Hotele ze SPA w górach: dlaczego cieszą się tak dużą popularnością?

Pobyt w hotelu SPA budzi jednoznaczne skojarzenia z najwyższą formą relaksu i wypoczynku. W Polsce nie brakuje godnych polecenia obiektów, które – wbrew pozorom – nie są przeznaczone tylko dla par. W takich hotelach coraz chętniej zatrzymują się też rodziny z dziećmi, które doceniają pełną dostępność komfortowych atrakcji oraz położenie w najpiękniejszych regionach naszego kraju. Pod każdym z tym względów na szczególną uwagę zasługują hotele ze SPA w górach, których zaletom bliżej przyglądamy się w naszym artykule.

Hotel SPA w górach Bukovina

Góry, czyli kierunek całoroczny

Pisząc o hotelach SPA w górach mamy na myśli przede wszystkim te zlokalizowane w polskich Tatrach. W ostatnich latach to w tym regionie szczególnie szybko przybywa nowoczesnych, komfortowych hoteli oferujących strefy SPA, które przyciągają tłumy gości z całej Polski.

Podstawową zaletą Tatr są fantastyczne krajobrazy. Jeśli celem wyjazdu do hotelu SPA jest szybka regeneracja i nacieszenie oczu pięknymi widokami, to naprawdę trudno o lepszy wybór kierunku.

Ponadto Tatry są destynacją całoroczną, która zachwyca niezależnie od aury. Wiosną można urządzać sobie spacery po tatrzańskich dolinach i np. podziwiać przepiękne dywany kwitnących krokusów. Lato to czas intensywnego trekkingu po górach, jesień sprzyja spacerom po znacznie już mniej zatłoczonym Zakopanem i zwiedzaniu atrakcji regionu, natomiast zima to znakomity moment na wyjazd narciarski połączony z wygrzewaniem się w ciepłej wodzie termalnej.

Rada:

Szukając atrakcyjnego kierunku na pobyt w hotelu ze SPA w górach, warto rozważyć mniejsze miejscowości w regionie Zakopanego – na przykład Bukowinę Tatrzańską, położoną w sercu Podhala, gwarantującą bezpośredni kontakt z tatrzańską przyrodą i oferującą niesamowite widoki na szczyty Tatr Wysokich.

Baseny termalne

Silnym magnesem przyciągającym pod Tatry, a tym samym do hoteli ze SPA w górach, są tamtejsze kompleksy basenowe zasilane wodą termalną. Pozwalają one połączyć relaks w ciepłej wodzie z korzyściami dla zdrowia. Woda termalna to jedna z najcenniejszych substancji występujących na naszej planecie, mająca szerokie właściwości terapeutyczne, a nawet potencjalnie lecznicze.

Wypoczynek w hotelu ze SPA, kąpiele termalne, korzystanie z bogatej oferty zabiegów, spacery po Zakopanem, trekking po tatrzańskich dolinach – to gotowy plan na udany pobyt pod Tatrami i opis przewag, jakie mają hotele ze SPA w górach nad obiektami zlokalizowanymi np. nad morzem.

Więcej o zaletach hoteli ze SPA w górach przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://www.hotelbukovina.pl/blog/hotele-ze-spa-w-gorach-poznaj-najwazniejsze-zalety-takich-obiektow.

Który hotel ze SPA w górach jest szczególnie godny zainteresowania?

Jeśli chcesz mieć pewność, że wyjazd do hotelu ze SPA będzie bardzo udany, to możesz w ciemno zarezerwować pobyt w Hotelu BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej. Ten czterogwiazdkowy obiekt zapewnia bardzo wysoki standard pobytu i jest szczególnie polecany rodzinom z dziećmi.

Tym, co wyróżnia Hotel BUKOVINA i jednocześnie przekłada się na rewelacyjne wrażenia z pobytu, jest sąsiedztwo Term BUKOVINA (hotel i termy stanowią część wspólnego Resortu BUKOVINA) – goście mają nieograniczony dostęp do tego fantastycznego kompleksu basenowego, mogąc również skorzystać z uroków strefy saun, która obejmuje aż 8 różnych saun do wyboru.

Jak przystało na wysokiej klasy hotel ze SPA, obiekt oferuje swoim gościom szeroki wybór zabiegów pielęgnacji twarzy i ciała, rytuałów pielęgnacyjnych oraz masaży (terapeuci strefy Wellness BUKOVINA korzystają wyłącznie z najwyższej jakości produktów do pielęgnacji twarzy i ciała pochodzenia naturalnego oraz produktów wegańskich, w tym marek Mokosh, BABOR czy Valmont). To znakomita propozycja nie tylko dla par, ale też np. dla rodziców, którzy na czas poddawania się zabiegom mogą zostawić dziecko w Klubie Malucha pod czujnym okiem wykwalifikowanych animatorek.

Już teraz sprawdź wszystkie atrakcje Hotelu BUKOVINA i aktualne pakiety pobytowe, w tym na okres majówki, weekendu czerwcowego czy wakacji, a następnie zarezerwuj pokój wygodnie online bezpośrednio na stronie internetowej obiektu, zyskując gwarancję najlepszej ceny i dużej dostępności terminów. Szczegóły znajdziesz na hotelbukovina.pl.

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej