Pozbądź się drugiego podbródka

Podwójny podbródek jest nieestetycznym efektem gromadzenia się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej albo fałdy skórnej. Okazuje się, że ryzyko jego powstania zwiększa się wraz z wiekiem, ale znaczenie ma również nasza codzienna postawa, przede wszystkim garbienie się. Nie da się ukryć, że drugi podbródek nie jest korzystny, biorąc pod uwagę naszą atrakcyjność zewnętrzną, nierzadko wręcz szpeci.

Jak się pozbyć drugiego podbródka

 

Poznaj nieinwazyjną metodę jego usuwania. Co ciekawe, zastosowanie innowacyjnego urządzania Accent Prime pozwala go skutecznie zwalczać. Dowiedz się więcej.

Nieinwazyjny lifting twarzy z Accent Prime

Działanie urządzenia Accent Prime jest tak skuteczne, ponieważ zastosowano w nim dwie najlepsze technologie. Mowa tu o falach radiowych oraz ultradźwiękach, które działają naprzemiennie. Masaż podwójnego podbródka specjalną głowicą, która takowe wydziela, przyczynia się do wzmożonej produkcji kolagenu. To dzięki temu skóra staje się idealnie napięta i wygładzona. Poprawie ulega też krążenie krwi, przez co dochodzi do usuwania złogów tłuszczowych w tej partii ciała. Ultradźwięki przyczyniają się zaś do rozbijania tkanki tłuszczowej na drobne cząsteczki oraz ich wydalania. 4 zabiegi wystarczają, by broda była idealnie smukła.

Na jakie efekty można liczyć?

Aby całkowicie zlikwidować drugi podbródek, należy wykonać serię około 4 zabiegów Accent Prime. Specjaliści potwierdzają jednak, że efekty widoczne są już po realizacji pierwszego zabiegu. Skóra jest wyraźnie napięta i gładka, a owal twarzy nieco się unosi.

Warto podkreślić, że zabieg ten jest całkowicie bezbolesny, a pacjent może od razu wrócić do codziennej aktywności, nie ma żadnych niekorzystnych śladów po zastosowaniu urządzenia Accent Prime. Redukcja podbródka następuje niemal natychmiast bez jakiegokolwiek dyskomfortu.

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegów

Chociaż lifting twarzy z zastosowaniem Accent Prime jest w pełni nieinwazyjny, to z tego rodzaju zabiegów nie może korzystać każdy. Przeciwwskazaniem jest przede wszystkim ciąża oraz okres karmienia piersią. Z realizacją zabiegów powinny poczekać również osoby, które borykają się z podrażnieniem skóry twarzy, stanem zapalnym czy chorobami o podłożu bakteryjnym bądź grzybiczym. Przeciwwskazaniem są też choroby onkologiczne, choroby serca, wątroby, nerek oraz choroby układu naczyniowego.

Podsumowanie zalet

Nowoczesne zabiegi z zastosowaniem urządzenia Accent Prime przyczyniają się do korzystnej redukcji drugiego podbródka. To innowacja na rynku, to pierwsze urządzenie, które łączy w sobie działanie fal radiowych oraz ultradźwięków, dzięki czemu w jednym czasie realizowana jest walka z tkanką tłuszczową odłożoną w tej części twarzy oraz proces produkcji ujędrniającego skórę kolagenu.

Ogromnym atutem są natychmiastowe efekty zabiegów – już po pierwszym widać wyraźną poprawę, a po czterech drugi podbródek po prostu znika.

Warto zaznaczyć, że pojedynczy zabieg jest krótki – trwa od kilku do kilkunastu minut. Jest również całkowicie bezbolesny i nie wymaga żadnej rekonwalescencji, a pacjent od razu może wrócić do swojej dotychczasowej aktywności.

 

Artykuł został przygotowany w oparciu o materiały firmowe spireclinic.pl specjalizującej się w usługach typu: accent prime redukcja podbródka

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej