Orientalna Wyprawa

Medi-tour Polska. Turystyka medyczna.

Wakacje... Kto z nas nie marzy o dalekich podróżach? Maroko, Indie, Turcja… Teraz możemy zasmakować orientalnego klimatu w każdej wolnej chwili, bez rezerwacji biletu na samolot, bez pakowania walizek. Jak możemy to zrobić? Baltica Wellness & SPA zaprasza na zmysłową podróż do krainy orientalnych zabiegów SPA. Tylko w okresie wakacyjnym dwugodzinny relaks w Strefie Wellness wraz z ceremoniałem Rassoul zostały połączone w oryginalny pakiet orientalny, w atrakcyjnej wakacyjnej cenie – ponad 2,5 godzinny relaks za jedyne 85 zł.

Strefa Wellness to wymarzone miejsce by rozkoszować się obecnością drugiej osoby. Została stworzona z myślą o pełnym odprężeniu i relaksacji, pozwala wypocząć, oderwać od rzeczywistości, daje poczucie spokoju. Strefa Wellness to 400 m2 wodnego świata relaksu, gdzie odbywają się relaksacyjne, a zarazem wyjątkowe spotkania z czterema żywiołami i ich wszelkimi dobrodziejstwami (wodą, ogniem, powietrzem i ziemią). Zgodnie z filozofią SPA: Sanus Per Aquam to wodny świat oferujący zdrowie i relaks. Obejmuje takie atrakcje jak: trzy baseny jacuzzi, łaźnia osmańska, łaźnia aromatyczna i łaźnia parowa, sauna sucha z piecem Maximus, caldarium, tepidarium (wypoczywania z podgrzewanymi kamiennymi leżankami), mroźna grota śnieżna z puszystym śniegiem oraz unikalne natryski wrażeń kojące zmysły chromoterapią oraz aromaterapią. 

Rytuał Rassoul to wywodzący się z Maroka zabieg oczyszczający i rewitalizujacy skórę na bazie odżywczej glinki wydobywanej jedynie w tym kraju, to idealny zabieg przygotowujący skórę do opalania. Łączy w sobie cztery podstawowe żywioły: wodę, ogień, ziemię i powietrze w jedno wyjątkowe przeżycie dla ciała i duszy. Zabieg rozpoczyna się naniesieniem na ciało leczniczej glinki o różnym uziarnieniu, która pod wpływem ciepła lekko zasycha. Kolejnym etapem jest przejście do łaźni, która jest stopniowo nagrzewana, a następnie nawilżana za pomocą aromatycznej pary. Zabieg kończy się ciepłym deszczem, który zmywa ze skóry znaczną część glinki. Podczas rytuału Rassoul nie tylko zostają usunięte złuszczone komórki naskórka; zabieg ten również wzmacnia tkankę podskórną oraz pozytywnie wpływa na przemianę materii.

 

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej