Jak bezpieczne i skutecznie powiększyć penisa?

Obecnie istnieje wiele sposobów na powiększenie penisa, pomijając ćwiczenia i tabletki, które przy całej swojej przydatności dają raczej mizerne efekty. Najskuteczniejsze powiększanie penisa zaraz obok zabiegu chirurgicznego lub estetycznego umożliwiają w gruncie rzeczy dość proste i wyrafinowane urządzenia mechanizne tzw. ekstendery (ang. extender), zwane również ekspanderami.

Powięszkanie penisa ekstenderem

Czym są ekstendery?

Ekstendery to urządzenia, które należy nosić na penisie w czasie gdy znajduje się on w stanie spoczynku (nie erekcji). Zazwyczaj zaleca się noszenie ich przez co najmniej kilka godzin dziennie i absolutnie nie należy przekraczać czasu optymalnego wskazanego przez producentów urządzeń. Od czasu do czasu należy zafundować sobie przerwę uważając jednocześnie by w trakcie noszenia ekstender nie powodował bólu. Powiększenie penisa przy pomocy ekstenderów jest jak najbardziej możliwe i fakt ten uzyskał już naukowe potwierdzenie. Co więcej ekstendery wykorzystywane są w leczeniu niektórych chorób.

Jak działają ekstendery?

To stosunkowo proste, acz w dzisiejszych czasach perfekcyjnie dopracowane i składające się z wielu elementów, urządzenia. W trakcie noszenia ekstendera penis poddawany jest oddziaływaniu siły trakcji. Tkanki penisa poddawane są rozciąganiu, a stałe oddziaływanie umiarkowanych sił tego rodzaju sprawia, że organizm przystosowując się do tego specyficznego obciążenia, powoli zmienia się pod tym kątem, a penis ulega wydłużeniu. Stosując ekstendery, można powiększyć penisa dość skutecznie, aczkolwiek trudno liczyć na spektakularne zmiany. Ekstender nie powiększy penisa o kilkanaście centymetrów, ale powiększenie go o kilka tj. 2 do 3 centymetrów jest już jak najbardziej możliwe. Co najważniejsze uzyskane w ten sposób efekty są trwałe i nie wymagają ponownego przeprowadzania „kuracji”.

Dlaczego właśnie ekstender?

Działanie ekstenderów zostało potwierdzone naukowo, a medycyna wykorzystuje je w leczeniu np. choroby Peyroniego. Zanim jednak zaczniemy to robić, w tym konkretnym przypadku wskazana jest konsultacja z lekarzem, by nie doprowadzić do uszkodzenia członka. Ekstendery są lepsze od innych metod przede wszystkim dlatego, że uzyskiwane z ich pomocą rezultaty są trwałe i nie wymagają jakichś szczególnych zabiegów. Samo używanie ekstendera jest wygodne, a proces powiększania penisa nie jest tak żmudnym przedsięwzięciem jak w przypadku ćwiczeń.

Co więcej, stosowanie urządzenia jest w pełni bezpieczne, aczkolwiek pełne bezpieczeństwo zagwarantuje nam jedynie zdrowy rozsądek, bo znając typowo ludzkie skłonności do przesady, niektóre osoby wykorzystują urządzenia niezgodnie z zaleceniami, i to już może być niebezpieczne. Niemniej jednak prawidłowo używany ekstender nie powinien wyrządzić żadnej krzywdy, a jeśli nie wiecie jak go używać - cóż do urządzenia, które zakupicie na pewno będzie dołączona instrukcja, poza tym w internecie jest już sporo filmików instruktażowych, a nawet recenzji tych urządzeń.

Jaki ekstender?

Powiększenie penisa będzie najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze wtedy, gdy wykorzystamy urządzenia renomowanych firm. Nie wszystkie ekstendery warto polecić, a na naszym rynku (zresztą na światowym również) do najczęściej polecanych urządzeń należy AdnroPenis - mercedes w swojej klasie. Nieco tańszą alternatywą dla niego są urządzenia typu MaleEdge.

 

Więcej informacji o powiększaniu penisa:

Powiększanie penisa - czy rozmiar ma znaczenie?

Powiększanie penisa - polecane kliniki w Polsce:
  • Miasto: Warszawa

    Revival Clinic to renomowana placówka specjalizująca się w nowoczesnych, innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii estetycznej i ogólnej, ginekologii estetycznej i ogólnej, kosmetologii, laryngologii, chirurgii, proktologii i flebologii. Pracują w niej wysoko wykwalifikowani specjaliści zapewniający usługi na najwyższym poziomie. »

  • Miasto: Warszawa

    KLINIKA ELITE od 1999 roku zapewnia swoim klientom dostęp do najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów. Klinika specjalizuje się w zabiegach odchudzających, usuwających cellulit, wykorzystujących światło lasera, a także tych z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. »

  • Miasto: Katowice

    Centrum Estetyki Ciała jest nowoczesną kliniką zajmująca się chirurgią kosmetyczną, medycyną estetyczną. Nasi lekarze specjalizują się w zabiegach poprawiających sylwetkę ciała,odmładzających twarz i usuwających schorzenia skóry przy użyciu nowoczesnych technik laserowych. »

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej