Aquaforeza - mezoterapia bezigłowa NNM

Aquaforeza to unikalna metoda z rodziny mezoterapii bezigłowej, która łączy w sobie technologię laserową i odpowiednie elektryczne impulsy. Celem tej metody jest odmłodzenie i regeneracja skóry, jak i również niwelacja zmarszczek i walka z cellulitem. Zabieg dedykowany jest dla osób w każdym wieku oraz dla każdego typu skóry, przy czym doskonale sprawdza się na problemy skórne, takie jak: niewielkie zmarszczki, zwiotczenie skóry, sucha skóra, skóra palacza, cellulit.

Aquaforeza - zabieg na twarz
Zabieg mezoterapii bezigłowej NNM™ - Aquaforeza twarzy w Klinice Viva Medica

Aquaforeza - zabieg mezoterapii bezigłowej urzędzeniem NNM Lipo Kontour

Zabieg Aquaforeza poprzez specjalne impulsy laserowe oraz zastosowanie odpowiednich preparatów i substancji aktywnych, dobranych w zależności od potrzeb, stymuluje układ limfatyczny. W procesie Aquaforezy wykorzystywane są jednocześnie:

 1. Efektywna stymulacja laserowa
 2. Substancje aktywne specjalnie na tkankę głęboką
 3. Tonizacja mięśni, czyli pobudzenie włókien mięśniowych i pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu.
 4. Stymulacja limfatyczna – drenaż, czyli ułatwienie wydalenia produktów przemiany materii oraz pobudzenie zdolności regeneracyjnych skóry

Aquaforeza - mezoterapia bezigłowa NNM Lipo Kontour

Substancje aktywne to między innymi odpowiednie składniki nawilżające, przeciwutleniacze, DL-Panthenol, naturalne wyciągi roślinne oraz immunostymulanty. Przed samym zabiegiem skóra pacjentki zostaje pokryta specjalnym żelem przewodzącym, przez który przenikają impulsy elektryczne. Impulsy elektryczne przenoszą w głąb tkanek substancje aktywne, co pobudza skórę do procesów rozpoczęcia naprawczych procesów. Do ciała przykładany jest fragment elektrody czynnej.

Urządzenie NNM Lipo KontourW celu osiągnięcia pożądanych efektów należy poddać się serii zabiegów, w ilości 8 do 10. Przy czym pierwsze, już wyraźne efekty, pacjentka zaobserwuje już po pięciu. Należy podkreślić, iż metoda ta genialnie sprawdza się zarówno na powierzchni twarzy, jak i całego ciała. Stymulacja limfatyczna, jaką uzyskujemy przy tej metodzie, sprawdzi się idealnie przy walce z cellulitem. Zabiegi wykonywane są więc również na powierzchni ud, pośladków, czy brzucha. Cały zabieg sprawia wrażenie delikatnego masażu, gdyż proces jest specjalnie regulowany, odpowiednie do potrzeb i progu bólu pacjentki. Trwa około pół godziny, do godziny. Wykonuje się go specjalnym urządzeniem o nazwie NNM™ Lipo Kontour. Co ważne, bezpośrednio po zabiegu, pacjentka może powrócić do codziennych zajęć. Pacjentki cieszą się długotrwałym efektem jędrnej skóry. Zabieg można bez problemu łączyć z innymi nieinwazyjnymi zabiegami medycyny estetycznej.

 

Aquaforeza - efekty przed i po zabiegu urządzeniem NNM™ Lipo Kontour

Pośladki - efekt przed i po mezoterapii bezigłowej NNM Lipo Kontour Ramiona - efekt przed i po mezoterapii bezigłowej NNM Lipo Kontour
Brzuch - efekt przed i po mezoterapii bezigłowej NNM Lipo Kontour


Aquaforeza - przeciwwskazania do zabiegu:
 • Nowotwór
 • Ciąża
 • Implanty, w tym rozrusznik serca
 • Stwardnienie rozsiane
 • Epilepsja
 • Nadczynność tarczycy
 • Menstruacja
 • Aktywne stany zapalne, bakteryjne i wirusowe
 • Domaciczna spirala
Mezoterapia bezigłowa - kliniki i gabinety medycyny estetycznej:
 • Miasto: Warszawa

  Revival Clinic to renomowana placówka specjalizująca się w nowoczesnych, innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii estetycznej i ogólnej, ginekologii estetycznej i ogólnej, kosmetologii, laryngologii, chirurgii, proktologii i flebologii. Pracują w niej wysoko wykwalifikowani specjaliści zapewniający usługi na najwyższym poziomie. »

 • Miasto: Bydgoszcz

  Klinika spełnia najwyższe standardy zarówno w leczeniu stomatologicznym jak i w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Klinika specjalizuje się w odbudowie i naprawie uśmiechów – zarówno na naturalnych zębach, jak i na implantach. W klinice wykorzystywane są najnowocześniejsze metody leczenia. Pacjenci traktowani są holistycznie i indywidualnie. »

 • Miasto: Gdańsk

  Klinika HappySmile to nowoczesny gabinet spełniający najwyższe standardy w leczeniu stomatologicznym jak i również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Klinika spełnia najwyższe europejskie standardy. Wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt medyczny, dzięki temu w klinice wykorzystywane są nowoczesne metody leczenia. »

 • Miasto: Świebodzice

  Centrum Medycyny Estetycznej w Świebodzicach specjalizuje się w zabiegach na twarzy i prowadzi zaawansowane prace nad regeneracją biologiczną całego ciała. W Centrum przyjmują specjaliści z różnych dziedzin: chirurgii, dermatologii, endokrynologii, seksuologii, dietetyki, hirudoterapii, kosmetologii. Dysponujemy zapleczem zabiegowym i profesjonalnym sprzętem. »

 • Miasto: Warszawa

  KLINIKA ELITE od 1999 roku zapewnia swoim klientom dostęp do najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów. Klinika specjalizuje się w zabiegach odchudzających, usuwających cellulit, wykorzystujących światło lasera, a także tych z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. »

 • Miasto: Katowice

  Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach to nowoczesna, prywatna placówka świadcząca szeroki wachlarz kompleksowych usług medycznych, spełniających najwyższe, światowe standardy. Zdrowie naszych Pacjentów powierzamy autorytetom, najlepszym specjalistom w poszczególnych dziedzinach medycyny, lekarzom z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. »

 • Miasto: Warszawa

  Klinika medycyny estetycznej Face and Body Clinic oferuje szeroką gamę sprawdzonych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetyki profesjonalnej. Świadczymy również porady i ustalamy programy dietetyczne, które pomogą bezpiecznie i zdrowo schudnąć. Tylko u nas znajdziesz wszystko, co spowoduje, że poczujesz się dobrze i będziesz piękne wyglądać. »

 • Miasto: Poznań

  Gabinet Medycyny Estetycznej Milbrandt świadczy najwyższej jakości, szereg usług z zakresu medycyny estetycznej. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w Milbrandt stosowane są tylko sprawdzone zabiegi skutecznie zatrzymujące naturalny wygląd na długie lata. Do zabiegów wykorzystywane są najwyższej jakości preparaty renomowanych firm. »

 • Miasto: Częstochowa

  Dysponujemy najnowszym i światowej klasy sprzętem oraz aparaturą medyczną, która  pozwala na wykonanie prawie każdego zabiegu operacyjnego. Wykonujemy zabiegi operacyjne z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurgii ogólnej oraz urologii i chirurgii naczyń. W naszym centrum świadczymy również usługi z zakresu rehabilitacji i medycyny estetycznej. »

 • Miasto: Jelenia Góra

  Viva Medica to ultranowoczesna klinika świadcząca szeroką gamę zabiegów z zakresu rehabilitacji i nieinwazyjnej estetyki ciała. Wady postawy, schorzenia neurologiczne, bóle kręgosłupa, nadwaga i otyłość, nadmiar tkanki tłuszczowej - wszystkie te schorzenia i problemy można skutecznie wyleczyć w Centrum Viva Medica. »

 • Miasto: Łódź

  Medical Margaret Spa to nowoczesny ośrodek z tradycjami, działający na rynku od 1999 roku. Personel stanowi wykwalifikowana kadra lekarzy medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej, okulistyki oraz fizjoterapeuci i kosmetolodzy. Tylko u nas szeroka gama zabiegów medycznych i upiększających. »

 • Miasto: Polanica Zdrój

  Willa mieści w sobie szesnaście gustownie urządzonych apartamentów wraz z bogato wyposażona strefa Medical & Wellness z siłownią. We współpracy z Centrum Odnowy Revita oferujemy również szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane są przez dyplomowany personel i zespół lekarzy - specjalistów medycyny estetycznej. »

 • Miasto: Szczecin

  Wieloletnie doświadczenie zawodowe naszego zespołu lekarzy w dziedzinie dermatologi , jak i również stomatologii stanowi dla naszych Pacjentów gwarancję jakości wykonywanych usług. Zabiegi w naszej klinice przeprowadzane są bezpiecznie, kompleksowo oraz bezboleśnie, przy wykorzystaniu najnowocześniejszej aparatury specjalistycznej. »

 • Miasto: Bielsko-Biała

  San-Med Hair Transplant to profesjonalna klinika transplantacji włosów dr Artura Sandelewskiego, gdzie wykonuje się nowatorskie zabiegi przeszczepu włosów metodą BHT, FUE, FUT. W leczeniu łysienia stosujemy wszystkie metody z zakresu diagnostyki i medycyny włosa. Wykonujemy zabiegi mające na celu zahamowanie  procesów wypadania włosów. »

 • Miasto: Wrocław, Kraków, Gdynia

  Pragniemy zaoferować naszym Klientom najwyższe kompetencje, wiedzę i doświadczenie znakomitych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii. Wykonujemy nowatorskie nieinwazyjne zabiegi estetyczne na bazie kolagenu aktywnego biologicznie oraz innych naturalnych biopreparatów ANNA PIKURA. »

 • Miasto: Łódź

  Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób skóry oraz korektą defektów natury estetycznej. Na rynku usług dermatologicznych posiadamy 10 letnie doświadczenie, zapewniając Pacjentom jak najlepszą diagnostykę i skuteczne leczenie. Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są przez specjalistów we współpracy z dermatologiem, kosmetologiem oraz chirurgiem. »

 • Miasto: Szczecin

  Klinika jest jednym z największych, renomowanych prywatnych ośrodków w kraju, wyspecjalizowanych w chirurgii plastycznej. Kilkunastoletnie doświadczenie, doskonała kadra medyczna, nowoczesna infrastruktura, a przede wszsytkim tysiące zadowolonych Pacjentów - to tylko niektóre cechy, które wyróżniają Klinikę Chirurgii Plastycznej Beauty Group. »

 • Miasto: Poznań

  Klinika oferuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii i kosmetologii wykonywane przez doświadczonych specjalistów medycyny estetycznej, przy użyciu najnowszych rozwiązaniań technologicznych co gwarantuje doskonałe efekty. »

 • Miasto: Gdynia

  Oferujemy kompleksową gamę zabiegów upiększających i mikropigmentację włosów HFS. Polecamy również masaże i zabiegi SPA oraz usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Pracujemy na urządzeniach HI-TECH, dzięki którym skutecznie likwidujemy problemy kosmetyczne twarzy i ciała. »

 • Miasto: Katowice

  Jesteśmy nowoczesną kliniką zajmującą się chirurgią kosmetyczną, medycyną estetyczną, dermatochirurgią, kosmetologią i odnową biologiczną. Nasi lekarze specjalizują się w laserowych zabiegach poprawiających sylwetkę ciała, odmładzających twarz i usuwających schorzenia skóry. »

 • Kraków | Katowice

  Oferujemy bogate spektrum zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, Anti-Aging i Beauty oraz profesjonalnej pielęgnacji ciała i twarzy. Sieć profesjonalnych Salonów Kosmetyczno - Dermatologicznych w Krakowie i Katowicach. »

 • Miasto: Kraków

  Medicor–Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej to zespół ekspertów. Kompleksowa pielęgnacja, najwyższa jakość produktów i urządzeń, odpowiednio dobrane suplementy, synergia współpracy lekarza z kosmetyczką i masażystą zapewniają optymalne efekty i satysfakcję klientów. »

Kredyty i poyczki dla lekarzy OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej