Implanty mięśni ramion

Zabieg chirurgiczny, polegający na umieszczeniu implantów mięśni ramion dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Operacja znajduje zastosowanie w przypadku, gdy pacjent pomimo wielu godzin na siłowni nie uzyskuje wymarzonej sylwetki, ale również w przypadku, gdy należy wykonać korektę pourazową. Zabieg rekonstrukcji mięśni ramion uważa się za jeden z najtrudniejszych. Jednak ze względu na efekty, cieszy się coraz większą popularnością. Pacjent na pewno będzie zadowolony z efektów końcowych.

Implanty mięśni ramion

Implanty mięśni naramiennych (barków), dwugłowych (bicepsa) i trójgłowych (tricepsa)

W trakcie wywiadu lekarskiego dobierane są implanty, odpowiednio do indywidualnych potrzeb oraz odpowiednio do sylwetki. Zadaniem tej metody jest przecież nadanie proporcji a nie ich zaburzenie. Pamiętajmy, iż chirurg plastyczny może dokonać modyfikacji wielkości mięśnia naramiennego (barki), dwugłowego (biceps) oraz trójgłowego (triceps). Już podczas jednej operacji można poddać się zabiegowi wszczepienia implantów do różnych mięśni, dzięki czemu nie ma potrzeby powtarzania zabiegu. Pacjentowi podawane jest najczęściej znieczulenie ogólne, zwane narkozą. Zabieg trwa około dwie godziny. Chirurg wykonuje w mięśniu kieszonki i w nie wsuwa implanty. Na koniec zakłada szwy, najczęściej rozpuszczalne. Po zabiegu pozostaną tylko niewielkie blizny w okolicy pachy. Na koniec pacjentowi zakładane są specjalne rękawy uciskowe.

Przez pierwsze dwa dni po zabiegu nie wolno podejmować żadnej aktywności fizycznej. Wręcz zakazane jest noszenie ciężkich przedmiotów czy wręcz podnoszenie ramion. Odzyskanie sił i sprawności nastąpi po około dwóch tygodniach. Pełny powrót do normalnego funkcjonowania, następuje po upływie około miesiąca. Pacjent, który chce się poddać zabiegowi, musi być w pełni zdrowy. Nie może mieć zaburzeń typu cukrzyca, obniżona krzepliwość krwi i podobne. Przed zabiegiem musi wykonać szereg badań, zgodnie z zaleceniami lekarza, a w tym morfologię, czy grupę krwi.

Implanty mięśni ramion - najlepsze kliniki chirurgii plastycznej:
 • Miasto: Warszawa

  KLINIKA ELITE od 1999 roku zapewnia swoim klientom dostęp do najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów. Klinika specjalizuje się w zabiegach odchudzających, usuwających cellulit, wykorzystujących światło lasera, a także tych z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. »

 • Miasto: Katowice

  Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach to nowoczesna, prywatna placówka świadcząca szeroki wachlarz kompleksowych usług medycznych, spełniających najwyższe, światowe standardy. Zdrowie naszych Pacjentów powierzamy autorytetom, najlepszym specjalistom w poszczególnych dziedzinach medycyny, lekarzom z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. »

 • Miasto: Katowice

  Lipoline Clinic to wyspecjalizowana klinika liposukcji laserowej w Katowicach. Oferujemy małoinwazyjne zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej bez ryzyka powikłań około i pooperacyjnych, niewymagające długiej rehabilitacji. Doświadczenie i wiedza naszych specjalistów gwarantują bezpieczeństwo i kompleksową opiekę w trakcie i po zabiegu. »

 • Miasto: Łódź

  Medical Margaret Spa to nowoczesny ośrodek z tradycjami, działający na rynku od 1999 roku. Personel stanowi wykwalifikowana kadra lekarzy medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej, okulistyki oraz fizjoterapeuci i kosmetolodzy. Tylko u nas szeroka gama zabiegów medycznych i upiększających. »

 • Miasto: Kamień Pomorski

  Meritum to nowoczesna Klinika, wyposażona w zaawansowany sprzęt medyczny, w której do Państwa dyspozycji pozostaje  wysoko wyspecjalizowana kadra medyczna. W Klinice wykonywane są operacje i zabiegi chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, ortopedyczne oraz urologiczne. Meritum to jakość, bezpieczeństwo i zadowolenie Pacjenta. »

 • Miasto: Szczecin

  Klinika jest jednym z największych, renomowanych prywatnych ośrodków w kraju, wyspecjalizowanych w chirurgii plastycznej. Kilkunastoletnie doświadczenie, doskonała kadra medyczna, nowoczesna infrastruktura, a przede wszsytkim tysiące zadowolonych Pacjentów - to tylko niektóre cechy, które wyróżniają Klinikę Chirurgii Plastycznej Beauty Group. »

 • Miasto: Żarki Letnisko / Katowice

  W naszej nowoczesnej Klinice można wykonać szeroki zakres operacji plastycznych począwszy od liftingu twarzy poprzez powiększenie piersi i liposukcji a skończywszy na drobnych zabiegach takich jak wycięcie znamienia. »

 • Miasto: Katowice

  Centrum Estetyki Ciała jest nowoczesną kliniką zajmująca się chirurgią kosmetyczną, medycyną estetyczną. Nasi lekarze specjalizują się w zabiegach poprawiających sylwetkę ciała,odmładzających twarz i usuwających schorzenia skóry przy użyciu nowoczesnych technik laserowych. »

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej