła nietoperza.

 • Chirurgia plastyczna

  Niestety z wiekiem najbardziej działa prawo grawitacji i dotyczy to również powiek. Opadające powieki powodują postarzanie się twarzy, a nawet zwężenie pola widzenia. Worki pod oczami, to też już nie jest problem. Blepharoplastyka to zabieg korekcji, plastyki powiek górnych, dolnych lub obu jednoczesnie. Zabieg może być łączony z face-liftingiem lub podnoszeniem brwi.

 • Chirurgia plastyczna

  Lifting brwi metodą Endotine Transbleph to endoskopowy lifting brwi. Jest to obecnie jeden z najmniej inwazyjnych zabiegów tego typu. Metoda ta, polega na wszczepieniu pod skórę pacjenta niewielkiego implantu, który podnosi ku górze łuki brwiowe. Zabieg przeznaczony jest w szególności dla osób z problemem opadłego łuku brwiowego.

 • Transplantacja włosów

  Przeszczep włosów metodą S.A.F.E.R. to metoda polegająca na przeszczepianiu pojedynczych zespołów mieszkowych. Pełna nazwa urządzenia brzmi Suction Assisted Follicular Extraction and Re-implantation. Urządzenie jest rewolucyjne, jeśli chodzi o funkcjonalność, gdyż mieszki włosowe mogą być pobierane z wielu miejsc. Transplantacja włosów tą metodą ma bardzo dużo zalet.

 • Chirurgia plastyczna

  Liposukcja wodna Body-Jet WAL to jedna z najnowocześniejszych, najbardziej precyzyjnych metod liposukcji, pośród obecnie dostępnych. Do tej szczególnej metody stosowane jest specjalne urządzenie Body–Jet z technologią WAL (ang. Water-Jet Assisted Liposuction). Dzięki temu zabiegowi, możemy jednocześnie likwidować tkankę tłuszczową i modelować sylwetkę.

 • Chirurgia plastyczna

  Liposukcja techniką tumescent jest jedną z najbardziej popularnych metod modelowania sylwetki. Jest to metoda znacznie mniej uciążliwa od techniki suchej, tak zwanej tradycyjnej oraz niektórych technik mokrych, czy bardzo mokrych. Zabieg z zastosowaniem technologii tumescent jest również znacznie bezpieczniejszy od innych metod liposukcji.

 • Zdrowie

  Po ciąży i karmieniu biust bardzo się zmienia. Im jesteśmy starsze, tym bardziej widoczne i trudniejsze do zredukowania są zmiany. Jeśli nie dopuścimy się poważnych zaniedbań, przywrócimy mu jędrność i kształt zbliżony do poprzedniego pod warunkiem, że odpowiednio o piersi zadbamy i to niekoniecznie decydując się na zabiegi z zakresu plastyki biustu.

 • Chirurgia plastyczna

  Zabieg powiększania piersi jest zabiegiem chirurgicznym wykonywanym w znieczuleniu ogólnym, a do ciała kobiety wprowadzane są implanty, czyli ciało obce. Należy wiedzieć, iż jest to poważny zabieg i może nieść za sobą bardzo duże zmiany i problemy zdrowotne. Każda poddająca się zabiegowi kobieta, powinna mieć wiedzę o możliwych do wystąpienia komplikacjach.

 • Chirurgia plastyczna

  Piersi uznawane są za jednen z najważniejszych wyznaczników kobiecości, dlatego wiele kobiet poszukuje sposobów na poprawę ich wyglądu. W przypadku operacji powiększania lub rekonstrukcji piersi, szczególnym zainteresowaniem cieszą się implanty piersi. Jakie można wyróżnić rodzaje implantów piersiowych?

 • Chirurgia plastyczna

  Kiedy kobieta boryka się z problemami psychicznymi, związanymi ze zbyt małym rozmiarem piersi, może poddać się operacji powiększania piersi. Jest to zabieg chirurgiczny, który polega na umieszczeniu implantów w każdej z piersi. Taki rodzaj operacji nazywamy augmentacją lub mammoplastyką. Operacja ma na celu  zwiększenie piersi, jak i poprawę ich wyglądu.

 • Zdrowie

  Prawidłowa pielęgnacja piersi ma ogromne znacznie zarówno dla ich wyglądu, jak i zdrowia. Codzienne, proste zabiegi mogą pomóc w zapewnieniu im dobrej formy, co przekłada się i na lepszy stan zdrowia, i atrakcyjniejszy wygląd. O jakich zabiegach pielęgnacyjnych powinna zatem pamiętać każda kobieta?

 • Chirurgia plastyczna

  Kiedy skóra na szyi lub twarzy wiotczeje z wiekiem, najlepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po możliwości nowoczesnej chirurgii plastycznej, jakim jest face-lifting (lifting operacyjny-chirurgiczny twarzy). Głównym zadaniem tego zabiegu jest usunięcie nadmiernej ilości luźnej skóry i występującego tłuszczu oraz wzmocnienie podskórnego układu mięśni mimicznych.

 • Chirurgia plastyczna

  Rhinoplastyka to operacja plastyczna nosa Jest to jeden z najbardziej skomplikowanych zabiegów chirurgii, przy czym jest jednym z najczęściej stosowanych. Zabieg, a raczej operacja ma za zadanie skorygowanie (korektę, korekcję) kształtu nosa, jego wielkości. Chirurg modeluje przegrodę nosową, czubek nosa i koryguje odległość dziurek nosowych.

 • Chirurgia plastyczna

  Na skórze twarzy nietrudno dostrzec skutki upływającego czasu. Na szczęście aktualnie dostępne są zabiegi estetyczne z zakresu chirurgii plastycznej, dzięki którym można wyeliminować niechciane zmarszczki albo przynajmniej znacznie ograniczyć ich widoczność. Warto zatem zwrócić uwagę na lifting twarzy(facelifting).

 • Chirurgia plastyczna

  Abdominoplastyka, to w rzeczywistości plastyka powłok brzucha. Jest to zabieg z zakresu chirurgii estetycznej, wykonywany w całkowitej narkozie. Operacja tego typu ma za zadanie usunięcie nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej lub zbędnej skóry. Celem jest również wzmocnienie mięśni ściany jamy brzusznej. Jak wyglada i na czym polega operacja?

 • Powiększanie męskich narządów płciowych

  Czy penis jest za mały? Czy to prawda, że penisa można powiększać? Jakie są metody chirurgicznego – operacyjnego powiększania  penisa? Czy wybrać powiększanie penisa kwasem hialuronowym, czy powiększanie penisa własnym tłuszczem? Przeczytaj nasz poradnik o faktach i mitach o rozmiarze penisa i poznaj odpowiedzi na te wszystkie pytania.

 • Powiększanie męskich narządów płciowych

  Obecnie istnieje wiele sposobów na powiększenie penisa, pomijając ćwiczenia i tabletki, które przy całej swojej przydatności dają raczej mizerne efekty. Najskuteczniejsze powiększanie penisa zaraz obok zabiegu chirurgicznego lub estetycznego umożliwiają w gruncie rzeczy dość proste i wyrafinowane urządzenia nazywane ekstenderami.

 • Chirurgia plastyczna

  Choroby nowotworowe są coraz bardziej powszechne. Dotyczy to także nowotworów piersi, które w pewnej części kończą się właśnie mastektomią piersi, czyli jej chirurgicznym usunięciem. Obecnie dostępne jest już rozwiązanie, które pozwala na przywrócenie stanu wizualnego sprzed operacji, zwane rekonstrukcją piersi.

 • Chirurgia plastyczna

  Zabieg liposukcji, czyli odsysania tłuszczu i zredukowania ilości komórek tłuszczowych z różnych partii ciała, zyskuje coraz większą popularność. Wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy pragną osiągnąć idealną figurę szybko i na długo. Ale czy na pewno liposukcja pozwoli bez zbędnego wysiłku spełnić to marzenie?

 • Chirurgia plastyczna

  Matka natura nie zważa na to, czy kobieta ma piersi powiększone, czy naturalne – w obu sytuacjach istnieje ryzyko opadania piersi i utraty jędrności skóry po przebytej ciąży. Efekty uboczne pojawią się, jeżeli kobieta jest na nie podatna. Wyjaśnimy również czy implanty nie przeszkodzą w naturalnym karmieniu dziecka.

 • Chirurgia plastyczna

  Bardzo częstą obawą kobiet, które planują ciążę jest późniejszy wygląd ich piersi. Piersi po ciąży najczęściej stają się mniejsze, obniżając się i tracąc pełny kształt. Niektóre kobiety zauważają jednak powiększenie się piersi lub powrót do pierwotnego rozmiaru. Kobiety, których biust utracił jędrność w trakcie ciąży mają do dyspozycji zabiegi chirurgii plastycznej.

 • Chirurgia plastyczna

  Operacje plastyczne cieszą się obecnie coraz większym powodzeniem. Obok chirurgicznej korekty piersi, jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest korekcja nosa. Niestety proporcjonalnie do liczby wykonywanych zabiegów, rośnie liczba pacjentów z powikłaniami po takich operacjach. Warto dlatego przedsięwziąć kroki, które zminimalizują takie ryzyko.

 • Chirurgia plastyczna

  Defekty piersi bardzo często pojawiają się już w okresie dojrzewania. Choć dla wielu dziewcząt są przyczyną kompleksów oraz zmartwień, nie stanowią poważniejszego zagrożenia dla zdrowia. Nie oznacza to jednak, iż takie problemy można lekceważyć, a wręcz przeciwnie - defekty piersi, podobnie jak ich choroby, wymagają konsultacji z lekarzem.

 • Chirurgia plastyczna

  Powiększenie piersi – najbardziej popularna operacja plastyczna na świecie – w Polsce wciąż budzi duże kontrowersje. O faktach i mitach na temat operacji powiększenia piersi opowiada specjalista chirurgii plastycznej Dr Arkadiusz Kuna.

 • Chirurgia plastyczna

  Tuż po nosie bywają najczęstszym źródłem kompleksów. Bywają za duże, za małe, odstające... Uszy martwią kobiety, martwią mężczyzn. Rokrocznie tysiące osób poddaje się otoplastyce – zabiegowi korekty uszu.

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej