Implantacja sztucznych włosów Biofibre

Implantacja włosów Biofibre® to obecnie najbardziej innowacyjna metoda, której celem jest zagęszczenie włosów. Metoda została opracowana przez włoską firmę Medicap®. Technologia polega na wszczepianiu sztucznych włosów, co umożliwia zwiększenie gęstości już w przeciągu kilku godzin.

Biofibre - piekne i gęste włosy

Implantacja włosów Biofibre® dedykowana jest, gdy u pacjenta występuje:

 • Łysienie androgenne
 • Utrata gęstości włosów
 • Łysienie plackowate
 • Łysienie w obrębie blizn

Należy podkreślić, iż zabieg jest w pełni bezpieczny i skuteczny. Jednocześnie pacjent osiąga maksymalny komfort życia. Nie ma ograniczeń wiekowych. Określa się ją mianem anti-aging, gdyż poprawa wyglądu jest natychmiastowa i długotrwala. Włosy wykonane są ze biozgodnych materiałów. Są miękkie, giętkie a jednocześnie odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Biofibre - sztuczne włosyWłosy mają certyfikat dopuszczenia do stosowania, jako bezpieczny dla zdrowia. Urządzenie do Biofibre® spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, określone przez Dyrektywę 93/42/EEC. Potwierdza to certyfikat CE 0373. Pacjenci mają do wyboru trzynaście odcieni. Włosy mają długość od 15 do 45 centymetrów. Dostępne są zarówno włosy kręcone, faliste, jak i proste. Wszystko po to, aby uzyskać jak najbardziej naturalny wygląd. W trakcie pierwszych zabiegów wszczepia się około 100 włosów. Zabieg powtarzany jest po upływie trzech miesięcy. Zabieg wykonywany jest w specjalistycznym gabinecie w ramach procedury dermo-estetycznej. Jest to technologia leczenia, należąca do działu chirurgii dermatologicznej i medycyny estetycznej.

Implantacja włosów Biofibre - najlepsze kliniki w Polsce:
 • Miasto: Warszawa

  KLINIKA ELITE od 1999 roku zapewnia swoim klientom dostęp do najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów. Klinika specjalizuje się w zabiegach odchudzających, usuwających cellulit, wykorzystujących światło lasera, a także tych z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. »

 • Miasto: Bielsko-Biała

  San-Med Hair Transplant to profesjonalna klinika transplantacji włosów dr Artura Sandelewskiego, gdzie wykonuje się nowatorskie zabiegi przeszczepu włosów metodą BHT, FUE, FUT. W leczeniu łysienia stosujemy wszystkie metody z zakresu diagnostyki i medycyny włosa. Wykonujemy zabiegi mające na celu zahamowanie  procesów wypadania włosów. »

 • Kraków | Katowice

  Oferujemy bogate spektrum zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, Anti-Aging i Beauty oraz profesjonalnej pielęgnacji ciała i twarzy. Sieć profesjonalnych Salonów Kosmetyczno - Dermatologicznych w Krakowie i Katowicach. »

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej