Happy lift - skuteczny lifting nićmi bez skalpela

Nasza skóra się starzeje, ale nowoczesna medycyna estetyczna daje nam wiele możliwości, aby temu przeciwdziałać. Wydłużenie w czasie młodego wyglądu, zależy jedynie od technologii, jaką wybierzemy. Nie musimy od razu oddać się w ręce chirurga ze skalpelem. Polecane są również metody liftingu bez jego użycia. Obecnie jedną z najbardziej polecanych, jest metoda wykorzystująca nici Happy Lift, czyli nici liftingujące.

Nici Happy Lift

Nici Happy Lift posiadają znak jakości i bezpieczeństwa CE oraz dopuszczenie do obrotu i stosowania. Pamiętajmy, że zaletą takich zabiegów, jest przede wszystkim znacznie krótszy czas rekonwalescencji i znacznie mniejsze ryzyko wystąpienia powikłań. Zabieg z zastosowaniem Happy Lift wykonywany jest na obszarze twarzy i szyi, a w szczególności stosuje się go, gdy pacjent chce:

 • Unieść brwi
 • Poprawić górne powieki
 • Poprawić powieki dolne
 • Unieść policzki
 • Poprawić linię żuchwy
 • Poprawić kontur twarzy
 • Wygładzić szyję
 • Wygładzić czoło

Nici liftingujące są wchłanialnymi nićmi chirurgicznymi. Na ich powierzchni znajdują się drobne haczyki. Wykonane są z polikaprolaktamu. Zadaniem nici jest mechaniczne podniesienie tkanek, dzięki zakotwiczonym w nich haczykach. Kiedy nici się rozpuszczą, pojawiają się wokół nich mikrozwłóknienia. Następuje również pobudzenie syntezy kolagenowych włókien. A efekt, to odświeżona, jędrna, wygładzona skóra. Proces rozpuszczania nici Happy Lift trwa około roku. Należy podkreślić, iż pacjent cieszy się odnowioną twarzą nawet przez 5 lat.

Zabieg liftingujący nićmi Happy Lift

Na dwa tygodnie przed ustalonym terminem zabiegu, pacjent musi zaprzestać przyjmowania leków zawierających kwas acetylosalicylowy. Wszystko po to, aby nie zmniejszać krzepliwości krwi. Najlepiej, gdy nawet na miesiąc przed zabiegiem pacjent zaprzestania palenia tytoniu oraz spożywania alkoholu. Pamiętajmy, że jest to zabieg. W związku z tym może być wykonany jedynie w specjalnych warunkach, czyli w odpowiednim gabinecie zabiegowym. Pacjentowi podawane jest znieczulenie miejscowe. Procedura trwa odpowiednio, w zależności od obszaru i rozległości zabiegu, od pół godziny do godziny.

Nici Happy Lift - bezpośrednio po zabiegu i rekonwalescencja:
 1. Po zabiegu pacjent nie wymaga specjalnej rekonwalescencji, a już na pewno nie wymaga hospitalizacji.
 2. Po zabiegu może wystąpić opuchlizna, obrzęk, zaczerwienienie, a nawet zasinienie skóry. Pacjent może odczuwać swędzenie skóry. Są to objawy ustępujące w przeciągu dwóch tygodni.
 3. Przez pierwsze kilka dni po zabiegu pacjent powinien unikać długich rozmów, golenia, czy drapania skóry.
 4. W miejscach wprowadzania nici w skórę mogą pojawić się zagłębienia, ale zanikają on w przeciągu kilku tygodni, przy czym nie pozostawiają żadnych blizn.
 5. Zaleca się, aby przez nawet miesiąc po zabiegu, pacjent odstąpił od palenia tytoniu i spożywania alkoholu.
 6. Przez pierwsze trzy dni po zabiegu, pacjent musi unikać jakichkolwiek ruchów mimicznych twarzy.
 7. Przez około miesiąc od zabiegu nie wolno spać na twarzy.
 8. Przez około miesiąc od zabiegu nie wolno uciskać zabiegowych obszarów.
 9. Przez około miesiąc od zabiegu nie powinno się wykonywać zabiegów kosmetycznych, także tych obejmujących masaż twarzy.
 10. Przez około miesiąc od zabiegu przeciwwskazane są zabiegi stomatologiczne.
 11. Przez trzy miesiące od zabiegu należy unikać wykonywania intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Ostateczny efekt będzie widoczny po około trzech tygodniach. Warunkiem przystąpienia do zabiegu jest dobry stan skóry oraz wiek mieszczący się w przedziale 35 do 45 lat.

Przeciwwskazania do zabiegu nićmi Happy Lift
 • Zaburzenia krzepliwości krwi
 • Aktywne stany zapalne
 • Ciąża
 • Laktacja
Lifting nićmi Happy Lift - kliniki w Polsce:
 • Miasto: Warszawa

  Revival Clinic to renomowana placówka specjalizująca się w nowoczesnych, innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii estetycznej i ogólnej, ginekologii estetycznej i ogólnej, kosmetologii, laryngologii, chirurgii, proktologii i flebologii. Pracują w niej wysoko wykwalifikowani specjaliści zapewniający usługi na najwyższym poziomie. »

 • Miasto: Świebodzice

  Centrum Medycyny Estetycznej w Świebodzicach specjalizuje się w zabiegach na twarzy i prowadzi zaawansowane prace nad regeneracją biologiczną całego ciała. W Centrum przyjmują specjaliści z różnych dziedzin: chirurgii, dermatologii, endokrynologii, seksuologii, dietetyki, hirudoterapii, kosmetologii. Dysponujemy zapleczem zabiegowym i profesjonalnym sprzętem. »

 • Miasto: Warszawa

  KLINIKA ELITE od 1999 roku zapewnia swoim klientom dostęp do najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów. Klinika specjalizuje się w zabiegach odchudzających, usuwających cellulit, wykorzystujących światło lasera, a także tych z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. »

 • Miasto: Warszawa

  Klinika medycyny estetycznej Face and Body Clinic oferuje szeroką gamę sprawdzonych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetyki profesjonalnej. Świadczymy również porady i ustalamy programy dietetyczne, które pomogą bezpiecznie i zdrowo schudnąć. Tylko u nas znajdziesz wszystko, co spowoduje, że poczujesz się dobrze i będziesz piękne wyglądać. »

 • Miasto: Poznań

  Gabinet Medycyny Estetycznej Milbrandt świadczy najwyższej jakości, szereg usług z zakresu medycyny estetycznej. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w Milbrandt stosowane są tylko sprawdzone zabiegi skutecznie zatrzymujące naturalny wygląd na długie lata. Do zabiegów wykorzystywane są najwyższej jakości preparaty renomowanych firm. »

 • Miasto: Łódź

  Medical Margaret Spa to nowoczesny ośrodek z tradycjami, działający na rynku od 1999 roku. Personel stanowi wykwalifikowana kadra lekarzy medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej, okulistyki oraz fizjoterapeuci i kosmetolodzy. Tylko u nas szeroka gama zabiegów medycznych i upiększających. »

 • Miasto: Wrocław, Kraków, Gdynia

  Pragniemy zaoferować naszym Klientom najwyższe kompetencje, wiedzę i doświadczenie znakomitych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii. Wykonujemy nowatorskie nieinwazyjne zabiegi estetyczne na bazie kolagenu aktywnego biologicznie oraz innych naturalnych biopreparatów ANNA PIKURA. »

 • Miasto: Katowice

  Centrum Estetyki Ciała jest nowoczesną kliniką zajmująca się chirurgią kosmetyczną, medycyną estetyczną. Nasi lekarze specjalizują się w zabiegach poprawiających sylwetkę ciała,odmładzających twarz i usuwających schorzenia skóry przy użyciu nowoczesnych technik laserowych. »

 • Kraków | Katowice

  Oferujemy bogate spektrum zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, Anti-Aging i Beauty oraz profesjonalnej pielęgnacji ciała i twarzy. Sieć profesjonalnych Salonów Kosmetyczno - Dermatologicznych w Krakowie i Katowicach. »

 • Miasto: Kraków

  Medicor–Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej to zespół ekspertów. Kompleksowa pielęgnacja, najwyższa jakość produktów i urządzeń, odpowiednio dobrane suplementy, synergia współpracy lekarza z kosmetyczką i masażystą zapewniają optymalne efekty i satysfakcję klientów. »

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej