Turystyka medyczna - Targi w Toronto

W tym roku priorytetową branżą na targach Europe NOW jest turystyka medyczna i upiększająca z najważniejszą konferencją w czasie targów:

 Medical & Wellness Travel

 

Medi-tour ma zaszczyt zaprościć Państwa do uczestnictwa w Targach "Europe Now" w Toronto, które odbędą się w dniach 23-25 września 2013 r. Podczas targów przeprowadzona zostanie akcja promocyjna polskich produktów i usług (w tym m.in. turystyka medyczna) na region Ameryki Północnej, obejmujący Kanadę i USA. Wybór Kanady wiąże się m.in. z faktem ratyfikacji umowy Free Trade Agreement pomiędzy Kanadą, a Unią Europejską (CETA). Kanada została objęta specjalnym programem promocji o charakterze ogólnym przez Ministerstwo Gospodarki RP (Program 6.5.2.) Jest to jeden z pięciu wybranych przez Polskę kluczowych i perspektywicznych rynków dla sukcesywnego rozwoju eksportu, importu, inwestycji i kooperacji na lata 2013 - 2015.   

Comprehensive Economic and Trade Agreement (CETA) to umowa pomiędzy Unią Europejską, a Kanadą o wolnym handlu. Program ten uznany został nie tylko najważniejszym wydarzeniem biznesowym w 2013 roku dla Polski i całej Unii Europejskiej, jest także otwarciem drzwi do rynku Ameryki Północnej. Targi Europe Now to nowe wyzwania, nowa jakość i doskonałe perspektywy dla rozwoju biznesu. 

 

Wsparcie dla polskich przedsiębiorców w ramach PROGRAMU PROMOCJI OGÓLNEJ Ministerstwa Gospodarki  RP

Możliwość uzyskania aż do 75% dofinansowania !

Pokaż się na jednym z najbardziej rozwiniętych rynków świata! 

 

TARGI EUROPE NOW 2013 – to wybrana i rekomendowana przez Ministerstwo Gospodarki impreza wystawiennicza na terenie Kanady. Udział polskich przedsiębiorców w tych targach objęty jest dotacją w ramach Programu PO IG

Resortowy Program Promocji obejmuje m.in.

 • Udział polskich przedsiębiorców w branżowych targach: Europe Now 2013 w Toronto.
 • Udział polskich przedsiębiorców w misji gospodarczej w Toronto (w tym zwiedzanie targów Europe Now 2013, udział w spotkaniach matchmakingowych, konferencjach i seminariach).
 • Organizację konferencji promujących Państwa Markę jako część Polskiej Gospodarki w Kandzie , w trakcie targów Europe Now 2013 w Toronto.
 • Produkcję materiałów reklamowych na potrzeby promocji w trakcie targów Europe Now 2013.
 • Szeroką promocję Państwa Marki jako części Polskiej Gospodarki w kanadyjskich mediach branżowych o zasięgu ogólnokrajowym.

W ramach wsparcia przedsiębiorców możliwe jest uzyskanie dofinansowania nawet do 75% poniesionych kosztów na udział w programie promocji w ramach poddziałania 6.5.2 PO IG. ( przeloty lotnicze, noclegi, wynajęcie powierzchni i zabudowy stoiska, spotkania MM i B2B, materiały promocyjne itp. ).

Turystyka medyczna na Targach Europe Now

Europe Now TargiPodczas Targów Europe Now Ministerstwo Gospodarki prowadzić będzię duzą promocję wspierającą polskich wystawców. Zaprezentowane zostanie polskie stoisko, planowana jest także duża konferencja promująca Polską Markę i polskie oferty turystyki medycznej przedstawione w trakcie targów. Uczestnicy targów mają zagwarantowaną reklamę w mediach kanadyjskich. Wszyscy uczestnicy targów, którzy zgłoszą chęć udziału w programie MG (promocji o charakterze ogólnym) będą mogli zamieścić swoje reklamy swoich produktów i usług w branżowych czasopismach i katalogach o zasięgu ogólnokrajowym (również z dotacją do 75%). Europe Now  jest doskonałą okazją nie tylko do zaprezentowania swej działalności ale i poznania nowych trendów.

 

Program m.in. skierowany jest dla branży działającej w zakresie turystyki zdrowotnej i medycznej:

 • SPA & Wellness
 • Uzdrowiska
 • Salony Urody i pielęgnacji ciała
 • Kliniki plastyki, dermatologii
 • Salony odnowy biologicznej
 • Obiekty rehabilitacyjne
 • Gabinety, sieci kosmetyki i estetyki
 • Gestorzy bazy noclegowej - Hotele
 • Linie lotnicze, Przewoźnicy, Ubezpieczyciele

Uwaga: Ostateczny termin składania wniosków w Ministerstwie Gospodarki to 21 sierpnia 2013 r.

Strona rządowa dotycząca całego programu:
www.eksporter.gov.pl/Informacja/Informacja.aspx?Id=55051

Zapisując się na targi na hasło "MEDI-TOUR" uzyskacie Państwo dodatkowe profity.
Prosimy o kontakt w tej sprawie: targi@medi-tour.pl

Wszelkie ustalenia dotyczące udziału polskich firm oraz serwisu w Kanadzie ( stoisko, wyposażenie, spotkania MM/B2B itp. ) można uzgodnić bezpośrednio z Dyrektorem Europe Now Leszkiem Swiatek z Toronto telefonicznie (tel.: +1 416 737 7334) lub poprzez poniższy formularz kontaktowy:

Formularz kontaktowy: Turystyka medyczna - Targi w Toronto
Jeśli chcą Państwo podjąć współpracę, prosimy wypełnić poniższy formularz. Nasz agent skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia pozostałych szczegółów.

Temat:
Treść pytania:
Nazwa placówki: *
Imię i nazwisko: *
Telefon: *
Adres e-mail: *
AntySpam - Podaj wynik:
2+2 =
Zaznacz jeśli chcesz otrzymać kopię wiadomości na Twój adres e-mail
   

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania

Targi Poznańskie sp. z o.o., jako organizator wystąpień polskich firm na targach Europe NOW zapewniają pomoc w uzyskaniu dofinansowania dla przedsiębiorców w ramach poddziałania 6.5.2 – wszelkie informacje związane z programem oraz pomoc w wypełnianiu wniosków. W tej sprawie prosimy o kontakt z poniższymi osobami z MTP:

Imię i nazwisko

Telefon E-mail
Paweł Tomkowiak 61 869 26 71 pawel.tomkowiak@mtp.pl
Dagmara Cyran 61 869 25 48  dagmara.cyran@mtp.pl
Marta Torzewska 61 869 23 54 marta.torzewska@mtp.pl


Dlaczego w tym roku powinno sie uczestniczyć w Targach Europe NOW?

 • Wyjątkowa możliwość dofinansowania w tym roku – Kanada została wybrana przez Ministerstwo Gospodarki jako rynek priorytetowy w roku 2013 (kolejny wybór Kanady może nastąpić za 10 – 20 lat). Dofinansowanie wszystkich kosztów uczestnictwa w targach Europe NOW to aż do 75% kosztów kwalifikowanych.
 • Pełna asysta w przygotowaniu wymaganych dokumentów dla Ministerstwa Gospodarki. (Nasze biuro w Kielcach, oraz zespół Międzynarodowych Tragów Poznańskich, ktory zostal wybrany przez Ministerstwo jako organizator całego programu promocji w Kanadzie).
 • W tym roku, przed lipcem jest planowane podpisanie bezprecedensowej umowy o wolnym handlu miedzy Unią Europejską, a Kanada (CETA – Comprehensive Economic and Trade Agreement) . Eksperci przewidują, ze zniesienie cła zwiększy w krótkim terminie wymianę handlowa miedzy EU a Kanada aż o 20%.
 • Podczas targów Europe NOW oferowany jest wyjątkowy w skali imprez targowych Prequalified Business Matchmaking. Ten segment targów obsługuje firma Trade Network Canada – najbardziej znany ekspert w tej dziedzinie. Prequalified Business Matchmaking jest najbardziej efektywna forma znalezienia właściwych partnerów biznesowych – w przypadku firmy TNC – efektywnosc wynosi 65 – 75%. Proces poszukiwania partnerów biznesowych (dystrybutorów, inwestorów, partnerów joint venture, etc.) rozpoczyna sie w momencie zapisu na nasze targi i trwa przez cały okres do rozpoczęcia wystawy. Dlatego tez sugerujemy jak najwcześniejszą rezerwacje stoiska.
 • Kanada jest idealnym miejscem do rozpoczęcia ekspansji na cały rynek pólnocno-amerykanski – NAFTA (USA, Meksyk, Kanada).
Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej